Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Matt_i1992 mi się podobała gra Fatiego. Był dosyć aktywny i dobrze brał udział w akcjach, co z tego że czasem stracił. Ile razy raphinia miewał takie mecze, że tracił wszystkie piłki, ale strzelił gola i każdy się podniecał. Moim zdaniem Fati zagrał dobry mecz, a jeśli chodzi o triki to miał ich pare
0
11 meczów zostało, do 100 brakuje 29 punktów, wiec możemy sobie pozwolić na 1 porażkę ale reszta wygrana, albo dwa remisy i reszta win. Chyba wykonalne
0
@tristan87 nie trzeba, mnie satysfakcjonuje sam fakt, że strzelił tę brameczke
0
@tristan87 i co, jakoś miałem rację z tym golem dla Facia
18
Miło zobaczyć Fatiego cieszącego się z gola, może to go uskrzydli. Jest jeszcze sporo do poprawy, ale myślę, że wchodzi na dobrą drogę. Oby tak dalej
0
Pablo torre(s) troche wygląda jak puć
3
MSN w nowoczesnej formie
0
Ferran floppess no co ty
1
Ej co jest czemu jak chce ogladac na C+ to jest mecz śląska xd
1
Ogólnie to dzisiaj Fati z brameczką
1
Nie no Fati jeszcze będzie top.
2
@P33ck zaimponowałeś mi błyskotliwością teraz P33ck, jestem pod wrażeniem
1
Rapha chyba ma 5 żółtych więcej nie zagra z elche, myślicie że kto w jego miejsce wejdzie?
3
@Sau_Ron Messi?
0
@Janas11224 jak bylem w barcelonie to kupiłem, mam ją przy sobie, tylko teraz tak średnio skoro gavi gra z 30 xd
7
Kurde a ja kupiłem już jego koszulke z numerem 6 xd
1
@Mario96w siema mario
1
@P33ck dobrze tatusiu
4
No i elegancko. Prezentacja na angielski zrobiona, quiz u saurona wygrany, rankedzik w lolu także. Cudowne zakończenie dzionka
0
@JimMorrisonFCB no niestety, król może być tylko jeden i to będę ja
1
@JimMorrisonFCB hehe, 3 sekundki za późno ;)
2
@Sau_Ron confused
1
@Pawel13sz wole tą 44 lata młodszą
5
Ale bym się przejechal taką corvettą c7
0
@Transu96 co ich to obchodzi
1
@Sau_Ron Siema Sauron
0
@bartas97 nieśmieszne
1
@Sau_Ron ah, miło jest zasiąść na tronie ;)
1
@Sau_Ron earth znaki
0
Gazelle czy superstary. Co lepsze