1

@Matt_i1992 mi się podobała gra Fatiego. Był dosyć aktywny i dobrze brał udział w akcjach, co z tego że czasem stracił. Ile razy raphinia miewał takie mecze, że tracił wszystkie piłki, ale strzelił gola i każdy się podniecał. Moim zdaniem Fati zagrał dobry mecz, a jeśli chodzi o triki to miał ich pare

0

11 meczów zostało, do 100 brakuje 29 punktów, wiec możemy sobie pozwolić na 1 porażkę ale reszta wygrana, albo dwa remisy i reszta win. Chyba wykonalne

0

@tristan87 nie trzeba, mnie satysfakcjonuje sam fakt, że strzelił tę brameczke

0

@tristan87 i co, jakoś miałem rację z tym golem dla Facia

18

Miło zobaczyć Fatiego cieszącego się z gola, może to go uskrzydli. Jest jeszcze sporo do poprawy, ale myślę, że wchodzi na dobrą drogę. Oby tak dalej

0

Pablo torre(s) troche wygląda jak puć

3

MSN w nowoczesnej formie

0

Ferran floppess no co ty

1

Ej co jest czemu jak chce ogladac na C+ to jest mecz śląska xd

1

Ogólnie to dzisiaj Fati z brameczką

1

Nie no Fati jeszcze będzie top.

2

@P33ck zaimponowałeś mi błyskotliwością teraz P33ck, jestem pod wrażeniem

1

Rapha chyba ma 5 żółtych więcej nie zagra z elche, myślicie że kto w jego miejsce wejdzie?

3

@Sau_Ron Messi?

0

@Janas11224 jak bylem w barcelonie to kupiłem, mam ją przy sobie, tylko teraz tak średnio skoro gavi gra z 30 xd

7

Kurde a ja kupiłem już jego koszulke z numerem 6 xd

1

@Mario96w siema mario

1

@P33ck dobrze tatusiu

4

No i elegancko. Prezentacja na angielski zrobiona, quiz u saurona wygrany, rankedzik w lolu także. Cudowne zakończenie dzionka

0

@JimMorrisonFCB no niestety, król może być tylko jeden i to będę ja

1

@JimMorrisonFCB hehe, 3 sekundki za późno ;)

2

@Sau_Ron confused

1

@Pawel13sz wole tą 44 lata młodszą

5

Ale bym się przejechal taką corvettą c7

0

@Transu96 co ich to obchodzi

1

@Sau_Ron Siema Sauron

0

@bartas97 nieśmieszne

1

@Sau_Ron ah, miło jest zasiąść na tronie ;)

1

@Sau_Ron earth znaki

0

Gazelle czy superstary. Co lepsze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?