0

Czy my w ogóle mieliśmy celny strzał? Żałosna jest dziś barcelona

0

Jak można grać tak beznadziejnie? Bo nie rozumiem..

0

Z taką grą to okaże się że będziemy nie tylko frajerami w europie ale też w hiszpanii...

3

Po zwycięstwo barcelono!

0

Zmiany potrzebne jak cholera, ciężko będzie o wygraną, ale kurde muszą się ogarnąć

0

Boże, nie da się tego kompletnie oglądać, w środku pola dramat

1

No to nieźle, piekna bramka

0

Sztanga ma fajne korki

0

Liczę na brameczek Gaviego dzisiaj :)

0

Byle zamknąć ten mecz w 1 połowie, bo inaczej to znowu w drugiej połowie będziemy się męczyć byle przepchnąć kolanem jakieś ledwo wywalczone 1:0

4

Myślicie że Lady Gaga w swojej piosence śpiewała do Alejandro Balde?

1

@Sau_Ron freckles?

0

Myślicie że jak posieje się pszenicę ozimą w wiosnę to zakwitnie na następny rok czy nie przetrwa nadchodzącej zimy?

0

Zapomniałem o tym meczu, włączyłem dosłownie w ostatniej minucie i zobaczylem że ten młody dostał mvp, za co xd?

0

Wiecie może kto teraz jest grywalny na ADC?

3

@Benz Nie, i tak by nie strzelił xd

2

Tak się zastanawiam, gol Roberto z PSG zapewnił mu nietykalność do końca kariery xd?Przez dłuższy czas to tak naprawdę nic nie wnosi do drużyny

0

@MateuszDoniec śmieje się tylko, bo ludzie nie czytają często całego artykułu, a komentarze pisza odnosząc się tylko do tytułu. Tytuł może wskazywac na dłuższą absencję wychowanka, a w rzeczywistości to tylko 7 dni, a w komentarzach juz hejty na Ansu

5

Te clickbaity tej redakcji są takie słabe, a i tak tyle ludzi się na nie nabiera xd

1

@Pawlak1992 wiedziałem że kogoś mi przypomina…

0

@kondzix2115 ludzie maja przynajmniej darmowy cyrk xd

46

Jak Gaviego to może bym jeszcze zrozumiał ale Pedri? Przecież podczas meczów nie sprawia on żadnych problemów, jest kulturalny i gra fair play, jego gra jest wręcz przyjemna dla oka. Totalnie żenujące zachowanie Garnacho

12

W sumie to tyle razy dostaliśmy już wpierdziel w Europie, że ta przegrana już nawet jakoś specjalnie mnie nie rusza. Tak jak pisałem, najpierw musimy skupić się na pucharach w Hiszpanii, aby naprawdę poczuć, że skoro jesteśmy mistrzami w Hiszpanii, to czas zacząć rywalizować z drużynami z wyższej półki. Teraz mamy na to okazje aby wygrać cdr i LL, wiec trzymajmy kciuki aby się udało, a może przyszły sezon okaże się dla nas szczęśliwy jeśli chodzi o europejskie puchary

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Survier No Abde to rzeczywiście, ostatnio jak osasuna grała z realem to pokazał taką klasę że szok xd

0

Musze zagrac se rankedzika w lola, aby sobie ochłonąć, ale jak zbanują mi caitlyn to już ten dzień totalnie będzie beznadziejny

0

@Sawik_10 Dokładnie, nie wiem o co tu u niego się doczepiac, skoro nawet pomoc nie dawała rady dosłac do niego podanie...

3

Nie zasłużyliśmy na wygraną, wygrajmy najpierw naszą ligę i powalczmy o CDR a potem wkroczymy do Europy, bo inaczej sie nie da.

0

@partymaker Bo skoro Balde schodzi na skrzydło to po co on ma mu się tam wpieprzać? Lepiej już zejść do środka i pomoc kreowac coś

3

Czego wy wymagacie od Fatiego jak on nawet podań nie dostaje? Szukanie winy u gościa który gra 15 minut, przez które barcelona nie potrafi stworzyć nawet akcji, jest średnim pomysłem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?