Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy my w ogóle mieliśmy celny strzał? Żałosna jest dziś barcelona
0
Jak można grać tak beznadziejnie? Bo nie rozumiem..
0
Z taką grą to okaże się że będziemy nie tylko frajerami w europie ale też w hiszpanii...
3
Po zwycięstwo barcelono!
0
Zmiany potrzebne jak cholera, ciężko będzie o wygraną, ale kurde muszą się ogarnąć
0
Boże, nie da się tego kompletnie oglądać, w środku pola dramat
1
No to nieźle, piekna bramka
0
Sztanga ma fajne korki
0
Liczę na brameczek Gaviego dzisiaj :)
0
Byle zamknąć ten mecz w 1 połowie, bo inaczej to znowu w drugiej połowie będziemy się męczyć byle przepchnąć kolanem jakieś ledwo wywalczone 1:0
4
Myślicie że Lady Gaga w swojej piosence śpiewała do Alejandro Balde?
1
@Sau_Ron freckles?
0
Myślicie że jak posieje się pszenicę ozimą w wiosnę to zakwitnie na następny rok czy nie przetrwa nadchodzącej zimy?
0
Zapomniałem o tym meczu, włączyłem dosłownie w ostatniej minucie i zobaczylem że ten młody dostał mvp, za co xd?
0
Wiecie może kto teraz jest grywalny na ADC?
3
@Benz Nie, i tak by nie strzelił xd
2
Tak się zastanawiam, gol Roberto z PSG zapewnił mu nietykalność do końca kariery xd?Przez dłuższy czas to tak naprawdę nic nie wnosi do drużyny
0
@MateuszDoniec śmieje się tylko, bo ludzie nie czytają często całego artykułu, a komentarze pisza odnosząc się tylko do tytułu. Tytuł może wskazywac na dłuższą absencję wychowanka, a w rzeczywistości to tylko 7 dni, a w komentarzach juz hejty na Ansu
5
Te clickbaity tej redakcji są takie słabe, a i tak tyle ludzi się na nie nabiera xd
1
@Pawlak1992 wiedziałem że kogoś mi przypomina…
0
@kondzix2115 ludzie maja przynajmniej darmowy cyrk xd
46
Jak Gaviego to może bym jeszcze zrozumiał ale Pedri? Przecież podczas meczów nie sprawia on żadnych problemów, jest kulturalny i gra fair play, jego gra jest wręcz przyjemna dla oka. Totalnie żenujące zachowanie Garnacho
12
W sumie to tyle razy dostaliśmy już wpierdziel w Europie, że ta przegrana już nawet jakoś specjalnie mnie nie rusza. Tak jak pisałem, najpierw musimy skupić się na pucharach w Hiszpanii, aby naprawdę poczuć, że skoro jesteśmy mistrzami w Hiszpanii, to czas zacząć rywalizować z drużynami z wyższej półki. Teraz mamy na to okazje aby wygrać cdr i LL, wiec trzymajmy kciuki aby się udało, a może przyszły sezon okaże się dla nas szczęśliwy jeśli chodzi o europejskie puchary
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Survier No Abde to rzeczywiście, ostatnio jak osasuna grała z realem to pokazał taką klasę że szok xd
0
Musze zagrac se rankedzika w lola, aby sobie ochłonąć, ale jak zbanują mi caitlyn to już ten dzień totalnie będzie beznadziejny
0
@Sawik_10 Dokładnie, nie wiem o co tu u niego się doczepiac, skoro nawet pomoc nie dawała rady dosłac do niego podanie...
3
Nie zasłużyliśmy na wygraną, wygrajmy najpierw naszą ligę i powalczmy o CDR a potem wkroczymy do Europy, bo inaczej sie nie da.
0
@partymaker Bo skoro Balde schodzi na skrzydło to po co on ma mu się tam wpieprzać? Lepiej już zejść do środka i pomoc kreowac coś
3
Czego wy wymagacie od Fatiego jak on nawet podań nie dostaje? Szukanie winy u gościa który gra 15 minut, przez które barcelona nie potrafi stworzyć nawet akcji, jest średnim pomysłem