0

Mąka Jola coś ty narobil

0

@P33ck Tak, ale Ferran nie ma w tym roku urodzin

0

Zbliżają się urodziny Ferrana

1

@DaPidejpi oczywiście że Anioły :D

0

@Sau_Ron sectumsempra

0

Wiecie może jak zapobiec wysychaniu bazylii? Często jak kupuje bazylię żeby sobie ją trzymać na parapecie to szybko usycha nie wiem czemu, mimo że ją podlewam, bo mówią że bazylię trzeba dużo podlewać. Pliss help

0

@Sau_Ron triangle

3

No nie powiedziałbym że ta żółta dla Gaviego była niepotrzebna. Owszem, mógł lepiej się zachować i nie tracić piłki, ale po stracie, Manchester był już rozpędzony do kontrataku, wiec to był jedyny sposób, w jaki Gavi mógł zapobiec groźnej akcji.

0

@Rust_Cohle a, no to troche szkoda

0

@Rust_Cohle W związku z czym?

0

@Rust_Cohle Nie, po prostu stwierdziłem, że nie warto o tym pisać, więc usunąłem

1

@Sau_Ron dawaj jakiś quiz z angielskiego

1

@JohnB Ta? No to gips

1

@Faro właśnie widzę, że dobrze sobie z nimi radzisz :D

1

@agaFCB po prostu faro nakręcił dramy i teraz cała RL tym żyje :D

1

@Emhyr moim zdaniem tak, mimo błędów podobała mi się jego gra, bo przynajmniej próbował jakiś strzałów, a nie kierował się zasadą „nam strzelać nie kazano”.
Co wy o nim myślicie to już w sumie nie bardzo mnie obchodzi.

0

@LambiPL co xD? po prostu nie siedzę tutaj 24h na dobę, chyba że po prostu mam takiego farta że przychodzę akurat wtedy kiedy jest fala krytyki akurat na fatiego

0

@LambiPL no nie wiem, może nie widziałem tych komentarzy, ale zazwyczaj jak tutaj wchodziłem, to najbardziej rzucające się w oczy były hejty właśnie na Fatiego

1

@LambiPL okej, tylko ciekawe czemu nikt nie pisze o błędach Alby, Araujo i Kounde którzy grali większość meczu, a robili poważne błędy, przez które mogła wpaść bramka, a wszyscy zapamiętali i teraz blame’ują jedną stratę Fatiego, który grał 20 minut.

0

@Faro nie wiem po co dalej toczysz tę walkę na tej stronie internetowej. Ludzi i tak nie zmienisz. Tutaj już się ukształtowało, że jak drwisz z fatiego to masz fejm a w przeciwnym razie to cię tu każdy zaatakuje. Na pocieszenie dodam, że nikt tu nie ma jakiegokolwiek wpływu na losy piłkarzy :D. Wiec olej to, bo naprawdę nie warto tracić czasu na takie głupie kłótnie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kiok342 otóż to

0

Tęsknicie za puciem?

0

@Emhyr chęć gry to pokazywanie się w konstruowaniu akcji oraz próby strzałów z dystansu, co jakkolwiek starał się robić Fati, przy czym lewy jedyne co robił to przyjmował piłkę przez 10 minut i udawał, że pokazuje się przy rzutach rożnych xD

0

@P33ck P33ck, akurat faro ma racje. Ansu jest za bardzo olewany na rzecz lewego. Wczoraj widać było u młodego chęć do gry w przeciwieństwie do robercika

1

@Mario96w gratuluje ! :)

2

Jakby się komuś nudziło, to zapraszam do wzięcia udziału obliczenia ile pączków dzisiaj zjadłem :D. Jak ktoś obliczy to dam herba i otrzyma ode mnie order najlepszego matematyka la rambli.

Oto liczba:

√[[(2log100+8)^2+100:4tg45°]:(cos30°*2ctg60°*4^2)]

Słabo to widać, ale ten pierwiastek na początku tyczy się całego tego ułamka, a przypominam że symbol (^2) oznacza „do potęgi drugiej”.

Powodzonka

0

Myślicie ze Fati otrzyma szanse od 1 minuty w najbliższych meczach?

0

@Emhyr no nie wydaje mi się

0

Uwielbiam Xaviego, ale niestety podejmuje jeszcze czasem złe decyzje. Nie chodzi już nawet o zmiany, bardziej martwi mnie pedri, xavi go po prostu fizycznie zajechał, bo gra od dechy do dechy co mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?