Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na cholere sie czepiacie tej głowki fatiego, myślicie że specjalnie zdjął tą piłke z głowy lewego? Przy takim wyniku piłkarze bezwględnie starają się zdobyć gola, gdy widza że piłka na nich leci
0
Garnacho to taki ezreal troche
1
Oczywiście że w lidze europy musimy sie upokorzyć... znowu
0
no i spierdzieliliśmy, niestety
0
Raphinia błagam cię...
2
Mimo jakis tam sytuacji, to w ataku gramy niestety miernie, wrzutki to totalnie nam nie wychodzą, Raphinia i Lewy dosyć słabo. A mimo że Kessie, FDj i Busi nie grają źle, to brakuje mi naszych dzieciaków w środku pola i ich kreatywności w kreowaniu akcji.
5
Fajne to old trafford, gdzie śpiew kibiców barcy słychać bardziej niż kibiców manU :D
0
lewanduksa!!! :DD
0
o kurde karniaczek :D
6
Wczoraj jak z ziomkami poszedłem na sparing piłki nożnej z jakimiś typkami po 30-tce to założyłem koszulkę Gaviego i strzeliłem gola
18
@Emhyr bo boomerzy uważają, że jak ktoś powie że ma depresje, to że szuka wymówki, aby nie pójść do szkoły/pracy, lub coś w tym stylu. Dlatego nienawidzę takich ludzi, bo strasznie lekceważą młodzież.
22
@Emhyr nigdy nie miałem, ale wkurzają mnie ci „boomerzy” co uważają że depresja u młodzieży to lenistwo..
6
Dobra, bo na la ramble zbliża się nawałnica białych jeźdźców ze stolicy Hiszpanii wiec dla bezpieczeństwa chowam się pod kamieniem i wrócę do Was czwartek
8
Ciekawe co teraz PLKD czuje…
0
Wie ktoś kiedy wraca dembele?
1
@xDoMinO26x za to mamy superpuchar przy pięknej wygranej 3:1 ze śmietankowymi :)
3
Jak to jest że my walimy ten Real po 3:1 a oni se wygrywają normalnie 5:2 z Liverpoolem
0
Jak to jest, że taka Mallorca jest bardziej zaangażowana w mecz niż Liverpool
0
O widzę 3:2. Nie no fajnie…
0
Dlaczego mnie ta bramka nie dziwi..
0
nie ma co się łudzić, Alvaro Rodriguez wejdzie to comeback zrobią i tak
0
Co jest xDdDddDDdD
0
@ViscaElBarca98 naprawdę? Dla mnie te cykle akurat łatwe były, masz haploidalnego zawodnika, który się łączy z innym i jest dikariofaza, i one sobie razem żyją, a gdy przychodzi czas rozmnażania płciowego to sie łącza i jest mejoza. Dla mnie najgorsza jest fizjologia roślin, a zwłaszcza gospodarka wodna roślin.
0
@MesQueUnClub_87 Taki jest zamiar, ale jak to będzie to ciężko stwierdzić XD
0
Zdawał ktoś maturę z biologii? Który temat sprawiał wam największe trudności w przygotowywaniu się?
0
@Faro jaki hajs? Nie rozumiem
20
Z czasem te konkrety przyjdą, tylko żeby Fati się nie załamał i uwierzył w siebie, a liczby same przyjdą. Wielki Ansu jeszcze wróci :)
0
@ 11 lat później będziemy mieli drugiego takiego bojana który nazywa się fati
0
@Objectivo a ja przepraszam że zapytałem :(
0
Ej da się w hogwart legacy wejść do Komnaty tajemnic?