0

Na cholere sie czepiacie tej głowki fatiego, myślicie że specjalnie zdjął tą piłke z głowy lewego? Przy takim wyniku piłkarze bezwględnie starają się zdobyć gola, gdy widza że piłka na nich leci

0

Garnacho to taki ezreal troche

1

Oczywiście że w lidze europy musimy sie upokorzyć... znowu

0

no i spierdzieliliśmy, niestety

0

Raphinia błagam cię...

2

Mimo jakis tam sytuacji, to w ataku gramy niestety miernie, wrzutki to totalnie nam nie wychodzą, Raphinia i Lewy dosyć słabo. A mimo że Kessie, FDj i Busi nie grają źle, to brakuje mi naszych dzieciaków w środku pola i ich kreatywności w kreowaniu akcji.

5

Fajne to old trafford, gdzie śpiew kibiców barcy słychać bardziej niż kibiców manU :D

0

lewanduksa!!! :DD

0

o kurde karniaczek :D

6

Wczoraj jak z ziomkami poszedłem na sparing piłki nożnej z jakimiś typkami po 30-tce to założyłem koszulkę Gaviego i strzeliłem gola

18

@Emhyr bo boomerzy uważają, że jak ktoś powie że ma depresje, to że szuka wymówki, aby nie pójść do szkoły/pracy, lub coś w tym stylu. Dlatego nienawidzę takich ludzi, bo strasznie lekceważą młodzież.

22

@Emhyr nigdy nie miałem, ale wkurzają mnie ci „boomerzy” co uważają że depresja u młodzieży to lenistwo..

6

Dobra, bo na la ramble zbliża się nawałnica białych jeźdźców ze stolicy Hiszpanii wiec dla bezpieczeństwa chowam się pod kamieniem i wrócę do Was czwartek

8

Ciekawe co teraz PLKD czuje…

0

Wie ktoś kiedy wraca dembele?

1

@xDoMinO26x za to mamy superpuchar przy pięknej wygranej 3:1 ze śmietankowymi :)

3

Jak to jest że my walimy ten Real po 3:1 a oni se wygrywają normalnie 5:2 z Liverpoolem

0

Jak to jest, że taka Mallorca jest bardziej zaangażowana w mecz niż Liverpool

0

O widzę 3:2. Nie no fajnie…

0

Dlaczego mnie ta bramka nie dziwi..

0

nie ma co się łudzić, Alvaro Rodriguez wejdzie to comeback zrobią i tak

0

Co jest xDdDddDDdD

0

@ViscaElBarca98 naprawdę? Dla mnie te cykle akurat łatwe były, masz haploidalnego zawodnika, który się łączy z innym i jest dikariofaza, i one sobie razem żyją, a gdy przychodzi czas rozmnażania płciowego to sie łącza i jest mejoza. Dla mnie najgorsza jest fizjologia roślin, a zwłaszcza gospodarka wodna roślin.

0

@MesQueUnClub_87 Taki jest zamiar, ale jak to będzie to ciężko stwierdzić XD

0

Zdawał ktoś maturę z biologii? Który temat sprawiał wam największe trudności w przygotowywaniu się?

0

@Faro jaki hajs? Nie rozumiem

20

Z czasem te konkrety przyjdą, tylko żeby Fati się nie załamał i uwierzył w siebie, a liczby same przyjdą. Wielki Ansu jeszcze wróci :)

0

@ 11 lat później będziemy mieli drugiego takiego bojana który nazywa się fati

0

@Objectivo a ja przepraszam że zapytałem :(

0

Ej da się w hogwart legacy wejść do Komnaty tajemnic?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?