0

Pedri coś ty tera zrobił

0

Czy Ezreal póki co to dobry pick na adc?

0

oby xaviemu nagle nie przyszło do głowy żeby wstawić ferrana za Anssumane

0

@Culers Normalnie xD. Czekam aż wejdzie do formy a nie od razu go sprzedaje bo miewa ostatnio słabe mecze

0

@Culers Uwielbiam go, to jest mój bóg

0

@FutureFootball Jeden mecz w środku sezonu ma zadecydować czy pod jego koniec ktokolwiek ma odejść xD? Czyli jeśli jutro cała trójka zagra źle, a resztę sezonu zagrają wyśmienicie, to rozumiem, że sprzedajemy?

0

Ciekawe co sobie Fati pomyślał jak dowiedział się że Real przegrał

1

Od kiedy ta strona zaczęła relacjonować przebieg meczu realu xD?

1

No i essa. W końcu real dostał taki wynik, na jaki zasługiwał. Jutro tylko win z atleti i lecimy po majstraaa

1

@4cesc4 no i co, chociaż wynik wraca do normy i to najważniejsze

0

bardzo dobrze, karma wraca. Prześcieradła wstrętne

3

jak real nie może to sędzie pomoże

2

YESSSSS UWIELBIAM ŻÓŁTĄ ŁÓDŹ PODWODNĄ

0

Takimi strzałami to nawet w B klasie bramkarza nie pokona sie

3

Villareal gra lepiej, czyli Real wygra, ok.

0

kotlę bliski zdobycia gola

0

Oby villareal jakoś zatrzymał Real żebyśmy byli jakoś zabezpieczeni przed atleti, choć czuje że villareal się spuści prędzej czy później i Real załatwi ich w 10 minut. Obym się mylił

0

Ciekawe jaki Fati ma rekord nóżek

0

Jak wam się spało?

0

Jaka jest wasza ulubiona część harrego pottera

0

@Pawci023x Idź się angielskiego uczyć a nie tylko te telewizory oglądasz

0

Jak oceniacie wasz poziom angielskiego

0

Niech Ansu gra i buduje pewność siebie, bo on ma w sobie coś, że piłka go szuka w polu karnym. Jak obserwuje jego grę, to widzę że często mądrze się ustawia w polu karnym, pokazuje się kolegom. Generalnie potrafi myśleć. Brakuje mu tylko tego zdecydowania co miał kiedyś przed kontuzją. Myślę, że da radę wrócić do swojej formy z przed lat, tylko potrzebuje zaufania.

0

@bartulek98 na pewno dał więcej niż taki depay czy ferran którzy grali większość czasu. Mądrze dysponował piłką moim zdaniem poza drobnymi błędami. Jak dla mnie na plus

1

Dobrze że Fati przypomniał sobie jak się gra. Oby teraz wystrzelił z formą. Wierze w niego

3

Ansu Walczy o pozostanie w klubie

0

Dobre wejście fatiego

1

Ale ciasteczko od fatiego

0

@Ali3231 co zrobił ?

1

Widzicie. Fati wchodzi i od razu wygrywamy. A wy chcecie go sprzedawać. Wstyd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?