Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pedri coś ty tera zrobił
0
Czy Ezreal póki co to dobry pick na adc?
0
oby xaviemu nagle nie przyszło do głowy żeby wstawić ferrana za Anssumane
0
@Culers Normalnie xD. Czekam aż wejdzie do formy a nie od razu go sprzedaje bo miewa ostatnio słabe mecze
0
@Culers Uwielbiam go, to jest mój bóg
0
@FutureFootball Jeden mecz w środku sezonu ma zadecydować czy pod jego koniec ktokolwiek ma odejść xD? Czyli jeśli jutro cała trójka zagra źle, a resztę sezonu zagrają wyśmienicie, to rozumiem, że sprzedajemy?
0
Ciekawe co sobie Fati pomyślał jak dowiedział się że Real przegrał
1
Od kiedy ta strona zaczęła relacjonować przebieg meczu realu xD?
1
No i essa. W końcu real dostał taki wynik, na jaki zasługiwał. Jutro tylko win z atleti i lecimy po majstraaa
1
@4cesc4 no i co, chociaż wynik wraca do normy i to najważniejsze
0
bardzo dobrze, karma wraca. Prześcieradła wstrętne
3
jak real nie może to sędzie pomoże
2
YESSSSS UWIELBIAM ŻÓŁTĄ ŁÓDŹ PODWODNĄ
0
Takimi strzałami to nawet w B klasie bramkarza nie pokona sie
3
Villareal gra lepiej, czyli Real wygra, ok.
0
kotlę bliski zdobycia gola
0
Oby villareal jakoś zatrzymał Real żebyśmy byli jakoś zabezpieczeni przed atleti, choć czuje że villareal się spuści prędzej czy później i Real załatwi ich w 10 minut. Obym się mylił
0
Ciekawe jaki Fati ma rekord nóżek
0
Jak wam się spało?
0
Jaka jest wasza ulubiona część harrego pottera
0
@Pawci023x Idź się angielskiego uczyć a nie tylko te telewizory oglądasz
0
Jak oceniacie wasz poziom angielskiego
0
Niech Ansu gra i buduje pewność siebie, bo on ma w sobie coś, że piłka go szuka w polu karnym. Jak obserwuje jego grę, to widzę że często mądrze się ustawia w polu karnym, pokazuje się kolegom. Generalnie potrafi myśleć. Brakuje mu tylko tego zdecydowania co miał kiedyś przed kontuzją. Myślę, że da radę wrócić do swojej formy z przed lat, tylko potrzebuje zaufania.
0
@bartulek98 na pewno dał więcej niż taki depay czy ferran którzy grali większość czasu. Mądrze dysponował piłką moim zdaniem poza drobnymi błędami. Jak dla mnie na plus
1
Dobrze że Fati przypomniał sobie jak się gra. Oby teraz wystrzelił z formą. Wierze w niego
3
Ansu Walczy o pozostanie w klubie
0
Dobre wejście fatiego
1
Ale ciasteczko od fatiego
0
@Ali3231 co zrobił ?
1
Widzicie. Fati wchodzi i od razu wygrywamy. A wy chcecie go sprzedawać. Wstyd