0

Luczo, zmień coś. Zmień, bo gramy padakę!
:D

1

Złota piłka gra w pierwszym składzie bo nie zauważyłem?

0

Ciekawe czy Fatiego jutro wpuści

0

Araujo z żółtą. Nieładnie

0

A myślałem ze tylko realowi doliczali tyle minut :]

3

Fajnie się ogląda ten mundial z fotelu lidera

0

Jak już biegacie to ile km robicie za jednym razem ?

0

@WilliamTheBloody Jakie skarpety polecasz?

1

Witam. Czy ktoś z państwa biega w zimę? Jeśli tak, to czy używacie do tego jakiś spodni termoaktywnych czy jakieś zwykłe dresowe, czy może nawet bardziej hardkorowo, biegacie w krótkich spoednkach?

0

Polecacie jakieś ciekawe i praktyczne runy na irelię poza conquerorem?

1

HURRRAAA FATI :DDDD

1

Tak sobie leżę i rozkminiam i wpadłem na ciekawą myśl. Voldemort to w sumie odzwierciedlenie Makbeta. Dopadł go ten sam tragizm. Żądza władzy, pochopność i gwałtowność doprowadziły go do zguby, tak samo jak głównego bohatera tragedii Szekspira. Dodatkowo można powiedzieć, że Czarny Pan dał się skusić przepowiedni, która sprowadziła na niego nieszczęście, tak samo przydarzyło się Makbetowi.

2

Dobra można się rozejść. Dobranoc

1

Nawet napastnicy cadizu pełnia funkcje obrońców przez cały mecz, a i tak się zesrali. Co za nudny klub

2

Robił ktoś to SBC o Fatiego?

0

@AmigoBlancos teoretycznie. W praktyce to różnie wygląda :]

0

Jak oceniacie wczorajszą grę fatiego

1

@mikke ale czy ty oglądałeś z zamkniętymi oczami? Barcelona gdy już odzyskiwała piłkę od razu wykopywała, albo głupio traciła. Jak tu Fati mógł coś zrobić? Mam wrażenie, że oglądałeś tylko po to, aby bezsensownie przyczepić się do tego co potencjalnie mógł zrobić źle, a potem drwić z niego. Żałosne. Dajmy mu jeszcze czasu, chłopak jest na początku kariery, wiele meczów ma przed sobą. Dzisiaj to co miał zagrać to zagrał.

2

@mikke co ty masz problem do Fatiego znowu? Barcelona w całej drugiej połowie grała cofnięta i za darmo oddawała pilke. Fati wszedł na 20 minut i rzadko kiedy nawet miał okazje coś zrobić z piłka bo po prostu Barcelona ją cały czas oddawała. To co mógł zrobić to zrobił. Obyło się bez żadnych strat, wręcz inteligentnie grał na czas pod koniec i zrobił jeden groźny rajd. Miał strzelić od razu 3 gole aby cię uszczęśliwić ?

2

Jednak mamy ten mental. Co jak co ale wygrać mecz w którym grało się większość meczu w 10 na trudnym terenie jeszcze przegrywając na początku to nie lada sztuka. Pokazaliśmy charakter. Teraz możemy siedzieć na tronie i spokojnie oglądać mundial. VeB!

0

Gramy totalna srake. Ta czerwona kartka była czymś masakrycznym

0

Od 20 minut tylko osasuna gra.

0

Szawi dawaj zmiany

0

Kurde co jest, porozgrywajcie tą piłeczką panowie

1

Ale że @AmigoBlancos wiedzial, ze lewy nie zdobędzie bramki to się wydaje podejrzane…

3

Fati i Gavi by się przydali. Fati w trudnych sytuacjach potrafi czasami coś zrobić, a Gavi w przeciwieństwie do busiego przynajmniej by biegał. Będzie mega trudno o te 3pkt….

3

Niesprawiedliwy gol, czerwo dla lewego. Chyba nie mogło być gorszego scenariusza na te polowe

0

Dobra poki atakujemy nie jest źle.

0

Jak do 1 połowy nie wyrównamy to już potem ciężko..

1

Busquets zejdź mi z oczu błagam…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?