7

I ten smutek komentatorów z powodu karnego XDDD

0

Ciekawe czy Fati by strzelił gdyby się znalazł w tej samej sytuacji co Vini

0

Ktoś serio myślał że się potkną ? XD

2

Obejrzałem sobie z ciekawości mecz z 2014 roku gdzie wygraliśmy na wyjeździe z valencią 0:1. Wówczas zwycięskiego gola strzelił busquets w 94 minucie. My wczoraj strzeliliśmy w 93. Widać, że jesteśmy teraz lepsi niż za czasów MSN.

1

Teoretycznie byliśmy lepsi, bo wygraliśmy.

0

Spójrz w tabele. Barça na czele !

3

I to jest właśnie ten mental którego nam brakowało! Brawo Barça!

1

Zejdźcie z Raphini. Gdyby nie jego geniusz z tą wrzutką to tera plakalibyscie.

1

Raphinia się spłacił chyba. Doskonale podanie

0

@Xxxbarca4ever bo on sobie wypracował przynajmniej, i tam nie była pusta bramka :P

0

Macie waszego Ferrara xD

1

Okropnie się ogląda ten mecz. Straszna kopanina i dużo fauli

0

Busi dawaj brameczke jak w sezonie 2014/2015 w meczu z valencią

0

Jejku, pedri ledwo co zipie…

0

Ale balde to przekozak

0

Nie No ręka chyba

0

@Limaker to ma się zachować jak dembele i wybić pilke na out albo gdzieś w bramkarza, albo po prostu głupio stracić? Nie No Big brain

0

La ramblowcy już źli bo żadnego gola robercika w pierwszej połowie i cała winę zrzucają na Fatiego i Dembele :D

0

Nie wiem, co wam się nie podoba w Fatim, przecież normalnie gra lol

0

Fati chyba za bardzo chce strzelić bramkę..

1

Dobra decyzja Frenkie

2

Nosz kurde, Fati :(

0

W tej akcji niesamowite było to jaki ruch zrobił Ansu. Podanie Pedriego to tylko formalność. Szkoda ze bez gola

0

Ajjj, Ansu blisko..

1

@Janiama 3:1 dla nas

0

Hurraaa, Fati :D

0

@AmigoBlancos Nie chce nic mowić, ale mówię

0

Irelia jest teraz dobra na midzie?

2

Oby Fati wszedł od 1 minuty

0

Ale dzisiaj Fati bramę w stylu suareza ładnie strzelił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?