Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
I ten smutek komentatorów z powodu karnego XDDD
0
Ciekawe czy Fati by strzelił gdyby się znalazł w tej samej sytuacji co Vini
0
Ktoś serio myślał że się potkną ? XD
2
Obejrzałem sobie z ciekawości mecz z 2014 roku gdzie wygraliśmy na wyjeździe z valencią 0:1. Wówczas zwycięskiego gola strzelił busquets w 94 minucie. My wczoraj strzeliliśmy w 93. Widać, że jesteśmy teraz lepsi niż za czasów MSN.
1
Teoretycznie byliśmy lepsi, bo wygraliśmy.
0
Spójrz w tabele. Barça na czele !
3
I to jest właśnie ten mental którego nam brakowało! Brawo Barça!
1
Zejdźcie z Raphini. Gdyby nie jego geniusz z tą wrzutką to tera plakalibyscie.
1
Raphinia się spłacił chyba. Doskonale podanie
0
@Xxxbarca4ever bo on sobie wypracował przynajmniej, i tam nie była pusta bramka :P
0
Macie waszego Ferrara xD
1
Okropnie się ogląda ten mecz. Straszna kopanina i dużo fauli
0
Busi dawaj brameczke jak w sezonie 2014/2015 w meczu z valencią
0
Jejku, pedri ledwo co zipie…
0
Ale balde to przekozak
0
Nie No ręka chyba
0
@Limaker to ma się zachować jak dembele i wybić pilke na out albo gdzieś w bramkarza, albo po prostu głupio stracić? Nie No Big brain
0
La ramblowcy już źli bo żadnego gola robercika w pierwszej połowie i cała winę zrzucają na Fatiego i Dembele :D
0
Nie wiem, co wam się nie podoba w Fatim, przecież normalnie gra lol
0
Fati chyba za bardzo chce strzelić bramkę..
1
Dobra decyzja Frenkie
2
Nosz kurde, Fati :(
0
W tej akcji niesamowite było to jaki ruch zrobił Ansu. Podanie Pedriego to tylko formalność. Szkoda ze bez gola
0
Ajjj, Ansu blisko..
1
@Janiama 3:1 dla nas
0
Hurraaa, Fati :D
0
@AmigoBlancos Nie chce nic mowić, ale mówię
0
Irelia jest teraz dobra na midzie?
2
Oby Fati wszedł od 1 minuty
0
Ale dzisiaj Fati bramę w stylu suareza ładnie strzelił