0

Aha. To nieźle ktoś tam główkował

0

Nie w nosie tylko w ustach

0

Dobra rozkręcają się może

0

Jakim cudem to nie wpadlo

1

Japierziele zaczyna się juz

1

Xd vinicjus nieźle

5

To jak, macie ta gęsia skórkę na ręce ?

0

Szkoda, że nie żyje w świecie Makbeta, tak to już bym znał wynik

0

Japierdziele, zaraz się chyba zesram ze stresu xd

0

@Nazio87 Pranie się suszy, naczynia myją się w zmywarce

0

boję się troche o Balde, czy da radę

1

Do kościółka trzeba pójść pomodlić się o tą naszą barcelonkę, żeby wygrała.

Tylko gorzej będzie, jak jakiś kibic realu też poprosi Boga o wygraną dla realu, i wtedy Bóg będzie miał lekkiego majndfaka. Cholibka

13

W końcu nadszedł ten dzień, tyle na niego czekałem. Harry Potter i insygnia śmierci o 20:00. Nie mogę się doczekać

1

Na przestrzeni ostatnich lat zaobserwowałem ciekawe zjawisko. Jeszcze takie 7 lat temu mało kto posiadał jakikolwiek sprzęt od Apple. Wcześniej stereotyp o tym że iphony to szajs itd. byl bardzo popularny. Teraz w sumie to widzę, że większość osób posiada czy to najnowsze iphony czy AirPods czy tez MacBooki. Co więcej, ciężko juz gdziekolwiek znaleźć tę słynną wojnę, tj. Iphone vs samsung. Ciekawe..

1

Dobrze, że mało osób banuje Irelię, bo myślą, że jest słaba.

0

@konajoncek ja bym zobaczył Fatiego od początku zamiast Raphini

0

Myślicie, że Lewandowski wbija sobie czasami na La Ramblę poczytać sobie co tu o nim piszą ?

0

@LukaszFan lepiej mu tego nie pokazywać xD

0

Kiedy i kto ostatnio miał tutaj ocenę 10 po jakimś meczu Barcelony ?

0

Jak tam chłopie

0

@sebek794 nie boisz sie latać samolotem ?

0

Ciekawe co tam Ansu Fati porabia

1

0

Pora na zmianę avka

0

@Danny Gaucho mylisz się, nasza klasa jest wierna jej ideom. Cenimy ją, nieważne, czego uczy. Dlatego nasz podarunek był konieczny. Jesteśmy jednak ciut zawiedzeni, że się nie podzieliła, bo troszczymy się o nią, może dostać cukrzycy :(

0

@Danny Gaucho dobra przepraszam, ale ty tez przeproś za juniorów bo mi przykro teraz.

Jedno rafaello to hańba. Ale są tez inne powody, może pomyślałaby że nasza klasa jej nie lubi? I jak by miała żyć z ta myślą ?

0

@Danny Gaucho No ale wtedy może poczułaby się samotna, że nikt jej nie dał prezentu. Staruchu

0

Dzisiaj na niemieckim daliśmy rafaello nauczycielce. Przyjęła z chęcią, lecz nas nie poczęstowała.

0

@PIWOSZ89 wpadł mu w oko

0

@Robert1603 No, bo nie miał się czym nawet podetrzeć :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?