1

@Kamiloza91 5 galeonów

0

@Ojciec5tkidzieci Jak gramy póki co?

0

@P33ck panie P33ck proszę mnie nie poprawiać. Wcale się nie pomyliłem, chodzi mi o inny mecz. Dziękuje

0

Szkoda tego remisu z Cadiz.

0

@FC1899Barca Widzę dosyć pesymistyczne podejście. Dembele też tak miał, że początki w barcelonie miał niezłe, potem przez kontuzję przygasł, a w presezonie (i czasami zdarzają mu się też takie mecze) to wymiata. Chociaż może ciut przesadziłem, ale generalnie jest dosyć aktywny i nawet skuteczny (choć ostatnio trochę słabiej mu idzie). Może z Fatim też tak będzie. Ja tam go nie skreślam. Ma jeszcze całą karierę przed sobą. Nie każdy z resztą musi być niesamowity już będąc nastolatkiem tak jak Messi czy CR7

0

@SirChuck spokojnie, Fati ma jeszcze czas. Nie każdy musi być fenomenalny już za bycia nastolatkiem tak jak Messi czy CR7. Fati jakby nie patrząc, ma jeszcze 19 lat. Tylko głupiec już by go skreślał.

0

Liga Europy w sumie też spoko

1

Mam przeczucie, że z realem możemy sobie jakos poradzić. Ostatnio tez tak było, wielkie męczarnie podajże z galatasaray czy innymi ogórkami, a przychodzi Real i ich rozkładamy. Może teraz będzie podobnie

0

@Destroyer_of_Worlds znaczy się, tylko debile uważają go tutaj za straconego. Całe szczęście, że nikt tutaj nie decyduje o dalszym losie, bo już dawno by był w jakimś leicester czy gdzieś tam. Powinien jeszcze odpalić, tylko wydaje mi się, że xavi powinien wyciągnąć jakies wnioski i próbować grać nim może na innej pozycji, albo częściej wpuszczać go od 1’. A tak to jeszcze się nauczy, ma cała karierę przed sobą.

0

Wydaje mi się, że Fati nie gra na swojej pozycji. Lepiej wyglądałby na takim ŚPO. Na skrzydło trochę za wolny, za to dobre podania ma, czasem drybling mu się uda. Fajnie, jakby Xavi sprawdził go właśnie na tej pozycji

1

Smutne trochę jest to, że w ubiegłym sezonie były momenty, w ktorych błagaliśmy, aby być przynajmniej w tym top4 żeby była ta liga mistrzów, a i tak zapewne odpadamy od razu na początku xD.

1

@Ascend No na przykład fajnie by było, gdyby zaczął coś więcej robić wcześniej, a nie w doliczonym czasie xD

3

Czym wy się jaracie dzisiaj jeśli chodzi o lewego? Poza bramkami nic nie pokazał. Jedna z nich to nawet czysty przypadek bo normalnie to trafiłby w bramkarza xD

0

@wlodek54 a tak, faktycznie mój błąd, zalicza się mecze bezpośrednie :/

0

Wygrana z bayernem i Victorią i liczyć na przegraną interu z bayernem. Innego wyjścia nie ma.

0

A dobra, to można isc spac

0

@Szmulek szczęście, to już mieliśmy z celta

0

Błagam, po meczu nawet się mie przebierajcie. Wyjdźcie tylnymi drzwiami i od razu do domu, już dosyć się upokorzyliscie

0

Nawet gdybyśmy w niedziele wygrali, to w sumie i tak nic nie znaczy, bo jesteśmy pipami w LM. Żeby nie wyjść z grupy już 2 rok z rzędu?

7

Klub mem. 6 rok z rzędu jesteśmy upokarzani w lidze mistrzów a drugi rok z rzędu nie wychodzimy nawet z grupy.
Czy kogoś to dziwi ?

0

Japierdziele lewy… w Bundeslidze byś strzelił

1

Ajjj. Blisko raphinia. Dobra próba

8

Brawa dla Raphini. Zrehabilitował się. Dobrze powalczył tam o pilke

0

Jak oni na treningu tak pykają miedzy sobą i same okienka walą a na meczu to ciężko im chociażby akcje wypracować xd

Edit: dobra jakies akcja jest

0

Dembele dobry strzał

2

Raphinia błagam, nie dośrodkowuj już nigdy więcej

2

Inter już zaczyna kontrolować mecz. Tylko fart jak w meczu z celtą może nas uratować moim zdaniem.

2

Znowu gramy żenadę i znowu fart nas chroni. Czarno to widzę…

0

@Vaven No może nie, że pokazuje coś wybitnego, ale zawsze jest tez nadzieja, że może akurat się odpali. Raphinia miał już dużo szans i mie pokazał zbytnio nic.

10

Czemu nie dadzą szans Fatiemu od pierwszej? Raphinia ostatnio nic nie pokazuje, można by dać szanse Ansu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?