2

Ansu-lewy-dembele
I lecimy z tymi interami w środę

1

@Jakchcesz nie No, wcale nie wygrał z realem 4:0 w tamtym sezonie. Można go zwolnić.

0

Każda drużyna będzie próbować grać na czas przy końcówce przy korzystnym wyniku. To jest normalne, a on dopiero teraz się o tym dowiedział xD?

2

Oby tylko Mats’owi nic nie dolegało, bo chłop ratuje nam wszystkim tyłki.

0

Jednak powiem Wam, brakowało mi tej adrenaliny podczas oglądania meczu :D dawno tak nie miałem, żeby przez 30 minut nieustannie serce mi nawalało 100 km/h

2

Chciałbym jednak zaznaczyć, że Barcelona, mimo, że nie zachwyciła, należy jej się pochwała. Wytrzymali kawał czasu pod pressingiem i szturmowaniu własnej bramki. Potrafili się wybronić i trzeba to docenić. Atletico 2 lata temu głównie w taki sposób wygrało ligę. Fakt, do formy trzeba koniecznie wrócić, jednak takie rzeczy tez trzeba zauważyć i docenić.

1

To jest chyba właśnie to szczęście, którego zabrakło nam w meczu z bayernem. Mecz do zapomnienia, ważne, że są 3pkt…

0

Dawać zmiany, bo źle do wyglada

1

Spalony był, jednak Ferran co zrobił XD

0

Kurde wyczuwam nerwówkę pod koniec…

0

Dobra nie płaczcie. Nie ma to nie ma i trudno

2

Pedri 3 objechał a Ferran poległ na 1

0

Gavi dzisiaj top

0

Ale te podania dzisiaj pięknie siedzą

0

Kto tam tak ładnie wypatrzył gaviego? Mistrzowsko zagrane

3

Pedri ty mój kochany

1

No ja nie mogę, Ferran…

2

Zaczęli strzelać z dystansu wow

0

Dobra ferran, możesz zejść

1

@Janiama zdążę jeszcze ? 2:0 dla nas :)

2

Ahh, liczyłem na Fatiego od 1’ :(

0

Jaki waszym zdaniem jest najtrudniejszy dział w chemii

0

Jak myślicie, Ansu jutro od 1’?

0

@barcelonaLM A, no to nie wiem, no ale jakiś powód musieli miec aby nie odgwizdać karnego, chyba że tak naprawdę nie było w ogóle ręki, może rzeczywiście oni mieli jakąs lepszą perspektywę.

0

Jedynym sensownym wytłumaczeniem w sprawie karnego zdaje się być to, że gdyby nie ręka tego z interu, to Fati i tak nie sięgnąłby tej piłki, bo wystartował minimalnie za szybko. Ale ja tam nie wiem.

chociaż still uważam, że wiadomo co sędziego

0

Dobra, bayern rozwala tych interów, my wygrywamy z nimi na CN, Victorię rozwalimy, z bayernem to nwm i moze jakimś cudem będzie 2 miejsce

1

Aha, sprawdzał czy jest karny przez minutę, ale gre zakończy, gdy jest aut przy bramce i dodatkowo jest 98,5 minuta xD

niezły ten sędzia, taki niezbyt profesjonalny

0

dobra, sędzia, idź tam pizze robić

1

ale gówniany mecz

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?