Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ansu-lewy-dembele
I lecimy z tymi interami w środę
1
@Jakchcesz nie No, wcale nie wygrał z realem 4:0 w tamtym sezonie. Można go zwolnić.
0
Każda drużyna będzie próbować grać na czas przy końcówce przy korzystnym wyniku. To jest normalne, a on dopiero teraz się o tym dowiedział xD?
2
Oby tylko Mats’owi nic nie dolegało, bo chłop ratuje nam wszystkim tyłki.
0
Jednak powiem Wam, brakowało mi tej adrenaliny podczas oglądania meczu :D dawno tak nie miałem, żeby przez 30 minut nieustannie serce mi nawalało 100 km/h
2
Chciałbym jednak zaznaczyć, że Barcelona, mimo, że nie zachwyciła, należy jej się pochwała. Wytrzymali kawał czasu pod pressingiem i szturmowaniu własnej bramki. Potrafili się wybronić i trzeba to docenić. Atletico 2 lata temu głównie w taki sposób wygrało ligę. Fakt, do formy trzeba koniecznie wrócić, jednak takie rzeczy tez trzeba zauważyć i docenić.
1
To jest chyba właśnie to szczęście, którego zabrakło nam w meczu z bayernem. Mecz do zapomnienia, ważne, że są 3pkt…
0
Dawać zmiany, bo źle do wyglada
1
Spalony był, jednak Ferran co zrobił XD
0
Kurde wyczuwam nerwówkę pod koniec…
0
Dobra nie płaczcie. Nie ma to nie ma i trudno
2
Pedri 3 objechał a Ferran poległ na 1
0
Gavi dzisiaj top
0
Ale te podania dzisiaj pięknie siedzą
0
Kto tam tak ładnie wypatrzył gaviego? Mistrzowsko zagrane
3
Pedri ty mój kochany
1
No ja nie mogę, Ferran…
2
Zaczęli strzelać z dystansu wow
0
Dobra ferran, możesz zejść
1
@Janiama zdążę jeszcze ? 2:0 dla nas :)
2
Ahh, liczyłem na Fatiego od 1’ :(
0
Jaki waszym zdaniem jest najtrudniejszy dział w chemii
0
Jak myślicie, Ansu jutro od 1’?
0
@barcelonaLM A, no to nie wiem, no ale jakiś powód musieli miec aby nie odgwizdać karnego, chyba że tak naprawdę nie było w ogóle ręki, może rzeczywiście oni mieli jakąs lepszą perspektywę.
0
Jedynym sensownym wytłumaczeniem w sprawie karnego zdaje się być to, że gdyby nie ręka tego z interu, to Fati i tak nie sięgnąłby tej piłki, bo wystartował minimalnie za szybko. Ale ja tam nie wiem.
chociaż still uważam, że wiadomo co sędziego
0
Dobra, bayern rozwala tych interów, my wygrywamy z nimi na CN, Victorię rozwalimy, z bayernem to nwm i moze jakimś cudem będzie 2 miejsce
1
Aha, sprawdzał czy jest karny przez minutę, ale gre zakończy, gdy jest aut przy bramce i dodatkowo jest 98,5 minuta xD
niezły ten sędzia, taki niezbyt profesjonalny
0
dobra, sędzia, idź tam pizze robić
1
ale gówniany mecz
1
Komentarz usunięty przez użytkownika