0

Lewussssssss!!!

0

Już nie mogę patrzeć na tego depaya.

0

W końcu dobry sędzia. La rambla zadowolona?

1

@Janiama 4:1 dla nas, gole: Fati, dembele, kessie, lewy

0

Memphis w podstawce zamiast Fatiego XDDDDD

0

@mich_l na stronie realu powinno być o tym napisane

0

Ale że serio ktoś odważył się tak napisać o Vinciusie xd

2

@eydeem moim zdaniem różnica jest wielka, ja nie byłbym w stanie przesiąść się teraz na androida. 2500zl to moim zdaniem nie aż tak duża cena, a telefon jest i będzie przez wiele lat nadal bardzo dobry. Co do iOS 16 to ja nie instaluje go teraz, gdy kupię IP 14 to już ten iOS będzie tam wbudowany

0

@tristan87 No, ja jeszcze bramki nie strzeliłem, wiec on ma więcej :(

6

@eydeem tez mam iPhone 8 i właśnie chciałbym wymienić za niedługo ale ja celuje w IP 13/14. Jeśli masz się przesiadać, to polecam iphone 11 bo ostatnio mega staniały. Moim zdaniem nie warto przesiadać się z iOS na androida. Ale co kto woli

7

Dokładnie 3 lata temu Ansu Fati strzelił swojego pierwszego gola na Camp Nou. Miał wówczas miał wówczas 16 lat i 319 dni.

0

@semafor ty chyba oglądałeś z zamkniętymi oczami xd. Przy większości okazji ktoś z obrony Bayernu jedynie podstawił nogę a już straciliśmy pilke, albo jakies złe, za wolne podanie. Dlatego tak jak pisze, jedynie w niektórych momentach sprawialiśmy, że obrona Bayernu była rozsypana i zdezorientowana, co trzeba doceniać.

0

@semafor to nie czytaj, nikt ci nie każe

2

Bayern mógł wydawać się że są dorosłymi ludźmi grający przeciwko dzieciom którzy próbują dotrzeć jakos do bramki. Skutecznie się bronili, jednak bywaly momenty gdy obrona im się nieco posypała, przez co Barcelona miała wielka okazje na gola. Takie momenty trzeba zauważać i doceniać, że Barcelona potrafi atakować aż do skutku, mimo że tym razem szczęście nie sprzyjało.

Obrona Barcelony wyglądała tez przyzwoicie, do momentu straty tej pierwszej bramki. Niestety, skupionym na grze trzeba być przez caly czas, a Barcelona popełniła błąd, że akurat w tym momencie straciła to skupienie. Głupie i bezmyślne było tez zachowanie po stracie tej bramki, co doprowadziło do straty kolejnej. Potem już się ożywili i dalej zaczęli wierzyć, jednak to szczęście nadal nie chciało do nas przyjsc.

Już nawet nie chce wytykać te indywidualne bledy czy zachowanie sędziego przy tym raczej ewidentnym karnym. Przegrywa się zespołowo, a nie każdy osobno. To, że Ferran nie pokazał się z dobrej strony, to Xavi powinien z tym coś zrobić, a nie ferran, bo on nagle nie stanie o niebo lepszy z meczu na mecz. Xavi powinien tu wyciągnąć wnioski, dotyczące zmian i nie tylko.

Ale tak jak mowie, dobry był to mecz, ale wymagane są poprawki.

Ps: taki jest tylko mój komentarz do meczu, bo starałem się dokładnie obserwować cały jego przebieg. Ktoś może mieć inne. Postanowiłem się tylko nim podzielić bo może kogoś zainteresuje :D

4

Mecz był naprawdę dobry. Przy odrobinie szczęścia mogliśmy to wygrać. Ale intensywność zachowana do końca meczu, przeważaliśmy nad bayernem przez większość meczu. Naprawdę nie byli źle. Na camp nou mecz będzie nasz.

1

Fati powinien dostać więcej minut imo

1

Najlepszy u nas Gavi/pedri a w bayernie Lewandowski

1

@Janiama 3:1 dla nas :)

0

Może w końcu się zrewanżujemy za drugi sierpień

0

Moja klasa na wf nigdy:

0

Nie ma na świecie zaklęcia którego Hermiona by nie znała- mówi Hagrid. Jakos sectumsempra nie znała.

3

Gdyby tylko Harry znał zaklęcie Sectumsempra wcześniej, już by tego malfoya wrednego nie było

0

Ciekawe w która stronę to zadziała we wtorek:
Lewy podpowie szawiemu cała taktykę Bayernu aby ich rozwalić taktycznie czy bayern będzie wiedział jak dobrze kryć Robercika żeby nic nie strzelał

7

Robercik, weź załaduj tym białasom z 3 bramki w klasyku bo już mnie wpieniają..

Dziękuje

1

Jak gol xD ewidentnie sylwetka odstawała

0

Spalony będzie raczej

0

Dobrze że Rodrygo a nie ten pajac, i tak już by wygrali wiec nic to nie zmienia

9

Ale ten Vinicjus jest gnębiony xD

0

Przyjdzie godny przeciwnik to stracą punkty. Z taką Mallorcą co nie potrafi wyjść z własnej połowy to sobie mogą wygrywać

5

Gość nic nie robił przez 70 minut, potykał się o własne nogi, nagle sobie strzela bramkę i wielki Vinicjus.

Matko boska…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?