0

@Funfan ja jestem spod Wrocławia, i musze przyznać że Wrocław ro naprawdę piękne miasto, wolałbym właśnie Wrocław niż Warszawę

0

@KrwawiaceoczyVEB a najśmieszniejsze jest to, że nawet grając przeciwko nim, Barcelona nie zdołała wywalczyć 3pkt przez ostatnie 2 sezony

0

@Striker eee, słabo. Wole czarę ognia albo komnatę tajemnic, albo insygnie śmierci

0

@Kessie która cześć ?

0

@RomanHoffer powtarzam matme do matury

0

@pioz123 No a Fati nie grał przez prawie 2 sezony geniuszu w presezonie i w lidze wchodzi na zaledwie 30/25 minut

0

Komentarz usunięty

0

@inFLAMES nie wiem, ale po fajnej wygranej, gdy patrzę sobie la Ramble, to tutaj widzę ból dupy, że Fati, grając 20 minut z drużyna która ledwo co biega przy wyniku 3:0, nic nie strzelił. Strasznie to denerwuje, bo cały czas wierze w Fatiego i rozumiem, że przez jego los, może miewać takie mecze gdzie wejdzie pod koniec meczu i ze względu na korzystny wynik nie będzie się specjalnie fokusowal na głupim golu żeby ucieszyć tych polaczków na La rambli.

0

@taris gościu, czego ty oczekujesz? Koleś wejdzie w 71’ przy wyniku 3:0 gdzie cała drużyna ledwo co zipie i biega po boisku i strzeli ci hat tricka?

1

@inFLAMES No wiesz, niektórzy tego nie zrozumieją, nawet jak im powiesz 100 razy

1

Fatiego chyba oszczędzają na LM

0

I już wszyscy kibice ucichli xd

1

Wydaje mi się, że Barcelona nareszcie zaczyna grać bardzo rozsądnie i z głową przez cały mecz, bynajmniej się stara i jej to wychodzi. Mam na myśli to, że pozwala rywalom się zmęczyć przeprowadzając akcje, a potem gdy raz się potkną, zaczynają orać nimi pole przez większość meczu. Tak tez gra Real, kiedyś ktoś tutaj tez to zauważył. Ponadto Barcelona wie, kiedy dać rywalowi naiwnie uwierzyć w siebie, aby zaraz znowu ich stłamsić. Dodatkowo, fajnie że poprawili skuteczność, tego też nam brakowało.

2

Ale ta kafejka to jednak jest zjechana jak sandały Mojżesza. Ledwo wszedłem poczytać a już oczy mi krwawią

5

Lewuuuuuuusssss

3

@Janiama 3:0 dla barcy ( jeszcze przed meczem pisze)

0

@Dieselzor ja też!

1

A już miałem wyłączać xd

3

Ale Arsenal co ma formę.. jeszcze niedawno była z nich taka beka, że są w strefie spadkowej itd. A teraz 5 meczy 15 punktów i 1. miejsce w tabeli

3

@Piotr97 od pierwszej raczej go jeszcze nie puszczą, bo wydaje mi się, że na początku meczu gra jest bardziej intensywna niż właśnie w drugiej połowie. Fatiego wolą na razie oszczędzać, a puszczają go wtedy, kiedy przeciwnik jest zmęczony, a on sam może przyspieszyć grę. Nie wiem czy słusznie uważam, ale gdyby grał od pierwszej minuty, poprzez intensywną grę obu drużyn, mógłby się nabawić kolejnej kontuzji, a tego nie chcemy :/

2

Rozkmina: podczas testu z anatomii człowieka nasz mózg zna odpowiedz na większość pytań ale nic nam nie mówi dziad jeden

1

@ousmanedembele10 Fati to raczej z ławki wejdzie, bo go jeszcze oszczędzają

0

@P33ck dobra cichaj tam :)

1

Ja tam chętnie wracam do szkoły. Brakowało mi tych dram, plotek, zabawanych akcji, symulek na wf.
Generalnie nie narzekam

0

Niech tylko totki przegrają to wakacje będą udane ;)

0

@P33ck co xd nieprawda, wchodziłem tylko okazjonalnie

0

@P33ck No niestety :/ ale już niedużo zostało mi do ukończenia tego kurwidołku :)

14

Dokładnie 3 lata temu Ansu Fati strzelił pierwszego gola dla Barcelony, miał wówczas 16 lat i 304 dni, co czyni go najmłodszym strzelcem bramki w historii klubu.

0

@FCB_dimiC baterie zawsze można wymienić :D

0

@FCB_dimiC a tera jakiego używasz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?