0

@lampka piwko xD

0

Jak wam piątek mija

6

@Firestone zwłaszcza gdy strzela Ansu Fati :)

0

Gdyby tylko wpadła ta bramka Fatiego gdzie z woleja strzelał po rzucie rożnym.. tylko jakiś frajer musiał tam zablokować już nie pamietam kto to byl

6

Jedyne co wywarło na mnie jakies wrażenie w tym meczu to ten rajd Balde. Nawet te babole już mnie nie zdziwiły Xd

2

Dziwny mecz, w sumie nawet nie ma co oceniać go bo zagrali rezerwami, nawet Fatiemu się nie chciało biegać xd

0

Są składy? Czy tylko mi się nie pokazują

1

@ciema kurde skąd wiedziałeś

1

Ciekawe czy Lewandowski czasami wbija na La Ramble poczytać sobie co o Nim tutaj piszą :D

0

@heniusss 110% związków oktanowych Xd? To niemożliwe

3

@lucca87 Jestem chemikiem wiec mogę ci to jakos wytłumaczyć. Paliwo 95 oznacza, że 95% substancji są tak jakby bezpieczne, a pozostałe 5% to związki oktanowe które mogą tworzyć jakieś mikroeksplozje w silniku i ewentualnie go uszkadzać. Paliwo 98 posiada 2% tych niebezpiecznych substancji dlatego jest droższe

1

@Zoker nawet bramkarz wpadł do siatki

0

27*3=81 a nie 71

Ja rozumiem, to już jest wyższa matematyka, to nie jest jakies tam dodawanie czy odejmowanie, ale mega trudne mnożenie, ale pisząc taki artykuł to matmę trzeba mieć opanowaną do perfekcji

0

@Baros1990 Tylko że Vini moim zdaniem gorzej debiutował w realu niż Ansu Fati w barcelonie. Ansu miał 17 lat a ile bramek i asyst potrafił zdobyć dla barcy. Vinicjus teraz jest niepodważalnie lepszy, ale na Ansu też przyjdzie pora. Jeśli tylko zdrowie mu dopisze, moim zdaniem może być lepszy niż vini

0

Na notatniku piszą, że Vini jest obecnie jednym z najlepszych piłkarzy na świecie, a Fati buty może mu czyścić xD. Nie ma to jak porównywać kogoś starszego do młodszego który nie grał przez prawie 2 sezony przez kontuzje, a teraz wraca do formy.

0

@Culer_1906 No transferem bym tego nie nazwał, przyszedł z sevilli do Szkółki Barcelony w 2012 roku :P

0

@WiernyKibic111 coutinho :V

6

@Murazor jakie 56?

11

Wydaje mi się, że numer 10 na koszulce Fatiego to tak naprawdę horkruks Messiego. Cząstka duszy Messiego ciagle istnieje w Fatim :D. Dlatego Ansu Fati ma taką łatwość w zdobywaniu goli, napędzaniu gry i wychodzeniu na pozycję.

0

@jutroIV ale to on cytuje kogoś, a nie że on tak pisze

3

@Wilku151 ja mu kibicuje od momentu debiutu w wieku 16 lat z realem betis, wiec codziennie czekam na jego bramkę :P

1

Ansu Fati dzisiaj dostał S+. KDA: 1/0/2 cs:16481047 vision score: 99999999999

1

@PatriBarca Ansu FAT(i) :D

0

@dawo17 kurde tez bym chciał..

2

Fati, ty kocurze, wiedziałem ze nie mnie zawiedziesz ;)

0

Fati klasa światowa

0

Fati zapraszam, zmień go

0

De jong do united dziękuje

0

Robeeerryt!!!!!!!!

2

Vamos Barça!!! Po 3 punkty pokażcie klasę, pokażcie kto jest najlepszy !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?