Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janas11224 Ok to nasze nowe msn to teraz ALT
0
Kto ma u nas numer 11?
0
Szkoda mi Puiga. Fajny był z niego troll :(
1
@P33ck A to Ci P33ck, znowu zmienił profilowe :D
0
@SkN tak, wiem jak wyglada
0
@Colin94 A to ci Colin94..
0
@Colin94 No coś ty.
2
Witam was jestem w Stegnie na plaży. Cześć
0
Czy to przypadek że Gandalf wyglada tak samo jak Dumbledore?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jak Real dziś zagrał ?
3
Balde wczoraj pozytywnie zaskoczył. Szybki jest i dobry drybling ma. Fajny rajd zrobił gdy do Fatiego wtedy podawał
1
@Culer_1906 ale on miał zaledwie jeden czy dwa strzały które były już z takiej wygodniejsze pozycji i mogłyby wpaść do bramki, poza tym naprawdę fajnie rozgrywał piłke. Moim zdaniem jest na dobrej drodze do powrotu do formy
0
Jak oceniacie dziś Ansu Fatiego
0
Jak oceniacie fatiego?
0
Oglądając ten mecz czułem się jakbym był na trybunie w fifie. Jakos ta piłka tak dziwnie chodziła No i ogólnie wszyscy jakos tacy NPC
0
Ansu by strzelił..
0
Luuk musi go trochę podszkolić
0
Gdzie są składy?
0
@Worny XDDDDDDDD
0
Jeszcze 57 minut
0
@Rust_Cohle blizej jestem do golda 1 wiec to jest bardziej prawdopodobne
0
3 rankedziki z rzędu wygrane to teraz można pooglądać tą 8arcelone ;)
1
@P33ck a to ci P33ck
2
Ale ładnie pada. Deszczyk nareszcie wszystko podleje i będzie w polu wszystko pięknie rosnąć :)
0
@HypeR ziomek ale ja żartuje z tym że „nim” powinno być z dużej litery po odnosi się do Fatiego czyli wielkiej osoby :D
13
@HighestInTheRoom
1. Trent
2. Alexander
3. Arnold
0
@pioz123 przecież ja żartuje… Po co te nerwy
0
@pioz123 Nim* z dużej litery
2
Chciałbym zrobić sobie kiedyś zdjęcie z Ansu Fatim gdybym był na camp nou :(