0

@Janas11224 Ok to nasze nowe msn to teraz ALT

0

Kto ma u nas numer 11?

0

Szkoda mi Puiga. Fajny był z niego troll :(

1

@P33ck A to Ci P33ck, znowu zmienił profilowe :D

0

@SkN tak, wiem jak wyglada

0

@Colin94 A to ci Colin94..

0

@Colin94 No coś ty.

2

Witam was jestem w Stegnie na plaży. Cześć

0

Czy to przypadek że Gandalf wyglada tak samo jak Dumbledore?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jak Real dziś zagrał ?

3

Balde wczoraj pozytywnie zaskoczył. Szybki jest i dobry drybling ma. Fajny rajd zrobił gdy do Fatiego wtedy podawał

1

@Culer_1906 ale on miał zaledwie jeden czy dwa strzały które były już z takiej wygodniejsze pozycji i mogłyby wpaść do bramki, poza tym naprawdę fajnie rozgrywał piłke. Moim zdaniem jest na dobrej drodze do powrotu do formy

0

Jak oceniacie dziś Ansu Fatiego

0

Jak oceniacie fatiego?

0

Oglądając ten mecz czułem się jakbym był na trybunie w fifie. Jakos ta piłka tak dziwnie chodziła No i ogólnie wszyscy jakos tacy NPC

0

Ansu by strzelił..

0

Luuk musi go trochę podszkolić

0

Gdzie są składy?

0

@Worny XDDDDDDDD

0

Jeszcze 57 minut

0

@Rust_Cohle blizej jestem do golda 1 wiec to jest bardziej prawdopodobne

0

3 rankedziki z rzędu wygrane to teraz można pooglądać tą 8arcelone ;)

1

@P33ck a to ci P33ck

2

Ale ładnie pada. Deszczyk nareszcie wszystko podleje i będzie w polu wszystko pięknie rosnąć :)

0

@HypeR ziomek ale ja żartuje z tym że „nim” powinno być z dużej litery po odnosi się do Fatiego czyli wielkiej osoby :D

13

@HighestInTheRoom
1. Trent
2. Alexander
3. Arnold

0

@pioz123 przecież ja żartuje… Po co te nerwy

0

@pioz123 Nim* z dużej litery

2

Chciałbym zrobić sobie kiedyś zdjęcie z Ansu Fatim gdybym był na camp nou :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?