0

Dawać te składy

0

1

Trzeba pomodlić się dzisiaj w kościółku żeby Barcelona wygrała

0

Leje jak z cebra

0

@Rust_Cohle w sumie można powiedzieć, że to jest taka la liga, tylko tam barça strzela jakies gole xd

2

@FC1899Barca Le Le Le Le Le Le Le-wandoski

3

Mona by dać szanse od pierwszej minuty Fatiemu, potem najwyżej zmieni się z Raphinią i będzie gites

1

Panie i Panowie, dzisiaj bardzo ważny mecz przed nami. Vamos Barça!!

0

@kuz o kim mowa?

0

Dobrze ze nie vinicjusz, 3:1 i tak by nie odrobili wiec co tam

0

@Roobo Ansu Fati

1

Dobra śledzę wynik na fs bo nie chce mi się patrzeć na tą żenadę i na tego vinicjusza

10

Dobra, włączam znowu

0

Można wyłączyć, dobranoc

0

Ania na midzie jest nawet op

2

@Comentateiro każdy ma prawo nosić co chce. Najważniejsze, żeby tobie się podobało to co nosisz, a nie innym.

0

Mam nadzieję, że Amciu Fati wyjdzie w niedziele w podstawce

3

@KibicBarcy84 zamiast wspierać Fatiego to ty czekasz aż się połamie i straci kolejny sezon gry? I ty się nazywasz kibicem barçy?

0

W App Store jest taka apka gdzie za kroki można wygrywać nagrody np. Iphone 13. Ja z początku myślałem ze to fake, ale dużo osób bierze to na serio. Co myślicie

0

Nie może zabraknąć przepisu na mieszankę ziołową w dolegliwościach nadciśnieniowych u osób otyłych. Oto on, dla zainteresowanych:
20 g morszczynu pęcherzykowatego
30 g ziela jemioły
25 g ziela skrzypu polnego
25 g zmiażdżonych owoców głogu

Wszystkie składniki dokładnie wymieszać. Łyżkę mieszanki zalać szklanką wrzącej wody, doprowadzić do wrzenia, odstawić pod przykryciem na 15 minut, przecedzić. Należy wypijać rano i wieczorem po szklance świeżo przygotowanego naparu.

0

@MatPL powiedz tylko, co sądzisz o Ansu Fatim

0

@P33ck dobrze tato

1

@Pawel13sz jak bardzo jestes wychillowany

0

@TR3YWAY Zluzuj majty chłopie bo jesteś napięty jak plandeka w żuku

3

Macie dziś esse?

2

Kurczę brakowało mi tego odliczania do następnego meczu. Dni do rozpoczęcia meczu wydaja się biec tak wolno. Fajni piłkarze podochodzili a człowiek musi czekać ponad tydzień by zobaczyć ich w telewizji na 1,5h.

0

Orientuje się ktoś z was po ile euro chodzą koszulki w tym sklepie Barcelony na camp nou?

2

@Deviler a ja nie mogę się doczekać aż Ansu Fati strzeli gola

0

@MICHU_LOKU123 byłbym chętny ale nie mam konsoli bo całe życie grałem na kompie, chociaż od fify 20 już nie gram :P ale skill dalej jest bo czasami gram u kolegów

3

Ale pikny dzionek. Wakacje to cudny czas :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?