Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dawać te składy
0
@Kondziubarca Ok :D
1
Trzeba pomodlić się dzisiaj w kościółku żeby Barcelona wygrała
0
Leje jak z cebra
0
@Rust_Cohle w sumie można powiedzieć, że to jest taka la liga, tylko tam barça strzela jakies gole xd
2
@FC1899Barca Le Le Le Le Le Le Le-wandoski
3
Mona by dać szanse od pierwszej minuty Fatiemu, potem najwyżej zmieni się z Raphinią i będzie gites
1
Panie i Panowie, dzisiaj bardzo ważny mecz przed nami. Vamos Barça!!
0
@kuz o kim mowa?
0
Dobrze ze nie vinicjusz, 3:1 i tak by nie odrobili wiec co tam
0
@Roobo Ansu Fati
1
Dobra śledzę wynik na fs bo nie chce mi się patrzeć na tą żenadę i na tego vinicjusza
10
Dobra, włączam znowu
0
Można wyłączyć, dobranoc
0
Ania na midzie jest nawet op
2
@Comentateiro każdy ma prawo nosić co chce. Najważniejsze, żeby tobie się podobało to co nosisz, a nie innym.
0
Mam nadzieję, że Amciu Fati wyjdzie w niedziele w podstawce
3
@KibicBarcy84 zamiast wspierać Fatiego to ty czekasz aż się połamie i straci kolejny sezon gry? I ty się nazywasz kibicem barçy?
0
W App Store jest taka apka gdzie za kroki można wygrywać nagrody np. Iphone 13. Ja z początku myślałem ze to fake, ale dużo osób bierze to na serio. Co myślicie
0
Nie może zabraknąć przepisu na mieszankę ziołową w dolegliwościach nadciśnieniowych u osób otyłych. Oto on, dla zainteresowanych:
20 g morszczynu pęcherzykowatego
30 g ziela jemioły
25 g ziela skrzypu polnego
25 g zmiażdżonych owoców głogu
Wszystkie składniki dokładnie wymieszać. Łyżkę mieszanki zalać szklanką wrzącej wody, doprowadzić do wrzenia, odstawić pod przykryciem na 15 minut, przecedzić. Należy wypijać rano i wieczorem po szklance świeżo przygotowanego naparu.
0
@MatPL powiedz tylko, co sądzisz o Ansu Fatim
0
@P33ck dobrze tato
1
@Pawel13sz jak bardzo jestes wychillowany
0
@TR3YWAY Zluzuj majty chłopie bo jesteś napięty jak plandeka w żuku
3
Macie dziś esse?
2
Kurczę brakowało mi tego odliczania do następnego meczu. Dni do rozpoczęcia meczu wydaja się biec tak wolno. Fajni piłkarze podochodzili a człowiek musi czekać ponad tydzień by zobaczyć ich w telewizji na 1,5h.
0
Orientuje się ktoś z was po ile euro chodzą koszulki w tym sklepie Barcelony na camp nou?
2
@Deviler a ja nie mogę się doczekać aż Ansu Fati strzeli gola
0
@MICHU_LOKU123 byłbym chętny ale nie mam konsoli bo całe życie grałem na kompie, chociaż od fify 20 już nie gram :P ale skill dalej jest bo czasami gram u kolegów
3
Ale pikny dzionek. Wakacje to cudny czas :-)