Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ciekawe co tam u Ansu Fatiego słychać
0
Czytaliście Harry Potter i przeklęte dziecko? Fajne?
0
Kiedy barca gra
0
Ciekawe czy Alba będzie dalej rozpamiętywał Kounde ten incydent przy linii bocznej w zeszłym sezonie..
0
Komentarz usunięty
0
Gdybyście mogli mieć jedno zaklęcie z Harrego Pottera tak na zawsze, to jakie byście sobie wybrali? :)
1
@Cwaniak4 Albo inaczej:
Ansu, Fati i Vieira
0
@Sawik_10 ansu fati?
1
@HarveySpecter tutaj to chyba nawet panuje taki rygor, wiec nie trzeba się tym dzielić :D
0
Wszyscy piszą o Lewandowskim, a ja was teraz zapytam, jak według was zagrał Fati?
0
Ale dembele co jak co ale honor trzeba mu przyznać.. te dwie brameczki to cudo ;*
0
@Pewex no nie miałem okazji wcześniej obejrzeć WP ani czytać książki. Co w tym dziwnego?
0
Chciałbym sobie obejrzeć Władcę pierścieni bo w końcu mam na to czas. Ale mam do was takie pytanie. Czy film i i ogólnie fabuła bardzo różni się od Harrego Pottera? O czym mniej więcej jest WP?
0
Zostajecie do tej 2:30 czy ustawiacie budzik na tę godzinę
0
@Culer_1906 nie, ale postanowiłem zapytać was dzisiaj. A co?
0
@RychuBarca No mam na myśli to potrącenie xd
0
Widzieliście jak kessié sfaulował fatiego na treningu xD?
0
@patryk355 a mam takie pytanie. Czy medytacja pozwala tylko na takie wyciszenie w danym momencie czy tez częsta medytacja uczy np. zachowanie spokoju w różnych sytuacjach i ogólnie bycie spokojniejszym?
0
@hayek Aha.. okej
2
Ktoś z was może medytuje? Polecacie? Jakie są korzyści?
1
@MarcinVeB10 nom niestety
0
Kessié zawsze będzie mi się kojarzył z tą piosenką na eleven jak jest ta reklama la liga :D
1
Jezus, juve o 2:30, nie chce mi się tyle siedzieć bo zegar biologiczny zepsuje..
Ale dla Ansu Fatiego wszystko :D
0
@P33ck już urósł, większy jest
0
@P33ck a dobra. To mój piesek :)
0
@P33ck w naszym wykonaniu 8/10 xd
9
Szkoda że Fatiemu to nie wyszło, ale w sumie był za blisko courtoisa, a lewego widział zaledwie na kąciku oka, ale to nic, następnym razem mu wyjdzie. Raphinha co strzelił.. czapki z głów
0
@Pawel13sz u mnie to będzie ciężko ale dam radę xd
0
To co, wstajecie jutro?
5
Lol Lewandowski w Barcelonie Xd nadal w to nie wierzę. Nigdy nie byłem jakimś jego fanem, ale mam nadzieje że razem z najlepszym piłkarzem, Ansu Fatim, poprowadzą Barcelonę na szczyt :)