1

Ciekawe co tam u Ansu Fatiego słychać

0

Czytaliście Harry Potter i przeklęte dziecko? Fajne?

0

Kiedy barca gra

0

Ciekawe czy Alba będzie dalej rozpamiętywał Kounde ten incydent przy linii bocznej w zeszłym sezonie..

0

Komentarz usunięty

0

Gdybyście mogli mieć jedno zaklęcie z Harrego Pottera tak na zawsze, to jakie byście sobie wybrali? :)

1

@Cwaniak4 Albo inaczej:
Ansu, Fati i Vieira

0

@Sawik_10 ansu fati?

1

@HarveySpecter tutaj to chyba nawet panuje taki rygor, wiec nie trzeba się tym dzielić :D

0

Wszyscy piszą o Lewandowskim, a ja was teraz zapytam, jak według was zagrał Fati?

0

Ale dembele co jak co ale honor trzeba mu przyznać.. te dwie brameczki to cudo ;*

0

@Pewex no nie miałem okazji wcześniej obejrzeć WP ani czytać książki. Co w tym dziwnego?

0

Chciałbym sobie obejrzeć Władcę pierścieni bo w końcu mam na to czas. Ale mam do was takie pytanie. Czy film i i ogólnie fabuła bardzo różni się od Harrego Pottera? O czym mniej więcej jest WP?

0

Zostajecie do tej 2:30 czy ustawiacie budzik na tę godzinę

0

@Culer_1906 nie, ale postanowiłem zapytać was dzisiaj. A co?

0

@RychuBarca No mam na myśli to potrącenie xd

0

Widzieliście jak kessié sfaulował fatiego na treningu xD?

0

@patryk355 a mam takie pytanie. Czy medytacja pozwala tylko na takie wyciszenie w danym momencie czy tez częsta medytacja uczy np. zachowanie spokoju w różnych sytuacjach i ogólnie bycie spokojniejszym?

0

@hayek Aha.. okej

2

Ktoś z was może medytuje? Polecacie? Jakie są korzyści?

1

@MarcinVeB10 nom niestety

0

Kessié zawsze będzie mi się kojarzył z tą piosenką na eleven jak jest ta reklama la liga :D

1

Jezus, juve o 2:30, nie chce mi się tyle siedzieć bo zegar biologiczny zepsuje..

Ale dla Ansu Fatiego wszystko :D

0

@P33ck już urósł, większy jest

0

@P33ck a dobra. To mój piesek :)

0

@P33ck w naszym wykonaniu 8/10 xd

9

Szkoda że Fatiemu to nie wyszło, ale w sumie był za blisko courtoisa, a lewego widział zaledwie na kąciku oka, ale to nic, następnym razem mu wyjdzie. Raphinha co strzelił.. czapki z głów

0

@Pawel13sz u mnie to będzie ciężko ale dam radę xd

0

To co, wstajecie jutro?

5

Lol Lewandowski w Barcelonie Xd nadal w to nie wierzę. Nigdy nie byłem jakimś jego fanem, ale mam nadzieje że razem z najlepszym piłkarzem, Ansu Fatim, poprowadzą Barcelonę na szczyt :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?