0

Dobra można wyłączyć

0

Ale vazkez uwalony jest xd

5

Mallorca wy leszcze, byłoby już 2:1

0

@Prorokk co jest, dlaczego tu prowadzona jest tak dyskusja xD

0

Ale ta Mallorca w ataku jest beznadziejna

1

Vini dzisiaj słabiutko

0

@Janas11224 spokojnie, nie tylko ty :P

0

Ile mu miejsca zostawili to jest skandal..

2

Ale ten Hazard jest mizerny xD
A pamietam jak kiedyś w fifie jego specjalna karta miała 99 ovrll

2

Ryby i Vinisjus głosu nie maja


Wiec cichaj tam

0

@Orlik00 z chęcią :D

7

Widzicie, dobrze że włączyłem


To moja zasługa

1

Uwaga, włączam…

0

@Melvin nie jestem specjalistą, nie wgłębiałem się dokładnie w to co się naprawdę stało, pisze tylko to, o czym się kiedyś dowiedziałem. Ale spoko, tera zapamiętam że raczej było inaczej

2

@Kitek1640 w jednej z wież*. Przepraszam za błąd :P

25

Dzisiaj mija 21 lat od największego ataku terrorystycznego w historii. 11 września 2001 roku dwa porwane samoloty pasażerskie, w godzinach porannych wleciały w dwie wieże WTC w nowym Jorku, zrównując je całkowicie z ziemią. Tego samego dnia trzeci porwany samolot rozbił się o Pentagon, a czwarty porwany samolot robił się na polach w Pensylwanii. Podczas tych ataków zmarło około 3 tysiące osób w tym 6 Polaków. Dzisiaj w miejscu jednej z wierz wyryte są nazwiska osób które tamtego dnia straciły życie.

0

@tristan87 to brzmi jak groźba. Lepiej zajmij się swoją Izoldą, Tristanie ;)

0

@tristan87 cóż za niespodzianka, że pierwszą osobą która odpowiedziała na ten komentarz byłeś ty..

1

Wskazówka:
Jeśli ktokolwiek z was będzie przeziębiony, polecam rozgnieść czosnek, wymieszać go z miodem i ciepłym mlekiem. Miksturę wypić przy pierwszych objawach na noc. Bardzo pomaga, polecam

0

@sevs bo ja w czasie tej przerwy w meczu zadzwoniłem do Ansu bo to mój ziomal i mowie do niego: Słuchaj, bo La ramblowcy chcą już cię sprzedawać, weź tam strzel gola jakiegoś żeby zamknąć im mordy.
I dotrzymał słowa

1

@P33ck No i prawidłowo mordini, Fati złota piłeczka next year

1

@P33ck siema P33ck

0

Jak oceniacie Fatiego?

0

Fati strzelił gola a Barcelona wygrała?
Można spać spokojnie.

4

Dobrze Ansu, goń tego dziada Vinicjusa, pokaz na co cię stać :D

0

Dembele, zepsułeś mi wynik u Janiamy :P
Ale dobrze, brawo GG

0

@VamosVamos internet explorer

0

@Cvzx właśnie nie

0

Ej wy tez nie możecie odtworzyć meczu na C+?

0

Fati zgól tę brodę to zaczniesz strzelać,

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?