Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobra można wyłączyć
0
Ale vazkez uwalony jest xd
5
Mallorca wy leszcze, byłoby już 2:1
0
@Prorokk co jest, dlaczego tu prowadzona jest tak dyskusja xD
0
Ale ta Mallorca w ataku jest beznadziejna
1
Vini dzisiaj słabiutko
0
@Janas11224 spokojnie, nie tylko ty :P
0
Ile mu miejsca zostawili to jest skandal..
2
Ale ten Hazard jest mizerny xD
A pamietam jak kiedyś w fifie jego specjalna karta miała 99 ovrll
2
Ryby i Vinisjus głosu nie maja
Wiec cichaj tam
0
@Orlik00 z chęcią :D
7
Widzicie, dobrze że włączyłem
To moja zasługa
1
Uwaga, włączam…
0
@Melvin nie jestem specjalistą, nie wgłębiałem się dokładnie w to co się naprawdę stało, pisze tylko to, o czym się kiedyś dowiedziałem. Ale spoko, tera zapamiętam że raczej było inaczej
2
@Kitek1640 w jednej z wież*. Przepraszam za błąd :P
25
Dzisiaj mija 21 lat od największego ataku terrorystycznego w historii. 11 września 2001 roku dwa porwane samoloty pasażerskie, w godzinach porannych wleciały w dwie wieże WTC w nowym Jorku, zrównując je całkowicie z ziemią. Tego samego dnia trzeci porwany samolot rozbił się o Pentagon, a czwarty porwany samolot robił się na polach w Pensylwanii. Podczas tych ataków zmarło około 3 tysiące osób w tym 6 Polaków. Dzisiaj w miejscu jednej z wierz wyryte są nazwiska osób które tamtego dnia straciły życie.
0
@tristan87 to brzmi jak groźba. Lepiej zajmij się swoją Izoldą, Tristanie ;)
0
@tristan87 cóż za niespodzianka, że pierwszą osobą która odpowiedziała na ten komentarz byłeś ty..
1
Wskazówka:
Jeśli ktokolwiek z was będzie przeziębiony, polecam rozgnieść czosnek, wymieszać go z miodem i ciepłym mlekiem. Miksturę wypić przy pierwszych objawach na noc. Bardzo pomaga, polecam
0
@sevs bo ja w czasie tej przerwy w meczu zadzwoniłem do Ansu bo to mój ziomal i mowie do niego: Słuchaj, bo La ramblowcy chcą już cię sprzedawać, weź tam strzel gola jakiegoś żeby zamknąć im mordy.
I dotrzymał słowa
1
@P33ck No i prawidłowo mordini, Fati złota piłeczka next year
1
@P33ck siema P33ck
0
Jak oceniacie Fatiego?
0
Fati strzelił gola a Barcelona wygrała?
Można spać spokojnie.
4
Dobrze Ansu, goń tego dziada Vinicjusa, pokaz na co cię stać :D
0
Dembele, zepsułeś mi wynik u Janiamy :P
Ale dobrze, brawo GG
0
@VamosVamos internet explorer
0
@Cvzx właśnie nie
0
Ej wy tez nie możecie odtworzyć meczu na C+?
0
Fati zgól tę brodę to zaczniesz strzelać,