5

Gdyby Fati zaliczył takie wejście teraz jak z RSS byłoby zajebiście

0

Barca łudzi się co zrobić, a przychodzi czara ognia i ładuje brame na 1:0 dla interów. Beznadzieja

0

Fati za dembele. Gorszy na pewno nie będzie.

0

Szkoda że Fati dziś na ławie

0

@Bobo25 weź.. XD

0

Macie jakies pomysły co kupić wuefiście na dzień nauczyciela?

5

@msmsms nie, o tym to akurat pamietam cały czas :(

7

Już powoli zasypiałem, aż tu nagle przypomniało mi się, że Real dziś grał. Patrzę na wynik a tu 1:1 :D

1

Ciekawe czy teraz Ansu będzie częściej wchodził od 1 minuty.

2

Niektórzy z was widzę, że jedziecie po Fatim, a on dziś przy Raphini i Dembele grał o wiele lepiej. Może szybki nie jest, ale przynajmniej nie traci bez sensu piłek i nie dośrodkowuje w kosmos jak dembouz

1

Uff. Całe szczęście wywozimy 3 punkty z Balearów. Jednak mecz do zapomnienia

2

Raphinia ty sabotażysto. Gavi musi przez ciebie życiem płacić

0

Kurde mógł do robercika podać

0

Gavi to taki nasz Zawisza czarny imo

0

Fati nawet spoko dziś. Dobra asysta

0

@Sinirsey 4 liter nie urywa

1

Fati nie wywalaj się bo zawał przez ciebie mam

0

@Arczek2001 Takie uroki La Bamby :P
Dla nich nigdy nie jest dobrze, ale zawsze jest źle xD

0

Lewus, Fati, Gavi Mats dobrze
reszta przeciętnie

4

1 minutę doliczył XDDDDDD

2

Człowiek czeka 2 tygodnie na mecz a tu zanim się obejrzał to juz połowa minęła...
żenada

1

Dembele i środek pola dzisiaj strasznie gówniani :P

0

Stegna dobra obrona

0

@LuquePL Narazie nikt po nim nie jedzie, jak na razie dobrze gra :P

0

Fati jak narazie przyzwoicie. Aktywnie bierze udział w rozgrywaniu akcji

1

@Janiama 3:0 dla barcy gole: 2x lewy i 1 Fati

4

Dzisiaj jest dobra okazja dla Fatiego, bo raczej znajdzie się w pierwszym składzie. Fajnie jakby strzelił przynajmniej bramkę, na pewno by mu to pomogło w odbudowywaniu się

0

Haha totenham xD

2

@Amok97 ja dzisiaj zagram w lola bo dawno nie gralem

0

Dzień dobry La Ramblo. Co słychać ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?