Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Gdyby Fati zaliczył takie wejście teraz jak z RSS byłoby zajebiście
0
Barca łudzi się co zrobić, a przychodzi czara ognia i ładuje brame na 1:0 dla interów. Beznadzieja
0
Fati za dembele. Gorszy na pewno nie będzie.
0
Szkoda że Fati dziś na ławie
0
@Bobo25 weź.. XD
0
Macie jakies pomysły co kupić wuefiście na dzień nauczyciela?
5
@msmsms nie, o tym to akurat pamietam cały czas :(
7
Już powoli zasypiałem, aż tu nagle przypomniało mi się, że Real dziś grał. Patrzę na wynik a tu 1:1 :D
1
Ciekawe czy teraz Ansu będzie częściej wchodził od 1 minuty.
2
Niektórzy z was widzę, że jedziecie po Fatim, a on dziś przy Raphini i Dembele grał o wiele lepiej. Może szybki nie jest, ale przynajmniej nie traci bez sensu piłek i nie dośrodkowuje w kosmos jak dembouz
1
Uff. Całe szczęście wywozimy 3 punkty z Balearów. Jednak mecz do zapomnienia
2
Raphinia ty sabotażysto. Gavi musi przez ciebie życiem płacić
0
Kurde mógł do robercika podać
0
Gavi to taki nasz Zawisza czarny imo
0
Fati nawet spoko dziś. Dobra asysta
0
@Sinirsey 4 liter nie urywa
1
Fati nie wywalaj się bo zawał przez ciebie mam
0
@Arczek2001 Takie uroki La Bamby :P
Dla nich nigdy nie jest dobrze, ale zawsze jest źle xD
0
Lewus, Fati, Gavi Mats dobrze
reszta przeciętnie
4
1 minutę doliczył XDDDDDD
2
Człowiek czeka 2 tygodnie na mecz a tu zanim się obejrzał to juz połowa minęła...
żenada
1
Dembele i środek pola dzisiaj strasznie gówniani :P
0
Stegna dobra obrona
0
@LuquePL Narazie nikt po nim nie jedzie, jak na razie dobrze gra :P
0
Fati jak narazie przyzwoicie. Aktywnie bierze udział w rozgrywaniu akcji
1
@Janiama 3:0 dla barcy gole: 2x lewy i 1 Fati
4
Dzisiaj jest dobra okazja dla Fatiego, bo raczej znajdzie się w pierwszym składzie. Fajnie jakby strzelił przynajmniej bramkę, na pewno by mu to pomogło w odbudowywaniu się
0
Haha totenham xD
2
@Amok97 ja dzisiaj zagram w lola bo dawno nie gralem
0
Dzień dobry La Ramblo. Co słychać ?