Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@_Niko_ Ziom, tak jest co mecz. Mało kto chyba rozumie, że my to nie Real i nigdy nie będziemy mieć taki styl grania jak oni. To, że w klasyku im nie wyszło to trudno, bywa i tak. A jak tutaj widzę to znajdą się i tacy, którzy sprowadziliby tutaj cała 11tkę składu realu
21
Standardowo po wygranym meczu realu część użytkowników La Rambli spuszcza się nad realem i jego zawodnikami, mówiąc jak to oni są niesamowici, a nasi to kompletna kupa. Jak wam się coś nie podoba to zacznijcie po prostu im kibicować xD.
1
Przynajmniej mamy flex, że Fati ograł Valderde w klasyku xD
0
Nie ma co się łudzić. Trzeba się zająć sobą, może gdy przyjdzie czas na jakies cadizy czy getafe to zabiorą im te punkty, ale póki co to nie ma co się łudzić Xd
0
A, No to super..
1
Sevilla ale z was cioty, jedna strata i od razu nie potraficie się obronic
0
Vinicjus w sytuacji gdzie akurat miał się wywalić, to się nie wywalił. Dziwne…
0
Kurde mama ogląda the voice i nie mogę oglądać meczu :(
1
Co jest, przestałem oglądać i od razu sevilla zaczęła grać? Dziwne
0
No vini nie popisałeś się, komentatorzy nie są dumni
1
W sumie to można wyłączyć
5
komentatorzy już tacy podjarani tym realem ze pewnie pełne gacie już maja
0
Kiedy ostatnio Barcelona miała mental ?
2
Jak Real strzeli 2 gole to wyłączam
0
którego iphone tak powyżej 3k byście polecili ?
0
W każdym meczu Lewandowski może powiedzieć że ma jeszcze gówniarzy po bokach xD. Każdy z nich jest młody, szczególnie Fati to taki kurdupel, chociaż w sumie dobry jest i dziwnym trafem przy jego obecności, mam przeczucie, że Lewandowski lepiej gra.
0
@clyde Żadnej :*
2
No kurczę, Barcelona w niedziele gra o 21:00. Nie obejrzę harrego Pottera :(
0
Mamy 21 października, a ja nadal nie zrobiłem jesieniarskiej sesyjki. Chociaż ta jesień w sumie i tak taka nijaka w tym roku xd
0
@Danny Gaucho bo niektórzy mówią, że Fateusz
0
To w końcu kto miał asystę przy golu Ferrara w klasyku?
1
„Najlepsza defensywa w la lidze”
xD
0
GG wp brawo lewy, Gavi, Pedri, Fati, Ferran i FDJ moim zdaniem najlepsi dzisiaj
0
Ehh Raphinia wtf
1
@borys27 bo Fati to przekozak
1
@FcBarcelonaFanMSN 7 jakos, należy uwzględnić, że przynajmniej się starał i był aktywny. Pewnosc siebie wzrasta u niego
1
Może Fati nie gra jeszcze idealnie, ale należy zauważyć, że już przynajmniej walczy i jest coraz bardziej pewny siebie, zaczyna ryzykować i to jest bardzo dobre. Bramka na pewno mu pomoże.
3
@El dominatore co masz na myśli „zapominamy”?
0
@Janiama a obstawiałeś 1:1. Pesymisto…
0
@Barca_bwo czemu?