1

Busquets co ty gościu robisz

0

Super, szykuje się ten sam scenariusz co z realem…

1

@AmigoBlancos cóż za niespodzianka że właśnie tak typujesz.
Strzeli dziś 1 bramkę

0

Rodrygo xD 15 znakow

1

Hasztag lazabawa chyba smutny z wyniku, a szczególnie Pan Borys :(

0

Ja to się w sumie zaczynam bać tego rayo….

1

Strzel to, koleś…

1

Karny to jeszcze nie gol…

Cholera xd

7

Rayo gra lepiej, czyli Real to wygra. ok

0

Kibice jeszcze nie zdążyli otworzyć chipsy a vinicjus już pajacuje

0

Nie trafia tego wolnego


Wiedziałem hehe

1

13 meczy rozegranych a bilans wynosi 31:4
Robi wrażenie

1

Uwielbiam Pedro. Przypomniała mi się jego bramka z przewrotki w meczu z RSS.

0

Fatiemu chyba coś się stało tam na sam koniec. Oby to nic nie było

1

Żegnaj, Pique :(

0

Fati dostał za to asystę?

2

Kurde ferran dzisiaj, no tak nie wiem. Fajnie, że duzo próbuje i tak dalej, tylko szkoda że bezskutecznie. Jednak mimo wszystko na duży plus za walkę.

3

ooo taak, boli was wielki DEMBELEEE

1

Jak już macie wyzywać dembele za tą setkę to spoko, ale pragne tylko powiedzieć, że Ferran zagrał mu o drobinę nie w tempo, dlatego Dembele musiał zahamować, ale za późno i uderzył złą częścią głowy, i taki tego efekt,

3

Dobra dawać mnie tu Ansu Fatiego, bo trzeba zacząć strzelać gole

0

bramkarz almerii oczywiście mecz życia. Ahhh.. będzie ciężko o tą wygraną :(

1

ale szkoda teraz tego karnego. kończy się 1 połowa a niedosyt niestety doskwiera

4

Ja nie mogę. Ter Stegen to nasz bóg

0

Ale tu pachnie bramką

0

Lewy nie dojechał jeszcze na ten mecz chyba

1

ale karny troche z dvpy ale ok xD

edit: Lewy ale to z rashfordowałeś

0

Ciekawostka:
Liczba 2,(9) jest równa liczbie 3, mimo że w liczbie 2,(9) wydaje się, że brakuje tego jednego małego elementu do liczby 3

0

Mam nadzieje że Fati dzisiaj pokaże się z dobrej strony

0

@ElvisPresley Tymczasem ja mający średnie KDA na niej 13/5 i tylko G3 xD

3

Irelia to spoko champion. Fajne skillsy można robić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?