Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Busquets co ty gościu robisz
0
Super, szykuje się ten sam scenariusz co z realem…
1
@AmigoBlancos cóż za niespodzianka że właśnie tak typujesz.
Strzeli dziś 1 bramkę
0
Rodrygo xD 15 znakow
1
Hasztag lazabawa chyba smutny z wyniku, a szczególnie Pan Borys :(
0
Ja to się w sumie zaczynam bać tego rayo….
1
Strzel to, koleś…
1
Karny to jeszcze nie gol…
Cholera xd
7
Rayo gra lepiej, czyli Real to wygra. ok
0
Kibice jeszcze nie zdążyli otworzyć chipsy a vinicjus już pajacuje
0
Nie trafia tego wolnego
Wiedziałem hehe
1
13 meczy rozegranych a bilans wynosi 31:4
Robi wrażenie
1
Uwielbiam Pedro. Przypomniała mi się jego bramka z przewrotki w meczu z RSS.
0
Fatiemu chyba coś się stało tam na sam koniec. Oby to nic nie było
1
Żegnaj, Pique :(
0
Fati dostał za to asystę?
2
Kurde ferran dzisiaj, no tak nie wiem. Fajnie, że duzo próbuje i tak dalej, tylko szkoda że bezskutecznie. Jednak mimo wszystko na duży plus za walkę.
3
ooo taak, boli was wielki DEMBELEEE
1
Jak już macie wyzywać dembele za tą setkę to spoko, ale pragne tylko powiedzieć, że Ferran zagrał mu o drobinę nie w tempo, dlatego Dembele musiał zahamować, ale za późno i uderzył złą częścią głowy, i taki tego efekt,
3
Dobra dawać mnie tu Ansu Fatiego, bo trzeba zacząć strzelać gole
0
bramkarz almerii oczywiście mecz życia. Ahhh.. będzie ciężko o tą wygraną :(
1
ale szkoda teraz tego karnego. kończy się 1 połowa a niedosyt niestety doskwiera
4
Ja nie mogę. Ter Stegen to nasz bóg
0
Ale tu pachnie bramką
0
Lewy nie dojechał jeszcze na ten mecz chyba
1
ale karny troche z dvpy ale ok xD
edit: Lewy ale to z rashfordowałeś
0
Ciekawostka:
Liczba 2,(9) jest równa liczbie 3, mimo że w liczbie 2,(9) wydaje się, że brakuje tego jednego małego elementu do liczby 3
0
Mam nadzieje że Fati dzisiaj pokaże się z dobrej strony
0
@ElvisPresley Tymczasem ja mający średnie KDA na niej 13/5 i tylko G3 xD
3
Irelia to spoko champion. Fajne skillsy można robić