0

XDDDD nieźle nieźle

0

O fati wchodzi :D

1

Luczo dawaj fatiego plissss

0

Widzieliście kiedyś kaszlącą pszczołę?

0

Fati dziś tragiczny

0

Gavi co za buldożer

0

Złota piłka ładnie wyszedł do tego podania

9

Gavi haha to było piękne

0

Ten sędzia przypomina mi cicia rito

0

No i żółwik się zdenerwował..

1

Bielik widzieliśmy to…

10

Imbrahimowic to nawet nie jest on

2

Jak barca nie gra i nie ma jak jechać po Fatim to teraz wszyscy przerzucili się na Kiwiora xD

0

Trochę strzelił jak Dawid villa na 3:0 podczas la manity tylko z lewej nogi

1

Żuri :/ nieztety

8

niestraszny nam jakiś mekambe kto to w ogóle jest?

3

Kurde ale ładna akcja była

1

Jak wczoraj zagrał fati

0

Dziękujemy Hiszpanio. Deutschland kommt zu hause zuruck

0

Haha Niemcy strzelili to Hiszpania już raczej wyjdzie. I bardzo dobrze

0

Jak fati strzeli na remis to chyba się zesram ze szczęścia

0

Gramy taka żenadę że nawet by nic nie strzelili gdyby ich trenował twoj tata

0

Jasny gwint…dlaczrgo

3

Jakbym widział Barcelonę grająca z cadiz xD

0

Wyżej szczęsny tych getr nie mógł naciągnąć ?

0

@Foton nie mam na myśli dziewczyny w sensie GF tylko raczej dla koleżanki z klasy na mikołajki :P

0

Myślicie, że świeca zapachowa może być fajnym prezentem na święta dla dziewczyny? Jak tak to polecacie jakieś fajne do 50zl ?

2

Luczo dawaj fatiego

1

Złota piłka postraszył gołębie na stadionie

3

Złota piłka się wywalił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?