1

@Faro tez tak uważam. Fati moim zdaniem zrobi jeszcze wielka karierę. To kwestia czasu aż złapie odpowiednia formę. Teraz każdy z niego szydzi, ale gdy przyjdą cięższe czasy to on zacznie pewnie ratować nasz zespół.

0

Myślicie, że Ansu Fati wróci do formy tak w przeciągu tego sezonu?

1

@Deviler Duży popyt

1

W końcu w domu. Mogę nareszcie take a nap. Dobranoc

0

Ansu z asystą też spoko.


Nie ma co się nad nim użalać. Jeszcze młody jest, nie ma co go skreślać

0

Ale co wy macie do Ansu, skoro cała barcelona w tej połowie gra praktycznie na stojąco xD?

0

Pablo uczy Fatiego strzelać

0

Ale nudyyy.....

0

Ansek dawaj. To już nie jest śmieszne. Strzel coś

0

Rzeczywiście. Gol na wagę złota.

1

Brakuje tylko gola dla Fatiusza i będzie git

0

Torre(s) pokazują jak się strzela

2

Fati postraszył gołębie na stadionie

0

Dobrze, że próbuje, ale chyba za bardzo chce strzelić tą bramkę

0

@Gwyn W tym roku to wygram

0

Jak myślicie kto na szpicy?

1

@Janiama 4:0 dla barcy Ansu 2 gole wpakuje

0

@tristan87 ciekawe kto na szpicy zagra

7

Liczę, że Fati dzisiaj przynajmniej strzeli gola

0

@Emhyr chciałbym to zobaczyc xD

0

Ansu Fati dobrze się bawi w swoje urodziny. Aż za dobrze. Trochę sus.

5

Sto lat Ansu Fati!

0

Tak sobie myślę, jak bym się teraz czuł gdybym kibicował Realowi Madryt

0

@Sergio_Devils tak, ale ktory mecz

0

Zgadnijcie z jakiego meczu jest ten komentarz: „przy tym wyniku Barcelona ma tylko punkt przewagi nad Realem, Suareeeeeeeeeez!!!” :D

1

Laboga i Orlowski pewnie focha teraz mają xD

3

@kryhaa barca-Bayern. Polecam

0

Widzicie? To wszystko dzięki mojemu stoickiemu spokojowi. Nie ma za co.

0

Czerwo dla kroosa łooo paaanieeee

3

Spokojnie, pewnie i tak zara ktoś włączy i jakiś vinicjus czy rodrygo strzeli fartem z rykoszetu na 2:1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?