0

Arterie zaufali a tera ładne mecze rozgrywa…

0

@tristan87 dokładnie. I jak wrażenia?

1

@HarveySpecter ziom, wszystko psujesz xD chciałem zaimponować swoją wiedzą o idei Kochanowskiego

0

Najważniejsze jest, aby w trudnych sytuacjach odnajdywać pociechę w tym co zostało. Nie zatracać się w ciągłym cierpieniu, bo Fortuna bywa przewrotna. Rozterki ludzkie należy przyjmować po ludzku. Człowiek musi wykształcić w sobie taką duszę, cnotę, która będzie płaszczem, który uchroni nas przed wyrządzeniem losu. Kluczowe, przy praktykowaniu stoicyzmu jest osiągniecie wewnętrznego stanu równowagi.

1

@SmoothCriminal tez tak mam, bro :(

0

Jezus. Do czego to doszło że hobby musi być takim utrapieniem. Życie nie ma sensu. Dobranoc

0

Smutno się słucha te statystyki. Nie chce się aż żyć…

0

Pablo torre wyglada trochę jak puig

0

Czy oni naprawdę nie potrafią im odebrać piłki bez faulu?

1

Fati wchodzi i pierwszy jakiś strzał Xd

0

Dawaj fatiego generale

1

Ale szpakowski się ekscytuje jak lewy ma pilke przy sobie xd

0

Okazja to całkiem dobry zawodnik

0

Busi podsumował swoją formę.

0

Chociaż wiecie co, myśle że to wszystko wina Jamala…

1

Myślę, że ta przegrana to wina fatiego. Zwalamy na niego całą winę La Ramblo?

1

Rok temu przynajmniej odpadliśmy z honorem.. teraz to już nawet nie ma o czym gadać xD

0

Ale żenada. Kolejny rok jesteśmy memem

0

Liga Europy tez spoko

0

Widzieliście te tik toki z jamalem?

2

I to jest to o czym wczoraj pisałem. Wczoraj po meczu realu większość użytkowników by wymieniło polowe składu barcy na piłkarzy realu, a teraz jak zagraliśmy fenomenalny mecz, to już takie: łał, ale my zagraliśmy świetny mecz

:D

0

@Dieselzor A jeszcze ostatnio był tutaj uwielbiany :(

1

Fati chyba pochłonął gen Raphini na ten mecz. Oby się ocknął do następnego meczu bo dzisiaj to słabo wyglądało

0

I voldemort znowu zginął…

1

Busquets leży
Otwiera oko
Boli go ( tak boli go)
Xavi biegnie
Ręce szeroko
Sędzio !

0

Szkoda ze bez fatiego

1

Smigol to taki zgredek tylko głupszy.

0

To nie było przypadkiem tak, że to Fati strzelał gola z niczego?

0

Jaka jest najgorsza para prowadzących pnś

1

@Danny Gaucho chodzi mi o to, że głupio się czyta komentarze, gdzie ludzie uważają, że nasi się do niczego nie nadają w porównaniu do tych, z którymi przegrali.

Bywa i tak, że się przegrywa, No ale moim zdaniem to kompletny brak szacunku i zaufania do naszych grajków.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?