Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ferran się odpłacił Fatiemu za Real :D
0
Piękna Piłka do alby !!!
0
W końcu w pierwszym składzie w ataku są numerki: 9,10,11 :D
1
@Janiama 2:0 brameczki Ansu Fati i lewus
0
Widzę, że Fati co do tego meczu jest bardzo faworyzowany. Dziwne
1
Vamos Ansu Fati!!
0
Bezjajeczne to elche. Można wyłączyć
0
Tak się zastanawiam, włączyć mecz czy nie ?
0
Vamos Ansu Fati!!
1
Przez chwile poczułem się jakbym był w 2014 roku jak przeczytałem tytuł
0
Skąd śmierciożercy wiedzieli, że Harry ron i hermiona tepną się akurat tam
0
co waszym zdaniem wpływa korzystnie na obecną gospodarkę? Mi póki co łatwiej wskazać co mogłoby wpływać korzystnie, a tak to nie mam pojęcia. Zna się ktoś na tym?
0
@frostiman90 TVN chyba
2
Mam nadzieję że Fatiego zacznie częściej wpuszczać od 1', bo on ma wielki potencjał, co dzisiaj to udowodnił. Gorszy od naszego Ronaldinho nie będzie, więc czemu by go nie wpuścić?
1
@FC1899Barca W meczu 4:3 dla nas, iniesta był w sumie podobnie faulowany i wtedy był karny
0
Dobra, coś na rozluźnienie. Harry Potter i insygnia śmierci o 20:00 leci.
0
@Cygan BRC Nie, bo jest biały i to mi się kojarzy z takim wkurzającym klubem piłkarskim
0
@Piorun pamietam że pierwsza bramkę strzelił chyba neymar.
0
@avanes jules Kounde chyba
1
Porażka kolejny jesteśmy ojebani przez sędziego w klasyku. Nic dziwnego
0
XD stary ferran wrocil
0
Fati co tutaj zrobił. Sza po ba
2
Ajjjj Fati. Pierwszy człowiek który próbuje z dystansu
0
Ferran jeszcze piłki nie dotknął xd
0
Fatiego nie wpuszcza ?
1
Raphinia XDDDDDD
0
Widać było spalony
0
Raphinia nic nie gra przez 2/3 meczu, ale i tak po meczu każdy będzie pisał ze Fati do sprzedania xD
1
@pomi11 to przejaw frustracji. I tak każdy z nas ma gówno do gadania czy go zwolnić czy nie.
0
Lepiej pójść rozwiesić pranie
Niż się łudzić na wygranie