0

Ferran się odpłacił Fatiemu za Real :D

0

Piękna Piłka do alby !!!

0

W końcu w pierwszym składzie w ataku są numerki: 9,10,11 :D

1

@Janiama 2:0 brameczki Ansu Fati i lewus

0

Widzę, że Fati co do tego meczu jest bardzo faworyzowany. Dziwne

1

Vamos Ansu Fati!!

0

Bezjajeczne to elche. Można wyłączyć

0

Tak się zastanawiam, włączyć mecz czy nie ?

0

Vamos Ansu Fati!!

1

Przez chwile poczułem się jakbym był w 2014 roku jak przeczytałem tytuł

0

Skąd śmierciożercy wiedzieli, że Harry ron i hermiona tepną się akurat tam

0

co waszym zdaniem wpływa korzystnie na obecną gospodarkę? Mi póki co łatwiej wskazać co mogłoby wpływać korzystnie, a tak to nie mam pojęcia. Zna się ktoś na tym?

0

@frostiman90 TVN chyba

2

Mam nadzieję że Fatiego zacznie częściej wpuszczać od 1', bo on ma wielki potencjał, co dzisiaj to udowodnił. Gorszy od naszego Ronaldinho nie będzie, więc czemu by go nie wpuścić?

1

@FC1899Barca W meczu 4:3 dla nas, iniesta był w sumie podobnie faulowany i wtedy był karny

0

Dobra, coś na rozluźnienie. Harry Potter i insygnia śmierci o 20:00 leci.

0

@Cygan BRC Nie, bo jest biały i to mi się kojarzy z takim wkurzającym klubem piłkarskim

0

@Piorun pamietam że pierwsza bramkę strzelił chyba neymar.

0

@avanes jules Kounde chyba

1

Porażka kolejny jesteśmy ojebani przez sędziego w klasyku. Nic dziwnego

0

XD stary ferran wrocil

0

Fati co tutaj zrobił. Sza po ba

2

Ajjjj Fati. Pierwszy człowiek który próbuje z dystansu

0

Ferran jeszcze piłki nie dotknął xd

0

Fatiego nie wpuszcza ?

1

Raphinia XDDDDDD

0

Widać było spalony

0

Raphinia nic nie gra przez 2/3 meczu, ale i tak po meczu każdy będzie pisał ze Fati do sprzedania xD

1

@pomi11 to przejaw frustracji. I tak każdy z nas ma gówno do gadania czy go zwolnić czy nie.

0

Lepiej pójść rozwiesić pranie
Niż się łudzić na wygranie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?