Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Doliczy pewnie z 6 minut xd
0
Zawsze jak Fati wchodzi to jakas dłuższa przerwa jest i dlatego Fati nie ma kiedy strzelić :(
1
@Hosh Ktoś na trybunie zasłabł
0
O, Fati, bardzo dobrze
1
Dawać jeszcze Fatiego, niech sobie pogra chłopak
0
Balde ale tak nie gramy..
0
Wreszcie ktoś był w tym właściwym miejscu aby dobić piłkę, brawo Frenkie
1
Gavi frenkie i balde dzisiaj na plus. Lewus dembele i Fati na druga polowe i essa
1
@Janiama 3:0 dla barcy, dodam jeszcze, że bramki strzelą Fati memphis i Pedri
0
Jestem ciekaw, czy ktoś kiedykolwiek wygrał u Janiamy stawiając na wynik, przy którym barca przegrywa
2
Miałem dzisiaj taki sen. Gdy wstałem, zobaczyłem o której Barça będzie grać, okazało się, że o 10:45, a była 12:30. Zdziwiłem się, i zobaczyłem Fs jaki był wynik. Na początku zobaczyłem wynik 1:1, bardzo się wkurzyłem, ale jak odświerzyłem to było już 5:1 dla barcy i Ansu strzelił hat tricka. A potem się już obudziłem xd
0
@AlphaNumeric Tak, ale zaklęcie sectumsempra mogło doprowadzić do śmierci Malfoya xd
0
@P33ck A troszkę źle, w środę zdarłem sobie gardło podczas meczu Barcelony, wiec teraz tak trochę źle się czuje xd
3
Tak w ogóle, jak Harry Potter na szóstym roku rzucił na Draco zaklęcie Sectumsempra nie dostał żadnej kary. A za to, że użył patronusa przy mugolu to prawie ze szkoły go wyrzucili. Dziwne
2
@taris ja chyba 14 kupuje
1
@jarkszon Fati moim zdaniem dobrze dziś rozgrywał i dryblował, zabrakło tylko skuteczności. A ferran przez większość swoich meczu nie potrafił zrobić czegokolwiek xD, dopiero teraz coś mu się udało.
0
@Recha_0684 No wiesz, w sumie to on jakos wiele jeszcze nie grał, zazwyczaj wychodzi na 1/3 meczu a teraz wyjątkowo na 2/3. Potrzeba trochę cierpliwości aż wskoczy na ten sam poziom co kiedyś..
0
@cris2706 auba xd
4
Szkoda tylko Ansu. Miał szanse na gole, widać że jeszcze bez formy. Oby następne mecz już były lepsze.
0
Narazie torres co przewyższa Ansu xD
0
Sqbany dobry jest
0
Eh, słabo dzisiaj Fati, oby następny mecz był lepszy..
0
Jeszcze Fati tylko zasługuje na bramkę i będzie ez
1
@Janiama 5:0 dla nas, a co :D
0
@Zagorzały Fan F.C.B Ja liczę na bramkę Ansu
0
Co u was się tańczyło na studniówce?
0
@mateusz1989VeB nie rozumiem?
1
@tristan87 No uratował nam 3 punkty w meczu z sociedad, wiec nie powiedziałbym że jest słaby. Moim zdaniem to kwestia czasu aż nabierze niesamowitej formy
0
Fajnie jakby Ansu wszedł z Victorią od 1 minuty. Wtedy można go zweryfikować czy serio „jest aż tak słaby”.
0
@Striker pewnie ta, chociaż uważam, że kamień filozoficzny jest taki zbyt dziecinny, wole te dalsze odcinki, gdzie robi się taka mroczniejsza atmosfera, chociaż Komnata tajemnic mi się tez spodobała