2

Doliczy pewnie z 6 minut xd

0

Zawsze jak Fati wchodzi to jakas dłuższa przerwa jest i dlatego Fati nie ma kiedy strzelić :(

1

@Hosh Ktoś na trybunie zasłabł

0

O, Fati, bardzo dobrze

1

Dawać jeszcze Fatiego, niech sobie pogra chłopak

0

Balde ale tak nie gramy..

0

Wreszcie ktoś był w tym właściwym miejscu aby dobić piłkę, brawo Frenkie

1

Gavi frenkie i balde dzisiaj na plus. Lewus dembele i Fati na druga polowe i essa

1

@Janiama 3:0 dla barcy, dodam jeszcze, że bramki strzelą Fati memphis i Pedri

0

Jestem ciekaw, czy ktoś kiedykolwiek wygrał u Janiamy stawiając na wynik, przy którym barca przegrywa

2

Miałem dzisiaj taki sen. Gdy wstałem, zobaczyłem o której Barça będzie grać, okazało się, że o 10:45, a była 12:30. Zdziwiłem się, i zobaczyłem Fs jaki był wynik. Na początku zobaczyłem wynik 1:1, bardzo się wkurzyłem, ale jak odświerzyłem to było już 5:1 dla barcy i Ansu strzelił hat tricka. A potem się już obudziłem xd

0

@AlphaNumeric Tak, ale zaklęcie sectumsempra mogło doprowadzić do śmierci Malfoya xd

0

@P33ck A troszkę źle, w środę zdarłem sobie gardło podczas meczu Barcelony, wiec teraz tak trochę źle się czuje xd

3

Tak w ogóle, jak Harry Potter na szóstym roku rzucił na Draco zaklęcie Sectumsempra nie dostał żadnej kary. A za to, że użył patronusa przy mugolu to prawie ze szkoły go wyrzucili. Dziwne

2

@taris ja chyba 14 kupuje

1

@jarkszon Fati moim zdaniem dobrze dziś rozgrywał i dryblował, zabrakło tylko skuteczności. A ferran przez większość swoich meczu nie potrafił zrobić czegokolwiek xD, dopiero teraz coś mu się udało.

0

@Recha_0684 No wiesz, w sumie to on jakos wiele jeszcze nie grał, zazwyczaj wychodzi na 1/3 meczu a teraz wyjątkowo na 2/3. Potrzeba trochę cierpliwości aż wskoczy na ten sam poziom co kiedyś..

0

@cris2706 auba xd

4

Szkoda tylko Ansu. Miał szanse na gole, widać że jeszcze bez formy. Oby następne mecz już były lepsze.

0

Narazie torres co przewyższa Ansu xD

0

Sqbany dobry jest

0

Eh, słabo dzisiaj Fati, oby następny mecz był lepszy..

0

Jeszcze Fati tylko zasługuje na bramkę i będzie ez

1

@Janiama 5:0 dla nas, a co :D

0

@Zagorzały Fan F.C.B Ja liczę na bramkę Ansu

0

Co u was się tańczyło na studniówce?

0

@mateusz1989VeB nie rozumiem?

1

@tristan87 No uratował nam 3 punkty w meczu z sociedad, wiec nie powiedziałbym że jest słaby. Moim zdaniem to kwestia czasu aż nabierze niesamowitej formy

0

Fajnie jakby Ansu wszedł z Victorią od 1 minuty. Wtedy można go zweryfikować czy serio „jest aż tak słaby”.

0

@Striker pewnie ta, chociaż uważam, że kamień filozoficzny jest taki zbyt dziecinny, wole te dalsze odcinki, gdzie robi się taka mroczniejsza atmosfera, chociaż Komnata tajemnic mi się tez spodobała

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?