- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1576 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
54 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1576 Culés
6
Nie ma co się przejmować. Dziś po prostu nie mieliśmy szczęścia, tak sie zdarza podczas sezonu. Jeszcze na pewno zdarzy nam się stracić punkty, realowi tak samo. Ważne aby się nie poddawać po jednym słabszym meczu, i tak bardzo dobrze nam idzie i mamy nadal dużą przewagę w lidze. Teraz możemy zauważyć, jak bardzo ważne były mecze, gdzie ledwo wygraliśmy 1:0, to jest Valencia, Girona, Villareal... Tam wcale lepiej niż dziś nie graliśmy, tylko przypisało nam szczęście, którego dziś zabrakło. Więc głowa do góry Barcelono, i grajmy dalej bo mamy o co! Visca el Barca!
0
@Kitek1640 Denzel to ty? zdarza sie ? czy to obejrzałeś mecz czy oglądasz na flashcore?
0
@wasacz a czy ty kibicujesz od dzisiaj że nie wiesz, że zawsze w każdym sezonie przychodzi taki mecz że piłka po prostu nie siedzi i to niezależnie z jakim klubem?
0
@wasacz Czy ta porażka coś wiekiego zabrała? Nie. Trzeva zapomnieć o tym meczu i walczyć o mistrza. No chyba, że przewaga 7 pkt to nic i wiadomo , że i te 7 spieprzą.
0
@Kamiloza91 (: tak to byłą kompromitacja, dziś 7 jeszcze mecz z Realem . Chyba ty nie oglądasz co od roku ten zepsuł prezentuje .
0
@Kitek1640 Dokładnie tak. Można to porównać z porażka Arsenlu z z Evertonem vchyba w lidze z15). Ta porażka Barcy na koniec może po prostu okazać się margines błędy na, który mogliśmy sobie pozwolić dzięki wypracowałem przewagę, No ale przecież zaraz będą tylko dwa przewagi. Siedem pkt? Przecież to gówno a nie przewaga.
1
@wasacz Nie no Panie Wąsaczu to nie kompromitacja, jestem głuptas. Też 4uważam , że to kompromitacja. Ale to to pójdzie galą u za 3 tyg tylko 3f lub 2 przewagi. Spuścić głowe, i wracać do tej kompromitacji? Strzał n pysk czy kubeł zimnej wody n łeb jest nieraz przydatny i dobry. :)
0
@Kamiloza91 dlaczego uważasz ze zaraz będą 2pkt przewagi?