15

Widzę, że niektórzy tutaj są naprawdę odklejeni. Sprzedamy go za jakieś 30 baniek, w psg odpali bo teraz powoli łapie formę, a my kupimy jakiś kolejnych „wielkich wybawców” którzy pewnie okażą się flopami. Każdy jarał się coutinho, Antkiem, ferranem, lewym, a potem każdy ich wypychał z klubu. Jak sprzedamy fatiego pewnie będzie to samo, bo mamy tendencje do kupowania wielkich nazwisk i robienia z nich ziemniaków, zamiast pielęgnować młode talenty. Nie mówię ze zawsze tak jest, ale Ansu naprawdę ma potencjał i powinnismy go zostawić.

0

@Ney91 to nie znaczy ze musimy go sprzedać geniuszu

0

Do graczów ligi legend. Co sądzicie o skinie mythmaker irelia? Kupilibyście za 20 złotych jakby była taka przecena?

1

Ansu Fati to dobry piłkarz.

0

@MesQueUnClub_87 tak, ale ogólnie jak kto grał podczas meczu. Widzę że Ansu strzelił konkretną bramę więc zarąbiście.

0

No nieeee. Zapomniałem i tym meczu. Głupie turnee musza być mecze o jakiejś 5 rano. Widzę ze Fati strzelił, wiec się cieszę. Jak ogólnie drużyna grała mógłby ktoś streścić?

0

Podajcie jakiś boomerski żart

0

A nagle okazuje się że dembele nie przyjeżdża do Paryża bo woli grać w fife xd

0

@Kessie piękna ;)

0

Zemsta za puchar króla można powiedzieć

1

No i essa z prześcieradłami

0

Ansiuuu fatuiii

0

Vinicjus się obsrał

2

Ale ten vini jest odklejony

0

Xavi, let Fati in

3

Co siedzi w jego głowie xD

0

Towarzyski klasyk a czuje się jak w tym meczu 3:2 dla barcy gdzie messi strzelił w ostatniej

0

Ło matko co to bylo

1

Szczerze to wyglądem romeu nie pasuje do Barcelony, tak samo jak brejtłejt xD

0

XDD następny penaldo

0

Przez ten pressing mam wrażenie że Real ma 15 piłkarzy a nie 11

0

Ale tiki taka hehe

0

No Fati No party

16

@LM10GOAT żal mi ludzi którzy jeszcze mówią że on jest lepszy od messiego

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Był ktoś ostatnio w Zakopanem? Jak tam pogoda?

2

@Rust_Cohle i po co głupoty piszesz? Aż tak ci się nudzi?

0

Nie No ale taką corvettą c7 grandsport to bym się przejechał.

0

Dobra w końcu pierwsze koty za płoty, teraz bieganko. Życzę miłego dnia :)

1

Ferran first touch i brama

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?