Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Widzę, że niektórzy tutaj są naprawdę odklejeni. Sprzedamy go za jakieś 30 baniek, w psg odpali bo teraz powoli łapie formę, a my kupimy jakiś kolejnych „wielkich wybawców” którzy pewnie okażą się flopami. Każdy jarał się coutinho, Antkiem, ferranem, lewym, a potem każdy ich wypychał z klubu. Jak sprzedamy fatiego pewnie będzie to samo, bo mamy tendencje do kupowania wielkich nazwisk i robienia z nich ziemniaków, zamiast pielęgnować młode talenty. Nie mówię ze zawsze tak jest, ale Ansu naprawdę ma potencjał i powinnismy go zostawić.
0
@Ney91 to nie znaczy ze musimy go sprzedać geniuszu
0
Do graczów ligi legend. Co sądzicie o skinie mythmaker irelia? Kupilibyście za 20 złotych jakby była taka przecena?
1
Ansu Fati to dobry piłkarz.
0
@MesQueUnClub_87 tak, ale ogólnie jak kto grał podczas meczu. Widzę że Ansu strzelił konkretną bramę więc zarąbiście.
0
No nieeee. Zapomniałem i tym meczu. Głupie turnee musza być mecze o jakiejś 5 rano. Widzę ze Fati strzelił, wiec się cieszę. Jak ogólnie drużyna grała mógłby ktoś streścić?
0
Podajcie jakiś boomerski żart
0
A nagle okazuje się że dembele nie przyjeżdża do Paryża bo woli grać w fife xd
0
@Kessie piękna ;)
0
Zemsta za puchar króla można powiedzieć
1
No i essa z prześcieradłami
0
Ansiuuu fatuiii
0
Vinicjus się obsrał
2
Ale ten vini jest odklejony
0
Xavi, let Fati in
3
Co siedzi w jego głowie xD
0
Towarzyski klasyk a czuje się jak w tym meczu 3:2 dla barcy gdzie messi strzelił w ostatniej
0
Ło matko co to bylo
1
Szczerze to wyglądem romeu nie pasuje do Barcelony, tak samo jak brejtłejt xD
0
XDD następny penaldo
0
Przez ten pressing mam wrażenie że Real ma 15 piłkarzy a nie 11
0
Ale tiki taka hehe
0
No Fati No party
16
@LM10GOAT żal mi ludzi którzy jeszcze mówią że on jest lepszy od messiego
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Był ktoś ostatnio w Zakopanem? Jak tam pogoda?
2
@Rust_Cohle i po co głupoty piszesz? Aż tak ci się nudzi?
0
Nie No ale taką corvettą c7 grandsport to bym się przejechał.
0
Dobra w końcu pierwsze koty za płoty, teraz bieganko. Życzę miłego dnia :)
1
Ferran first touch i brama