Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Lewandowski. Musisz.
0
Raphinia wraca po czerwonej kartce i od razu pierwszy skład? Tak nie może być, szczególnie że przedtem nie prezentował jakiejś wysokiej formy. Jeśli on ma być w podstawce kosztem yamala to nie, dziękuje.
0
Spalony dawać ziomki
0
@jacobFCB Znam, przypomniałem sobie już. Ale na pierwszy rzut oka trochę śmiesznie mi się to skojarzyło :D
9
Stacja 9: Belingam nurkuje po raz trzeci
0
Judas jude ah ah Judas jude ah ah Judas jude a a judas ga ga
0
@Herato konfederacji xD?
2
Haha ale zanurkował xD
0
No i już po ptokach
0
O kurde co jest. Getafe z golem
4
Najlepszą opcją będzie zostanie w Barcelonie, jeżeli xavi się ogarnie i zacznie wykorzystywać jego potencjał, a nie wpuszcza go na 25 minut a potem dziwi się że ma mało goli podczas gdy lewy gra od dechy do dechy 90 minut i ledwo co ma jak na razie jednego gola w lidze.
2
Wara od Ansu. On jest nasz
1
Ten mecz pokazał, że barcelona jednak potrafi pokazać charakter. Wiele zespołów po straceniu takiej przewagi zazwyczaj traci głowę i przegrywa. Barcelona mimo 3:2 potrafiła się podnieść i pokazać że to im od początku przysługiwało to zwycięstwo, bez względu na 3 stracone bramki z rzędu. Brawo barca, brawo Lamine, brawo Ferran! Chciałbym zobaczyć na następny raz taki atak: Ansu-Ferran-Yamal. kurde dobre by to było :D
1
Roberto dalej wnioski wyciąga
2
Japierdziele ale żenada w obronie
2
Roberto ma immunitet za tego gola z psg więc on nie odejdzie co wy gadacie
3
Ależ to zlewandowszczył
0
Ooo kuźwa już 2:0 :DDDD
0
Lewandowski co to bylo XDDDD
0
Tak! Gavi wraca w wielkim stylu!
0
Ale nas jadą xd
4
Balde bez nogi już lepiej by zagrał niż ten alonso
0
@PIWOSZ89 3 lic, to nie wchodzi już w grę?
0
Boje się wracać do szkoły, ja nie chcę...
0
Przynajmniej fawelarz nieco ucichł
1
Siuuuuuuuuuuuuuu
0
Oczywiście wszystko musiało się spier…
0
Łapy precz od Ansu !
0
@macio_944 czyli jak mam c+ online to nie będzie barcy?
0
Wynocha mi z tym czlesi i dawać barce