Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co myślicie o prawie do noszenia broni? Powinno być legalne dla każdego po odpowiednich kursach?
0
Niech to okienko już się kończy bo z każdym dniem to robi się coraz głupsze. A, i łapy precz od Ansu.
0
dobra rok temu w 1. kolejce tez byl remis 0:0 ale z rayo xd
1
Getafe pierwsza kolejka i już gra na czas Xd
0
Araujo gra lepiej na tej prawej od raphinii.
7
Wtf araujo xDdDD
0
Ale xavi i tak wpuści fatiego w 65 minucie zapewne
2
Żenujące spotkanie. Nie da się tego oglądać
1
GG report Lewandowski for inting
0
Możecie znaleźć mecz barcelony na c+?
0
@Mezocyklon87 No dobra może nie 433 ale ogólnie chodzi o taktykę z 3 atakujacymi
2
Coś czuje skromne 1:0 bo geniusz xavi oczywiście postawił na 2 atakujących i 4 pomocników tak jak w poprzednim sezonie, zamiast klasyczne 433. No ale skoro to ma działać to niech se grają jak chcą.
1
Znowu 4 pomocników? To lepiej przygotować się na flaki z olejem, bo niedość ze getafe gra autobusem praktycznie cały mecz to jeszcze u nas piłka będzie chodzić po środku boisko bo nie będzie miał ktoś atakowac
0
Ten Athletic jest cienki jak sik pająka. Nie ma co oglądać i tak biali wygrają
0
kuźwa ten noł nejm
0
Galareta xD 15 znaków
0
Niech ten Carnawał idzie już na emeryture. Jest mega irytujący
3
Fawelarz coś nie w sosie na razie
0
@Barca2022 Ale mimo to wole ufać fatiemu niż neymarowi. Moim zdaniem brazol się powoli kończy a Xavi nie da rady go jeszcze dobrze zbudować.
1
Moim zdaniem neymar to zły pomysł bo w ten sposób tylko będzie blokował fatiego, który fajnie już łapie formę.
0
@brd42 a po to Fati, aby wyprowadzał Barcelonę na prowadzenie. W dwóch ostatnich meczach jego gole dały Barcelonie prowadzenie
1
Japierdziule co oni grają
0
To jest ten mental którego zawsze nam brakowało. Brawo chłopaki
0
Ansu nasz zbawiciel mówiłem wam
1
Gundogan i romeu sabotażyści w tej połowie
0
Ansu wejdzie i wykreuje nam meczyk
0
@jacobFCB BRAKcel ona
2
Jak długo Xavi chce wałkować ten układ z czterema pomocnikami? My potrzebujemy atakujących, bo jak na razie to kopanina w środku pola i wybijanie na pałe spod naszego pola karnego
0
@Ney91 poslugujac się twoja filozofią, musielibyśmy się pozbyć większość naszego składu. Brawo za błyskotliwą inteligencję.
0
@LatajacyHolender wystarczy być na tej stronie gdy Barcelona gra mecz i gdy skończy go grać. Wtedy zrozumiesz o co mi chodzi
A jeśli chodzi o ferrana, to musiałbyś się cofnąć w czasie do jego początków to byś widział hurraoptymizm który mam na mysli