0

Co myślicie o prawie do noszenia broni? Powinno być legalne dla każdego po odpowiednich kursach?

0

Niech to okienko już się kończy bo z każdym dniem to robi się coraz głupsze. A, i łapy precz od Ansu.

0

dobra rok temu w 1. kolejce tez byl remis 0:0 ale z rayo xd

1

Getafe pierwsza kolejka i już gra na czas Xd

0

Araujo gra lepiej na tej prawej od raphinii.

7

Wtf araujo xDdDD

0

Ale xavi i tak wpuści fatiego w 65 minucie zapewne

2

Żenujące spotkanie. Nie da się tego oglądać

1

GG report Lewandowski for inting

0

Możecie znaleźć mecz barcelony na c+?

0

@Mezocyklon87 No dobra może nie 433 ale ogólnie chodzi o taktykę z 3 atakujacymi

2

Coś czuje skromne 1:0 bo geniusz xavi oczywiście postawił na 2 atakujących i 4 pomocników tak jak w poprzednim sezonie, zamiast klasyczne 433. No ale skoro to ma działać to niech se grają jak chcą.

1

Znowu 4 pomocników? To lepiej przygotować się na flaki z olejem, bo niedość ze getafe gra autobusem praktycznie cały mecz to jeszcze u nas piłka będzie chodzić po środku boisko bo nie będzie miał ktoś atakowac

0

Ten Athletic jest cienki jak sik pająka. Nie ma co oglądać i tak biali wygrają

0

kuźwa ten noł nejm

0

Galareta xD 15 znaków

0

Niech ten Carnawał idzie już na emeryture. Jest mega irytujący

3

Fawelarz coś nie w sosie na razie

0

@Barca2022 Ale mimo to wole ufać fatiemu niż neymarowi. Moim zdaniem brazol się powoli kończy a Xavi nie da rady go jeszcze dobrze zbudować.

1

Moim zdaniem neymar to zły pomysł bo w ten sposób tylko będzie blokował fatiego, który fajnie już łapie formę.

0

@brd42 a po to Fati, aby wyprowadzał Barcelonę na prowadzenie. W dwóch ostatnich meczach jego gole dały Barcelonie prowadzenie

1

Japierdziule co oni grają

0

To jest ten mental którego zawsze nam brakowało. Brawo chłopaki

0

Ansu nasz zbawiciel mówiłem wam

1

Gundogan i romeu sabotażyści w tej połowie

0

Ansu wejdzie i wykreuje nam meczyk

0

@jacobFCB BRAKcel ona

2

Jak długo Xavi chce wałkować ten układ z czterema pomocnikami? My potrzebujemy atakujących, bo jak na razie to kopanina w środku pola i wybijanie na pałe spod naszego pola karnego

0

@Ney91 poslugujac się twoja filozofią, musielibyśmy się pozbyć większość naszego składu. Brawo za błyskotliwą inteligencję.

0

@LatajacyHolender wystarczy być na tej stronie gdy Barcelona gra mecz i gdy skończy go grać. Wtedy zrozumiesz o co mi chodzi
A jeśli chodzi o ferrana, to musiałbyś się cofnąć w czasie do jego początków to byś widział hurraoptymizm który mam na mysli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?