Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Panie sędzio, zlituj się pan.
1
Lecymy po 3:2 panowieeee
1
japierdziele co tu się dzieje xddddd
2
Totalne gówno. Nie da się tego oglądać
0
Jesteśmy totalnie bezradni. Nie zasługujemy na nic więcej niż remis. Totalny zjazd formy
0
Stałe fragmenty gry u nas to porażka
0
Ferran co dzisiaj gra to kryminał. Pokraka napastnika.
1
No i ez yamal bardzo dobrze
0
Znowu robi nam się szpital z klubu i brak perspektyw na lepsze kolejne mecze. Klub mem
2
Boże. Kolejny raz oglądanie Barcelony to istna męka. Zero pożytku z tego klubu
1
Ale mamy gównianą formę xd
0
@gumaz szczerze nie zauważyłem aby gdzieś się pogubił, tak jak mówisz, ale ok. Obaj pod względem opanowania dobrze wypadli, ale i tak lewica nigdy mnie nie przekona...
0
Jak oceniacie debatę super expressu? Kto wygrał? Mi ciężko zdecydować między Bosakiem a Dziemanowicz-Bąk, obaj byli merytoryczni. Tylko Pani Agnieszka, jak to lewica, srała się, że kobiety mają za mało praw, a konfederacja sprawi dla nich piekło.
1
Kto wygra dzisiejszą debatę?
2
Ale TVP jest zarąbane od tych reklam wyborczych xD
0
@Medium gra Fati?
0
@Kgorecki2500 a lewica nie wystawiła przypadkiem Agnieszki Bąk?
0
@michal26 lewica skompromitowaną kandydatke? Możesz rozwinąć ?
29
@tristan87 Milczenie w przypadku tej pani nie jest złotem, jest szansą :D
0
@Kgorecki2500 Krzysiu ich zaora. Szkoda że Tuska nie ma tak jak zapowiadali ;-)
13
Boże broń nas przed lewicą.
1
Pierdyliardy złotych z nieba. Potem w prasie będzie że Mentzen hipokryta bawi się w rozdawnictwo XD
8
Można się nie zgadzać z poglądami Bosaka, ale trzeba oddać mu to, że jest bardzo profesjonalnym, merytorycznym i wyrafinowanym politykiem.
0
Jak to jest że w debacie gospodarczej nikt nie zadawał Mentzenowi żadnych pytań, a gdy jest debata ogólna, to każdy nagle wypytuje przedstawicieli konfederacji o jedno i to samo?
0
@Kgorecki2500 To znawczyni od aut benzynowych? Dalej twierdzi że jak zakaże się jeżdżenia samochodami spalinowymi to ludzie zaczną jeździć benzynowymi? :D
edit: a nie, przepraszam, to nie ta pani. To jest ta pani, która domaga się wprowadzenia feminatywów dla każdego polskiego słowa :D
1
@Kazragore Wybór jest zatem prosty. Konfederacja albo kontynuacja
0
@Tabaluga37 Dobra, być może mamy potencjał, tylko w zasadzie chciałem napisać, że politycy PO za czasów swojej kadencji doskonale o tym wiedzieli, a praktycznie nic z tym nie zrobili, tak samo jak pis. Teraz wielce oburzeni dlaczego nic nie jest robione w tym kierunku.
Poza tym energia z wiatru, pod warunkiem że jest jak najlepiej wykorzystana, i tak nie pokryje znacząco energii pozyskiwanej z węgla, więc i tak będziemy na niego skazani. W swojej wypowiedzi, kpię z tego, jak Lewicowe partie wierzą w idee polski bez węgla.
1
@Tabaluga37 gdybyśmy mieli rzeczywiście taki potencjał, to energia wiatrowa stanowiłaby więcej niż 20% polskich OZE. Wydobycie i zużycie węgla na świecie rośnie. Wiadomo, że należy od niego odchodzić, ale należy robić to powoli, ponieważ przez długi czas to właśnie węgiel będzie głównym źródłem energii pozwalającym na bezpieczeństwo energetyczne w Polsce.
2
@FCB_dimiC prawdziwy mężczyzna jest prawy i sprawiedliwy B)
1
@Faro Moim zdaniem nie oddawanie głosu to glupi pomysł. Przecież i tak ktoś zostanie wybrany i ich działania wpłyną na każdego. Wyobraź sobie że w Polsce milion osób nie idzie na wybory, bo twierdzą że nie ma dobrych partii. Wybory wygrywa partia, która was nie przekonuje, a i tak będziecie narzekać, że jest źle. A przecież mogłaby być możliwość, że (gdyby ten milion jednak zagłosował) wygra inna partia, która może byłaby lepsza. A nie oddając głosu tak naprawdę nie wiesz, czy coś tracisz.