2

Nie wiem, ale lewicowe partie to żyją chyba w swoim świecie. Lewica i peło twierdzą, że gdy Polska zainwestuje w OZE to nagle wszyscy będą szczęśliwi i zadowoleni, przedsiębiorcy zarobią, a Polska przestanie być „brunatną plamą” w Europie. Wszystko okej, ale chyba zapomnieli, ze w Polsce nie ma praktycznie warunków, aby mówić o OZE jako główne źródła energii. Słońce świeci dwa miesiące w roku; gorących źródeł nie ma; system rzeczny nie jest aż tak rozwinięty jak chociażby w Norwegii, aby mówić o nim jako wielkie źródło energii. Nie wiem skąd u nich taka ekscytacja tymi OZE. Skoro pani Zielińska z zielonych tak bardzo chce odejść od węgla na rzecz OZE, to zobaczmy co zrobi w zimę, kiedy nie będzie miała jak ogrzać dom, bo slonca praktycznie nie będzie. Przypuszczam, że w takiej sytuacji powiedziałaby że to wina pisu i konfy, a następnie polecialaby sobie samolotem na Malediwy :D

1

O tak, wielka obrona Częstochowy znowu zwycięża. GG Barcelono B)

0

@hayek ale czm akurat platforma?

1

@hayek skąd pomysł na takie profilowe ? :D

1

Skąd ksywa denzel?

3

Gramy totalne dno. Stare, znałem.

0

Jak żyło się za rządów tuska? Zasługuje na kolejną szansę?

3

@Popitek12 jedź do Brazylii, zapisz się do jakiegoś santosu czy innego klubu w ich lidze, zrób ruletkę i elastico podczas meczu i masz załatwiony kontrakt od realu Madryt na 5 lat za 20mln euro rocznie. Nie dziękuj

0

Inwestujcie w paliwo. Tankujcie ile wlezie, bo 16 października ceny wrócą do normy, a nawet może wyżej :D

6

Żenujący mecz, ale grunt że 3pkt

3

Epika liryka lewandowski

1

Standardowo kiedy Barcelona zaczyna wygrywać, przeciwnik zaczyna stwarzać zagrożenie xd

0

W gorszym stylu już się nie dało. Grunt że gol…

0

Shark, musisz…..

1

No i nie doczeka się człowiek tego gola…

0

Standard. Brakuje jeszcze babola w obronie i 1:0 dla sevilli

0

Dolicza 2 minuty i kończy jak jest 45 sekunda xD?

0

Nie wykorzystujemy setek i zapewne już będzie 0:0 do przerwy. W drugiej połowie widzę już męczarnię i autobus w sevilli, brakuje jeszcze tylko babola w obronie i kolejna strata punktów. Miejmy nadzieję że dopisze nam szczęście

0

No i tak jak mówiłem, mamy pecha w tym meczu, będzie baaaaardzo ciężko

0

Kurde mamy pecha jak na razie. Oby się to nie zemściło.

0

Japierdziele ale pech

0

Uważacie, że służba wojskowa, odpowiadająca standardom 21 wieku (jeśli chodzi o kulturę, wyposażenie i samo nauczanie) powinna być obowiązkowa?

3

Fati dzisiaj tragiczny

0

@PatriBarca @Xavi wytlumacz koledze

0

@tristan87 panu Bogu w okno

1

Dobra, zdarza się, nie ma co panikować, jak Real wygra to tylko punkt straty będzie. Sezon jeszcze długi, damy radę moi drodzy

3

@_barti a kto umarł ten nie żyje

0

Remis to najwyżej na co zasługiwaliśmy. Pełno niedokładności, błędów w obronie i rozgrywaniu akcji, i przede wszystkim braku pomysłu na autbous zastawiony przez mallorce. Grunt że nie przegrana. Liczmy na to że kolejne mecze będą lepsze.

5

Gundogan kompletnie niczego nie wnosi.

31

Kunde się zesral jak go gonił czy co?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?