Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nie wiem, ale lewicowe partie to żyją chyba w swoim świecie. Lewica i peło twierdzą, że gdy Polska zainwestuje w OZE to nagle wszyscy będą szczęśliwi i zadowoleni, przedsiębiorcy zarobią, a Polska przestanie być „brunatną plamą” w Europie. Wszystko okej, ale chyba zapomnieli, ze w Polsce nie ma praktycznie warunków, aby mówić o OZE jako główne źródła energii. Słońce świeci dwa miesiące w roku; gorących źródeł nie ma; system rzeczny nie jest aż tak rozwinięty jak chociażby w Norwegii, aby mówić o nim jako wielkie źródło energii. Nie wiem skąd u nich taka ekscytacja tymi OZE. Skoro pani Zielińska z zielonych tak bardzo chce odejść od węgla na rzecz OZE, to zobaczmy co zrobi w zimę, kiedy nie będzie miała jak ogrzać dom, bo slonca praktycznie nie będzie. Przypuszczam, że w takiej sytuacji powiedziałaby że to wina pisu i konfy, a następnie polecialaby sobie samolotem na Malediwy :D
1
O tak, wielka obrona Częstochowy znowu zwycięża. GG Barcelono B)
0
@hayek ale czm akurat platforma?
1
@hayek skąd pomysł na takie profilowe ? :D
1
Skąd ksywa denzel?
3
Gramy totalne dno. Stare, znałem.
0
Jak żyło się za rządów tuska? Zasługuje na kolejną szansę?
3
@Popitek12 jedź do Brazylii, zapisz się do jakiegoś santosu czy innego klubu w ich lidze, zrób ruletkę i elastico podczas meczu i masz załatwiony kontrakt od realu Madryt na 5 lat za 20mln euro rocznie. Nie dziękuj
0
Inwestujcie w paliwo. Tankujcie ile wlezie, bo 16 października ceny wrócą do normy, a nawet może wyżej :D
6
Żenujący mecz, ale grunt że 3pkt
3
Epika liryka lewandowski
1
Standardowo kiedy Barcelona zaczyna wygrywać, przeciwnik zaczyna stwarzać zagrożenie xd
0
W gorszym stylu już się nie dało. Grunt że gol…
0
Shark, musisz…..
1
No i nie doczeka się człowiek tego gola…
0
Standard. Brakuje jeszcze babola w obronie i 1:0 dla sevilli
0
Dolicza 2 minuty i kończy jak jest 45 sekunda xD?
0
Nie wykorzystujemy setek i zapewne już będzie 0:0 do przerwy. W drugiej połowie widzę już męczarnię i autobus w sevilli, brakuje jeszcze tylko babola w obronie i kolejna strata punktów. Miejmy nadzieję że dopisze nam szczęście
0
No i tak jak mówiłem, mamy pecha w tym meczu, będzie baaaaardzo ciężko
0
Kurde mamy pecha jak na razie. Oby się to nie zemściło.
0
Japierdziele ale pech
0
Uważacie, że służba wojskowa, odpowiadająca standardom 21 wieku (jeśli chodzi o kulturę, wyposażenie i samo nauczanie) powinna być obowiązkowa?
3
Fati dzisiaj tragiczny
0
@PatriBarca @Xavi wytlumacz koledze
0
@tristan87 panu Bogu w okno
1
Dobra, zdarza się, nie ma co panikować, jak Real wygra to tylko punkt straty będzie. Sezon jeszcze długi, damy radę moi drodzy
3
@_barti a kto umarł ten nie żyje
0
Remis to najwyżej na co zasługiwaliśmy. Pełno niedokładności, błędów w obronie i rozgrywaniu akcji, i przede wszystkim braku pomysłu na autbous zastawiony przez mallorce. Grunt że nie przegrana. Liczmy na to że kolejne mecze będą lepsze.
5
Gundogan kompletnie niczego nie wnosi.
31
Kunde się zesral jak go gonił czy co?