Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Albatros pierwszy powód się przecież wyklucza
0
@MesQueUnClub_87 dodałeś tego edita bo boisz się że uważam że konfederacja jest jakaś święta? Ja też mam do nich dystans, jednak jeśli ktoś raz mi mówi że zlikwiduje dostęp do gotówki a potem się z tego wycofuje, to już jest to niepokojące.
0
@MarioVeB! Konfa
0
https://vm.tiktok.com/ZGe14svDN/
Już nie wiem co mam o nim myśleć xD
0
@Deviler wiem, myślałem że chodziło ci o głosowanie na marszałka
0
@MOLESTA Co xd?
0
@Chucky już niektórzy się nabrali xd
0
Patria…rchat? :DDDD
0
@Deviler raczej tak skoro nawet Braun dissował Elżbietę Witek
3
Zaraz się popłacze nad konstytucją i tyle będzie xd
1
O, pan szczęść Boże :D
0
Morawiecki bardzo zainteresowany
0
Ciekawe czy dadzą konfie tego wicemarszałka
0
Oriol sabotażysta chciał odebrać nam punkty. Na jego nieszczęście nie udało mu się to
1
@Kamiloos no to cyk ściągamy na stare śmieci
0
Co wy na to żeby ściągnąć pedro? Gdzie on teraz gra?
1
Ten raphinia po tym jak lewy strzelił XD
0
Uff. Pewnie wykonany rzut karny
0
Lewy… musisz…..
2
No to teraz znowu poczekamy z pięć meczy na jego bramkę :D
2
Lewandowski strzał życia XD
0
Dobra ziomeczki ta połowa jest nasza na luzie esss
0
@Faro dembele byłby teraz lepszy niż yamal fermin i cancelo razem wzięci
0
Dembele, Fati, puig
Wróćcie błagam…
0
Bardzo dobrze, niech całą drugą połowę ich gwizdażdżą. Tyle są warci
1
Boże, i znowu trzeba się wstydzić przed innymi za tych patałachów. Za jakie grzechy?
1
Powinno już być 3:0
W sumie 1:0 teraz to nie tak źle
0
Czy jeszcze kiedyś zobaczymy Barcelonę z 2015?
1
Klub mem. Czy im nie wstyd w ogóle nosić ten herb na koszulkach? Klub z taką historią teraz będzie tracił bramki w pierwszej minucie meczu z jakimiś ogórkami?
Kiedyś oglądanie meczu Barcelony to była czysta przyjemność, z niecierpliwością czekano na kolejny mecz, a teraz wszyscy boimy się każdego meczu bo możemy zostać znowu skompromitowani?
0
Lubiliście chemię w szkole?