0

@domin1515 Tyle że nie ma jak uwierzyć w fake bo FF informuje zwycięzcę parę dni wcześniej żeby nagrać film i przygotować przemowę, albo to jest zaplanowana ustawka jako protest przeciwko rasizmowi, albo mają 100% pewności że nie dostał

0

@Katalończyk 99 Z Czerwoną Gwiazdą wygrali 6:0, magister strzelił 4 wtedy

0

@Bobo25 Jak będą grać tak wysoko to się skończy jakąś 4 w plecy, Real najlepiej się czuje jak musi głęboko bronić i kontratakować, Rudiger będzie czyścił, Vini będzie strzelał i asystował.

1

@Faro Raphinia już u ogrodnika robił liczby, raczej oczywistym było że z normalnym trenerem będzie dużo lepszy. Główny zarzut był taki że nie robi sztuczek jak Neymar więc jest za słaby.

0

@Lament Jey nie wróci, musiałby przegrać IC które właśnie wygrał. Stawiam bardziej Sami, Reigns, Rock i Jimmy vs Solo, GoD i Jacob. Cody raczej z KO, z Rockiem na jakimś Day 1 jak zorganizują albo Saturday Night Main Event

4

@Zoker sędziowie kupieni ostateczny dowód, byłoby 10 porażek ale sędzia ratuje spalonymi

0

@PatrykBarca No i dostał swoją szansę w zeszłym sezonie i jak wyszło widział każdy, mając przed sobą taką samą obronę jak Ter Stegen sezon wcześniej który wpuścił 39 bramek w 50 meczach, wpuścił 32 w 17. W 10 meczów w La Liga wpuścił ledwie jedną bramkę mniej niż Ter Stegen sezon wcześniej w 38.

Pena po prostu nie ma umiejętności żeby być 1 bramkarzem klubu pokroju Barcelony, nawet gdyby tam siedział 20 lat już i dawał z siebie wszystko na treningach, to na takim poziomie na jakim jest obecnie jest zbyt słaby.

0

@Pawlak1992 Dłuże wakacje albo lepiej praca sezonowa w UK, sam średnio mówiłem, po miesiącu tam już zacząłem całkowicie płynnie bo zwyczajnie nie masz wyboru.
Te wszystkie kursy i aplikacje to se można wziąć i sie nimi podetrzeć, bo uczą cię języka a nie codziennej komunikacji w nim. Native speaker też słaba opcja bo spędzisz na rozmowie po angielsku parę godzin tydogniowo plus będzie cię poprawiał bo ponownie celem nie jest komunikacja tylko w pełni poprawna komunikacja, która w rzeczywistości poza urzędami nie ma większego znaczenia.
Byłbyś zaskoczony jak słabo po angielsku mówi większość Brytoli, przeciętny człowiek na ulicy tam jest równie nierozgarnięty w swoim języku jak przeciętny Polak w Polsce.

0

@Kapitan_SW Pierwsze pytanie jest takie czy Barcelonę w ogóle na niego stać, chłop nie będzie wznawiał kariery żeby grać za drobniaki, stawiam że 5 baniek to absolutne minimum.
Sportowo owszem najlepsza opcja na ten moment, tyle że trzeba głęboko sięgnąć do kieszeni i za rok jeśli MATS dozna kontuzji to zaś będzie problem.

0

@bartekvisca Największym problemem Mafii 3 nie były bugi ale to że fundamentalnie jest to słaba gra. Dobra ale zabugowana gra się obroni - patrz choćby Wiedźmin 3, Skryim itp. - w Mafii przede wszystkim leży nastawienie na nudny powtarzalny grind. Same zadania fabularne tak jak były ok na początku, tak nadal są, problem leży w tym że żeby te zadania odblokować musisz przejmować kolejne dzielnice i zabijać bossów tych dzielnic co w przypadku każdej z nich wygląda identycznie. 90% tej gry to questy rodem z MMO, pozostałe 10% jest niezłe.

1

@Aragorn33 No bo na pewno Biden ruszy z pomocą i wjedzie tu z wojskiem zamiast wyrazić zaniepokojenie i zapewnić dostawy zakurzonych karabinów z niemieckich i francuskich magazynów.
Dla nas najlepszy jest prezydent USA który będzie trzymał Rosję krótko, a nie prezydent który obieca pomoc.

0

@Culer9002 No bo jak wiadomo dzieci wielkich zawodników zawsze grają tak samo dobrze jak ich ojcowie

3

@Aferzysta Nie widziałeś meczu z Ukrainą? Pytanie nie jest czy wygra, tylko komu ile strzeli po drodze.

1

@Pawlak1992 Mojemu brakło 49 głosów

0

@Bernard777 Tyle że mają rację, śmieszne 20 milionów za brak wakacji i czasu na regenerację dla zawodników to kiepski żart. Głupie to będą kluby które na taki układ pójdą, a nie te które zrezygnują.

1

@Adran360 A Zanetti to chyba w golfa grał w tym czasie. On i Lahm to jest top 5 lekko

1

@VegetaPolska Jak miałeś oryginalne wersje to zostały one w bibliotece, Steam nigdy nie usuwa ani nie podmienia z konta gier, jedynie jeśli deweloper zdecyduje się dać za darmo posiadaczom oryginalnej wersji, wersję zremasterowaną to ci dodadzą (zrobili tak np. z Mafią 2).
Co do samego DE to nie dawali za darmo posiadaczom oryginalnej trylogii, po prostu stare wersje usunęli ze sprzedaży.

0

@VegetaPolska Jak dla mnie 3>LCS>IV>TLAD>2>VCS>VC>London>CW>1>TBOGT>SA>Advance>V

1

@CPuyol Roma 5 ostatnich sezonów - 2x półfinał LE, raz finał LE, raz wygrana LKE, raz 1/8 LE, liczą się punkty zdobyte w Europie, miejsca w lidze nie mają żadnego znaczenia.
Inter poza tym finałem LM miał generalnie słabe wyniki w Europie, dwa razy odpadli w 1/8 LM, raz odpadli w grupie i raz finał LE tyle że po spadku z LM co też nie jest dobre punktowo.
Po prostu liczy się regularna i dobra gra w europejskim pucharze, a nie forma z najlepszego sezonu.

1

@AFA Już jest koniec, średniak z Leverkusen ośmieszony, Xabi trener jednego sezonu wyjaśniony, kometa jak oczywiście tysiące takich przypadków że drużyna przypadkowo wygrywa ligę.

Wirtz to się nadaje bardziej do Zagłębia Sosnowiec niż do Realu czy City, a reszta tych parodystów to się nadaje do okręgówki.
Tak w skrócie.

2

@Sysia11 Statystycznie owszem, przypominam że wpuścił więcej bramek niż obronił celnych strzałów. Karnych Livaković miał obronionych więcej i w każdej innej statystyce go ośmieszał, Szczęsny w fazie grupowej zaliczył więcej obron niż on przez cały mundial.
https://preview.redd.it/sofascore-livakovic-vs-martinez-final-statistics-v0-5416npm97r6a1.png?width=640&crop=smart&auto=webp&s=43abcb9581964dd21e9277159fd458a49431d560
https://preview.redd.it/best-performing-goalkeepers-in-the-world-cup-according-to-v0-6x99uspxyp6a1.jpg?width=750&format=pjpg&auto=webp&s=58fb50aac21281278be6e8fc51ad7d13fbd80991

0

@Sysia11 @Lionel_Messi10 Aha czyli jak ma dobre statystyki to patrzcie na statystyki one go bronią, a jak na mundialu miał tragiczne statystyki i był statystycznie jednym z najgorszych bramkarzy turnieju to mamy statystyki w dupie przecież musi wygrać bramkarz mistrzów świata i obronił setkę w finale.

0

@Tasde Ale jaki ma związek Messi i Ronaldo z tematem czy Guler jest lepszy od Yamala?
To tak jakbyś pisał że myślicie że Militao jest lepszy niż Christensen? Przypominam że Paweł Brożek ma więcej bramek niż Piotr Brożek

0

@Tasde Nacho dostał owacje na Bernabeu, a Pique nie. Wniosek?

1

@PatrykBarca Tak średnio im idzie że w ostatnie 7 lat mieliśmy 2 angielskie finały i tylko w 2 nie grała angielska drużyna. Popatrz się na przekrój ostatnich lat, a nie wyciągaj 1 sezon.

0

@bartekvisca Przed meczem z Almerią powiedział:
"Będziemy starali się rywalizować z Realem Madryt. Nasza sytuacja finansowa jest ciężka, nie ma to nic wspólnego z tym, co było 25 lat temu. Nie mamy takich warunków, jak kluby, które przestrzegają zasad finansowego fair-play. Kibic powinien to wiedzieć. Nie oznacza to, że nie będziemy próbowali osiągnąć naszych celów. Kibic Barcelony musi zrozumieć, że ciężko jest rywalizować finansowo. 25 lat temu przychodził trener i mówił "dajcie mi to, i to, i tamto". To już tak nie działa. Ja to rozumiem i będę się do tego przystosowywał. Będziemy walczyć o nasze cele, ale potrzebujemy stabilności i czasu"

Laporcie się nie spodobało bo burzy narrację że sytuacja finansowa jest dobra, może też wpłynąć na negocjacje z Nike.

0

@Matheu12 Nigdzie indziej go nie zatrudnią i kibice nie będą tolerować bzdurnych wymówek. Z tym co pokazuje w Barcelonie raczej nie będzie jako wolny trener łakomym kąskiem dla klubów, tylko pewnie przepadnie, może ktoś z AS się skusi.

0

@Cvzx Tylko powiedz mi skąd ty chcesz wziąć pieniądze żeby po pierwsze opłacić im ogromną pensję, a po drugie ściągnąć im zawodników których chcą. Pep jest znany z wydawania, Klopp za darmo BVB ani Liverpoolu też nie zbudował.

0

@TheNekro94 Fajnie że doszedł, jego kolega po fachu który był rozważany do Barcelony ten sam sezon zdominował. Zmarnował szansę w 2 klubach z ogromnym budżetem i mocną kadrą, ale teraz nagle miałby poradzić z Barceloną.
Jeśli już miałbym wybierać to Flick, tańszy i z potencjałem na zbudowanie drużyny.

@Arden Xavi wymęczył La Ligę w zeszłym sezonie, a jakoś nie przedstawia się go jako trenerskiego guru.

0

Wy tak wszyscy na serio z tym Tuchelem? Chłop w Chelsea miał idealne warunki, jedna wymęczona LM, drugi sezon porażka i 20 punktów straty do top 2. W Bayernie przyszedł do zespołu z szansami na tryplet, przegrał wszystko poza ligą i to tylko dlatego że BVB nie wygrała z Mainz, drugi sezon jeden z najgorszych w historii Bayernu, jedyny sukces to wyeliminowanie Arsenalu.

Chłop zbudował sobie karierę realnie na 1 sukcesie i nawet doprowadzenie hegemona w Niemczech do ruiny nie niszczy jego reputacji. Kończy sezon z 15 punktami straty do Bayeru co chyba nawet będzie jakimś rekordem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?