Kleko
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja nie wierze w Was... w to co piszecie. Jak można nie wierzyć w tych piłkarzy? Jakie wypalenie? Nie jesteście godni nazywać się kibicami tego klubu! Już zapomnieliście ile Ci mężczyźni przynieśli Wam radości, wspaniałych wspomnień? Zamiast wspierać ich, być z nimi zawsze to zaczynacie na nich wjeżdżać, krytykować. Pomyślcie sobie co oni teraz mają w głowie... Zawiedli poniekąd tyle milionów ludzi, co może myśleć Pique, pewnie obwinia siebie bardzo za przegraną i pierwszą bramke, co może myśleć Puyol... Jaki przygnębiony musi być Messi. Oni potrzebują wsparcia, ludzi którzy w nich wierzą. Tylko wtedy mogą wybiec na boisko w nastepnym meczu i pokazać na co ich stać. Tylko wtedy będą silni i tylko wtedy powrócą wspaniałe chwile. A Wy im w tym nie pomagacie... I Wy chcecie się nazywać Cules? Naprawdę wstyd.
Barca zawsze była, jest i będzie wielka! A my starajmy się jej pomóc krzycząc na każdym meczu z całych sił :
Visca el Barca!!
0
Ja myślę, że Ronaldo nie podszedł wcześniej do karnego bo się bał. Nie oszukujmy się, na tę chwilę Ronaldo jest ciut bliżej Złotej Piłki. Gdyby spaprał karnego to krytyka byłaby tak wielka że ZP by się troszkę oddaliła.
0
Cornieros....
no nie wiem. Musisz przysłać do redakcji pisemną zgodę swojej matki. Inaczej nie da rady.. Wybacz.
0
na wiocha.pl *
0
Konrado6,
hahahahaha. Good joke! Uważaj bo jeszcze parę takich komentarzy i wylądujesz ja wiocha.pl ;)
0
A przy 4:3 ojechał w środku pola nie kogo innego tylko Marcelo!
0
Szkoda, że pierwsza drużyna dołożyła tylko jeden tytuł... Ale dobre i to. Nie zawsze sie wygrywa.
0
Mi sie płakać chce...
0
Każego wkurza gra Chelsea ale jest jak jest. Odpadliśmy. Ale każdy z nas może dalej chodzi z podniesioną głową w koszulce Barcy! My nie mam się czego wstydzić, piłkarze jak i kibice pokazali, że jesteśmy silni, bardzo silni i każdy Barcy się boi! Nie wiem czy nie najbardziej boli mnie fakt, że bedziemy musieli czekać do następnego sezonu by zobaczyć naszych w LM. Pewnie i piłkarze już teraz chcieliby pokazać, że stać nas na więcej...
Visce el Barca!
0
Przeglądając filmiki na youtube dostrzegłem ciekawe komentarze takie jak:
Kibice Realu nie lubią Messiego, kibice Barçy nie lubią C. Ronaldo ale każdy kochał Ronaldinho.
albo
C.Ronaldo + Messi = lewa noga Ronaldinho.
Szkoda mi R10. Jak dla mnie żaden CR czy Messi nie mają szans być tak dobrzy jak on... Na jego gre sie patrzyło z zapartym tchem. Łezka się kreci w oku,
0
olik1234
?
0
Denerwuje mnie to, że Barca z meczu na mecz ma ciężej. Zauważcie, że 90% drużyn wychodzi na mecz z Barcą tylko po to by nie przegrać. Stawiają autobus w bramce i nic nie można zrobić. Robią tak bo wiedzą, że Barca jest najlepsza. Kompletnie inaczej jest w przypadku Realu. Drużyny wychodzą na mecz z Realem i chcą coś ugrać, chcą grać jak równy z równym a wtedy o kontrę Realowi nie trudno i Real ma 3 razy łatwiej o lepszy wynik. Poza tym wydaje mi się że naszym kończą się pomysły na grę, takie rzeczy już na boisku wyprawiali że coraz ciężej jest to ulepszyć. A ulepszać trzeba bo przeciwnicy przyswajają sobie zagrania i pomysły akcji z poprzednich meczy.
0
Nie wiedziałem nic o tej stronie życia Henki. Tylko mu współczuć... Te wyznania sprawiły że jeszcze bardziej urósł w moich oczach.
0
justFCB
No właśnie nie wiem co to jest... Jakiś przybłęda chyba sie zagubił w internecie i chce żeby go ktoś zauważył. Nie ma sie przejmować nim, niech się błąka dalej w swoim świecie :)
0
Przydałyby się jakieś napisy...
Ale bez nich też jest wypas :D
0
Najlepsza kompilacja jaką widziałem! Gratulacje dla autora ;)
VeB!
0
Oj dajcie spokój Giberowi... Chlopak ma racje, lepiej by było gdyby najpierw wrzucano bramy na zippyshare czy sendspace. Ale i tak dzieki wielkie nawet za taki system wrzucania :)
0
El Siete
Twoja stara jest najlepsza. Jak masz tu prowokować to wypad!
0
Fajna sprawa :)
Dzięki
VeB!
0
Pierwszy z nich miałby zagrałby na prawej stronie..."
Lekka pomyłka xD :P
VeB!
0
I jeszcze wszystko na rapidzie ;(
0
I zapomniałem pochwalić Pershinga... Bez kitu ale serio jestes zajebisty koleś! Wczoraj prosiłem o jakies filmiki z R10 a dzis juz są, normalnie Respect! Gdybym Cie znał to bym Ci piwo postawił, a nawet dwa :D
Dzięki za filmiki :)
VeB!
0
On nie przytył tylko przypakował... Zobaczcie, jak zdejmie koszulkę to tam nie ma tłuszczu, to są mieśnie... Zobaczcie jakie teraz ma grube nogi, jego bary jakie przypakowane... Jak nie był w formie to trenował siłowo zeby wrócic do dobrej dyspozycji a to nie było dobre rozwiązanie :(
VeB!
0
O własnie... jakby była też taka kompilacja z wszystkimi bramkami Ronniego w Barcelonie to byłbym w siódmym niebie :)
VeB!
0
Pershing normalnie jesteś zajebisty! :P Respekt
0
No to chyba najlepszy aktualnie sklad Barcy :D Zobaczymy co pokażą :D
VeB!
0
Dla mnie Yaya jest najlepszy na swojej pozycji... Nawet Vieira sie kładzie... Te jego przechwyty to poezja a i piłke umie dograc zarąbiscie :D
0
Ronaldinho - najlepszy piłkarz na świecie i tak jest prawda :)
0
Nie wiem czemu, ale bardzo lubię Jajko :D Podoba mi sie jak gra :)
0
Już kiedyś był ten news...