Kleps0n
Dołączył/a: kwiecień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@fart No to się nie myliłeś, są to satelity :)
0
@SelloutCrowd Mówię o jego meczach w LM, w których grał dobrze :) Bo jak mniemam, to LM jest tematem przewodnim.
0
@SelloutCrowd Kiedy gość był zdrowy, jako jedyny koło Leo w LM był decydujący. To, że zagrał przez 3 lata tyle, ile mógłby zagrać w rok, nie znaczy, że chłopak nie ma umiejętności. Przypomnij sobie jego kilka bramek z okresu, gdzie był w stanie pograć 3msc z rzędu. Jasne, jest niewypałem, ale nie zaprzeczajmy faktom. W zdrowym ciele i filozofii, która nie opiera się na sennej grze, byłby kluczowy.
0
@SelloutCrowd Ale na LM jak znalazł :)
0
@Jaca27 Niszczył, gdyby miał tylu graczy co FIFA, tak to jest zwykła, subiektywna opinia :)
0
@Bykunn so far XD
0
@YoNoEntiendoNada O proszę, mózg operacji się odezwał. Dobrze, że jesteś na tyle doinformowany, że jesteś świadom o zastosowanych tam środkach bezpieczeństwa, żeby móc tutaj rzucać takimi pustymi frazesami..
Poważnie myślisz, że nie ma tam redukcji do minimum, czy jakichkolwiek obostrzeń ze strony władzy tamtejszego regionu? Do Chin akurat nie ma co się przyczepiać, jeśli chodzi o mobilizację w jakichkolwiek aspektach. To oni budują szpitale polowe w kilka dni, to oni są w stanie ruszyć gospodarkę po paru tygodniach z zastosowaniem masowych środków bezpieczeństwa. Wszystkie fabryki tam już lecą pełną parą, a nie widzę, żeby gwałtownie zarażonych przybywało :)
Ja wiem, że myślenie nie jest Twoją stroną, w końcu czego oczekiwać od człowieka co tylko w domu siedzi i nie jest świadom rzeczy dla niego obcych. Nie sugerujesz się możliwymi faktami, tylko zakładasz wygodną dla Ciebie rację, bo wielkie projekty to również działają w Polsce, choćby na drogach, kopalniach. W Niemczech każda wielka inwestycja to jedynie lekkie redukcje. Działam podwykonawczo w budowie pewnego osiedla i poza właśnie mniejszą ilością ludzi, to kierownictwo sobie grilla z inwestorami co dzień urządza ( ale, że jak? Inwestor na placu budowy? :O), takie ot to nieposzanowanie życia tychże biednych roboli..
Wyjdź człowieku z tej swojej ciemni własnego umysłu i daj się otworzyć na suche fakty, nie przypuszczenia :)
0
@YoNoEntiendoNada Ale czemu obarczasz winą wszystkich skośnookich? Jesteś katolikiem, więc powinienem traktować Cię jak psa, bo kiedyś katolicy wyprawiali krucjaty? Myśl człowieku. Inwestor tego stadionu na pewno w żaden sposób nie jest związany z tą pandemią, więc czemu ma cierpieć? Owszem, chodzę, ciężko spocząć na laurach mając własną działalność. Ja mam za to nadzieję, że z Twoim podejściem, Twoja branża stanie i będziesz bez zarobku do końca tej pandemii, a może i dłużej. Bez pozdrowień :)
0
@barcelonaLM Żaden pic na wodę, bo sam zawiesiłem zus na 3msc, a i o postojowe się postarałem. Pewnie gdybym zrobił to wcześniej to pieniądze bym już dostał, tak jak kilkadziesiąt tys. mikrofirm, które swoje zapomogi już otrzymały, w pierwszej turze tychże wypłat. No, ale lepiej pisać farmazony, jak się nie jest w temacie..
@monsterrize Jesteś Ty człowieku świadom, że szczepionka musi przejść najpierw testy, żeby mogła być wypuszczona ogólnoświatowo? Cały świat ma stać od roku do kilku lat, bo jakiś geniusz wpadł na pomysł, żeby gospodarki nie napędzać, bo jest ryzyko? :D Pół roku takich restrykcji i gorzej świat to przyjmie, niż jakbyśmy mieli liczyć straty w ludziach w milionach, przez wirusa.
Już nie wspominam, że wirus mutuje i pewnie ten z Wuhan jest kompletnie inny, niż ten który mamy w Europie.
0
@YoNoEntiendoNada I cała gospodarka ma stać, bo jakiś Gonisuki Nabosaka postanowił sobie nietoperka wpinkolić? Proszę Cię..
2
@Katalończyk 99 Musi być, bo nikt normalny nie żyje w 21 wieku, jakby to był 20.
0
@Triv44 Zapomniałeś dodać, że jest uaktywniany przez 5g :)
2
@YoungTalents A ten Gostyń to robi takie pasty, że zęby tylko bolą : /
0
@l0Messini Widać gracz PESa lmao
0
@matirix20 Patrząc po opiniach na allegro, to jeden kolega schudł 7 kilo w 7 dni XD Brałbym w ciemno.
0
@Bykunn A za nurtem której partii Ty podążasz?
0
@FC1899Barca No przecież to oczywiste.. Zobacz co się działo w Hiszpanii i we Włoszech dopóty ludzie nie zrozumieli, że te zakazy to nie są na żarty :)
1
@FC1899Barca Tak, ze względu na zakazy i obostrzenia, których jeśli by nie było, ta liczba tak by nie wyglądała :)
0
@escarabajo Bo jak się koledzy przyjrzycie na początek drabinki to zobaczycie "drugiego" Messiego :)
10
@NemeZis93 A to nie jest tak, że w tamtym rejonie co roku są pożary? Nawet gorsze jak w tym? :)
0
@FDJ A nie? Myślisz, że polityka, czyli kierowanie ludźmi, zasobami i ogólnie pojętą gospodarką to od momentu wyjścia z jaskiń wyglądała tak jak teraz? Zasmucę Cię, ale nie, tak nie było :) Od zarania dziejów każde większe przedsięwzięcie miało swoich "liderów".
0
@Bobo25 Najjaśniejsza co? xD
@Chaoss Sprecyzuj pytanie, bo porankami już go widać xD Jeśli chodzi Ci o nocne niebo to pod koniec roku będziemy mieli opozycję.
3
@Chaoss Na pewno na tyle wielką, że Pani z Twojego avatara zrobiłaby karierę na stojąco :)
0
@Bykunn Jakby robili to samo co tutejsza hołota, czyli tylko narzekali na Internecie, zamiast robić coś faktycznie sensownego, to pewnie nic.. :D
0
@LuisSalvano Jak to właśnie ta wielce dorosła Elita, reprezentuje taką sieczkę..
2
@daniel32778 To teraz wyobraź sobie świat i statystyki, gdyby nie podjęto środków, jakie właśnie podjęto. Naprawdę aż taki brak wyobraźni?
1
@Tasde Tak jak kolega wyżej, oczywiście biorąc pod uwagę wszystkie aktywa, fizyczne pieniądze, jak i inwestycje w siebie tj. auta, mieszkania. Czytaj - majątek.
4
@_wiktoria_ Dla mnie to było nienormalne, że taka mamuśka, z dyniami w ogrodzie, pozbyła się jednego z najgroźniejszych śmierciożerców (z taką łatwością).
0
@Barca1992 Grupki na fb polecam, oczywiście takie z interesującymi Cię tematami.
0
@DaPi Japońce, a konkretny model to DS5.