1

@escarabajo A nie jest to przypadkiem papier z odzysku?

1

@Uukasz_93 Polak mądry po szkodzie.. Człowieku, praktycznie każdy z tych transferów, na tamten czas to był strzał w dziesiątkę, kogo to wina, oprócz samych zawodników, czy trenerów, że nie podołali? Kogo Ty byś ściągnął, gdybyś był w zarządzie, cwaniaczku z Internetu?

0

@patry295 Jeszcze tłumaczysz takie zachowania? Mam wrażenie, że piszę z identycznym dnem, jak oni, więc skończę tę rozmowę. Dobrej nocy :)

0

@takisobiektos O tym mówię.

0

Czerwona karteczka.. To niezły komentator

5

@DonAndresFCB Razem niebo w gębie.

0

@patry295 Człowieku, od tej akcji minie niedługo z 9 miesięcy, tutaj już nie ma radości, a zwykła pycha. Pomijając tą głupotę, to nie oceniaj innych swoją miarą, w takiej sytuacji i tak widziałbym kompleksy tych dzieciaków, nazywającymi się kibicami :)

3

@myscooter O kuźwa, nawet pod powołaniami te zakompleksione dzieci sukcesu zarzucają gify z Trentem i rożnym.. Jak kiedyś sympatyzowałem z Liverpoolem, tak teraz mam nadzieję na to, że się stoczą jak najszybciej, żeby tylko wróciła karma do tego bydła.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@myscooter No fakt, z tyłu głowy miałem to, że Barcelona może z każdym zagrać.

0

@LoveValverde No czyli każdy może zagrać z każdym :) Gubisz się w dedukcji.

0

@Mati1477313 Drogą kropelkową, więc skąd pewność, że kichnięcie nie utrzyma się na paczce?

5

Dobra, jednak będą czasy po Messim..

0

@T_TG Moim zdaniem to już ten 22 letni Neymar miał większą sławę, gdy do Barcelony przychodził, już nie mówiąc o Suarezie.. Pewnie ma mu za złe zeszły rok :D

0

@T^L Przecież sytuacje były, 5 setek spokojnie. Wykończenie siedzi.

3

@ForcaMilosz Fati - Messi - Griez zapewne. Chociaż skoro Rakitić gra, to całkiem możliwe, że Messi po prawej.

0

@T_TG Dziś, o 21

0

@MichalZZZ Skoro to ta sama przekątna, czytaj 55, to zakładam, że podstawa również ta sama. Licz się z tym, że max 70 cm ma :) Jutro postaram się zmierzyć co do centymetra swoją

0

@tombard Racja, ale mówię tu raczej o dłuższym okresie wyświetlania takiego obrazu. Bo takie paręnaście sekund różnicy wielkiej nie zrobi :)

0

@MichalZZZ Znaczy nie ma.. Ma i to sporą, ale jest to tylko subiektywna opinia, gdyż jestem maniakiem płynności czy to w grach, czy filmach. Z tego co widzę, to 120 hz te telewizory mają, czyli aktualnie ponadprzeciętną wartość, ale utkwiło mi po prostu w pamięc sporo negatywnych opinii na temat tej płynności.. W c9 zapewne jest to maksymalnie zminimalizowane, ale w mojej b8 czasami tv nie wyrabia w totalnej rozpierdzielańce i obraz lekko klatkuje, faluje, tak po prostu nie wygląda jak powinien.. Ale to tylko w filmach/grach akcji, chociaz już tego nie zauważam :) Także co do obrazu, to jest nie do podrobienia, ale płynność, i tak już wystarczająca zresztą dla przeciętnego Kowalskiego, mogłaby być lepsza.

No, a co do wypalania, to ten temat totalnie pociągnąłem i z tego co pamiętam, to te 5 lat to spokojnie tv pociągnie, już nie patrząc na to, że po takim czasie i tak wypadałoby sprawić sobie nową maszynę.. :) Obraz w aktualnych oledach może zacząć szwankować, gdy wyświetla bez przerwy tą samą scenerię, podczas normalnego grania nie musisz się o nic bać, no chyba, że lubisz często przerywać grę i podziwiać menu, czy oglądać studia tvn-u.. ;)

2

@MichalZZZ Mam B8 i gorąco polecam. Jedyny mankament to chyba te odświeżanie ekranu, do piłki telewizor sam w sobie jest okej, ale jednak nie ma tej zabójczej płynności jak niektóre modele. Poza tym, czemu się boisz oledów? Ówczesne modele i wypalanie to mit.

1

@rayr Nie chcę kłamać, więc prawdopodobnie do 2 tygodni, ustawowo

0

@Katalonik97 W Rzymie to wiem, że Watykan jest piękny, ale o mieście w Liverpoolu to pierwsze słyszę.. ;)

1

@Transu96 Ustaw sobie tą dłoń na profilowe, chociaż na jeden dzień, plox.

0

@ShawnC Aż dziwne, że większość pamiętnych bramek szła od lewej strony, ups.

0

@Jordi10 No to karmy, albo czerwona. Zdecyduj się :)

0

@NeroTFP Człowieku, tutaj ludzi bawią te absurdalne przepisy. Co on tym barkiem miał zrobić? Postraszyć?

0

@BartqRKO Tym bardziej jak słyszę gadanie, że może tą częścią ciała bramkę strzelić.. Ciul, że zagrywa nogą i nawet strzału nie oddaje. Patologia.

0

Nie zaliczą. Barek.

0

@Avada Kedavra No tak, tylko że oni wtedy zostali po tym różnym :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?