Kleps0n
Dołączył/a: kwiecień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wielu było zwolennikiem takiego Eriksena, o zgrozo.
1
Messi, Dybala, Aguero, Icardi, Higuain, Di Maria :') Tylko jak to pogodzić..
0
W skrócie szon opowiada jak to się przespał z kumplem bohatera programu, po czym kolega mówi, że wie, bo założył się z lowelaskiem o paczkę fajek i 50 baksów, że zdoła ją przelecieć.. No więc ma fajki i hajs do przodu, możesz to sobie zwizualizować xD
0
Sherlock.
2
Jak to wydedukowałeś?
1
Wizja współżycia tej dziewczynki i Dwayne'a niespecjalnie przeze mnie przemawia XD
0
Na blek frajdej czekaj, pełno przecen, a i niedługo na wyjść nowa seria kart, to pełno stanieje, tak jak poprzednicy pisali. Chyba, że Ci się śpieszy, to inna historia..
0
Pfff, tamci są pewnie w oku.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Zauważ plusy, my praktycznie cały mecz przestaliśmy, ale gdy przycisnęliśmy przez 15 minut to ładny dym robiliśmy pod bramką:D
0
Don mega osoba, ale jedzony był przez procent o którym wspominałeś i niestety mniej się udziela:/
0
Na ławkę chyba.
1
Wejdź w profil Robertinho, tam poszukasz.
0
Skoro Coutinho i Arthur dzisiaj z repki wrócili, to on zapewne również:D
0
Ja podobnie, wywalone mam całkowicie w tą ligę, ale tylko to można było wydedukować :D
8
Ale dupcia piecze :'DDD
1
Jak wiadomo ovr nie gra, a Dembele i tak będzie pierwszym wyborem wielu osób na samym początku gry.. Tak jak kolega pisał, dostanie pełno informów, pewnie po zajebistej grze podwyższą mu ovr w trakcie tak czy siak, a w karierze można samemu to zrobić.. Gdzie tu problem?
1
Nie dochodzi coś ten mail..
0
Tak się jarasz, a się okaże niedługo, że czarne dziury nie istnieją. I cała teoria względności pójdzie się kochać i Twoja faza na to :'D
0
Właśnie zauważyłem zmianę na androidzie i pc. Całkiem, całkiem :D
0
Dzisiaj jakaś aktualizacja chrome była??
0
Wersja demonstracyjna, sama nazwa wskazuje XD
0
Noooo mi się pobiera w 8, a nie uważam swojego internetu za demona prędkości :'D
0
No tak, ale to nic pewnego, a kolega to napisał jakby to było już przesądzone.
1
Bo Ci tak na kartomani powiedzieli? xD
2
Poniżej 100 i ekstraklasa.
3
Nie nazwałbym tych ludzi poważnymi, a tym bardziej nie wspominał o nih w dalszych dyskusjach :p
0
Co?
0
A, nie znam typiary
3
A rasizm? xD.