1

Wielu było zwolennikiem takiego Eriksena, o zgrozo.

1

Messi, Dybala, Aguero, Icardi, Higuain, Di Maria :') Tylko jak to pogodzić..

0

W skrócie szon opowiada jak to się przespał z kumplem bohatera programu, po czym kolega mówi, że wie, bo założył się z lowelaskiem o paczkę fajek i 50 baksów, że zdoła ją przelecieć.. No więc ma fajki i hajs do przodu, możesz to sobie zwizualizować xD

0

Sherlock.

2

Jak to wydedukowałeś?

1

Wizja współżycia tej dziewczynki i Dwayne'a niespecjalnie przeze mnie przemawia XD

0

Na blek frajdej czekaj, pełno przecen, a i niedługo na wyjść nowa seria kart, to pełno stanieje, tak jak poprzednicy pisali. Chyba, że Ci się śpieszy, to inna historia..

0

Pfff, tamci są pewnie w oku.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Zauważ plusy, my praktycznie cały mecz przestaliśmy, ale gdy przycisnęliśmy przez 15 minut to ładny dym robiliśmy pod bramką:D

0

Don mega osoba, ale jedzony był przez procent o którym wspominałeś i niestety mniej się udziela:/

0

Na ławkę chyba.

1

Wejdź w profil Robertinho, tam poszukasz.

0

Skoro Coutinho i Arthur dzisiaj z repki wrócili, to on zapewne również:D

0

Ja podobnie, wywalone mam całkowicie w tą ligę, ale tylko to można było wydedukować :D

8

Ale dupcia piecze :'DDD

1

Jak wiadomo ovr nie gra, a Dembele i tak będzie pierwszym wyborem wielu osób na samym początku gry.. Tak jak kolega pisał, dostanie pełno informów, pewnie po zajebistej grze podwyższą mu ovr w trakcie tak czy siak, a w karierze można samemu to zrobić.. Gdzie tu problem?

1

Nie dochodzi coś ten mail..

0

Tak się jarasz, a się okaże niedługo, że czarne dziury nie istnieją. I cała teoria względności pójdzie się kochać i Twoja faza na to :'D

0

Właśnie zauważyłem zmianę na androidzie i pc. Całkiem, całkiem :D

0

Dzisiaj jakaś aktualizacja chrome była??

0

Wersja demonstracyjna, sama nazwa wskazuje XD

0

Noooo mi się pobiera w 8, a nie uważam swojego internetu za demona prędkości :'D

0

No tak, ale to nic pewnego, a kolega to napisał jakby to było już przesądzone.

1

Bo Ci tak na kartomani powiedzieli? xD

2

Poniżej 100 i ekstraklasa.

3

Nie nazwałbym tych ludzi poważnymi, a tym bardziej nie wspominał o nih w dalszych dyskusjach :p

0

Co?

0

A, nie znam typiary

3

A rasizm? xD.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?