Kleps0n
Dołączył/a: kwiecień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Po tym, jakby zobaczył triumfatora ostatnich 3 lig mistrzów, a dokładniej dwóch pierwszych lat to zmieniłby zdanie:p
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
1
Wliczają się w nie takie statystyki jak wykonczenie, karne itp.. Co w tym dziwnego więc?
0
Oj Perezik.. Nie dość, że poliglota, wspaniały biznesmen, to jeszcze jasnowidz - złoty człowiek!
4
Wygrała, jak mniemam.
3
Mamy 21 wiek, a ludzie dalej wierzą w samograje..
0
Tak?
0
Podałeś 3 cechy, które ewidentnie na tej stronie nie współgrają z użytkownikami, ciężko będzie:D
1
No pewnie CHECHE, a z Ronaldo też działa????
0
Trzeba jakoś tarcze zbierać xD
2
Euro a złotówy to trochę różnica:p
3
Chłopie jakiś pozew o prawa autorskie Ci przyszedł, że komentarz sprzed 2 msc wykopujesz?:p
6
Ktoś Ci się próbuje włamać, jak kolega pisał. Mi już tak jeden rusek zrobił, ale skończyło się na tym, że odbiłem konto po 3 dniach z 0,5mln profitem, bo zaczął sobie handlować:p
0
To jest naczelny hejter i troll. Dalej się łapiecie w jego sidła?:')
1
Ty myślisz, że bez Messiego, Cou i Suareza inny trener zrobiłby z tej drużyny potwora? Szanujmy się.
1
Mówisz o myśleniu, a piszesz o diamencie i Barcelonie.. Wyłącz FMa typie.
0
Z Cou na wahadle..?
0
Jak na moje to była sugestia, nie opinia :)
0
Tylko jak w artykuły wchodzę:p
0
Również chętnie posłucham:D
9
Wyobrażacie sobie Messiego w repce Hiszpanii? Ich dominacja do dzisiaj mogłaby trwać :o
0
Napastnik Juve 92, było blisko XD
0
Nope :p
0
Żebyś usłyszał i zrozumiał swoje grzechy :'D
0
A czy on napisał, że była identyczna, czy że mu PRZYPOMINAŁA?
0
A mi się wydaje, że właśnie to wykluczył.
0
Hahahah się tak patrzą na nią co za farmazony gada xDDD POLSAT
0
Lepiej żeby próbował, aniżeli klepali bez celu kilka minut :)
1
Się rozkręca Mesjasz :o
1
Zacytuję i sam wydedukuj do czego się odniosłem : "Jakby tak spojrzeć na same Ataki drużyn narodowych to naprawdę..", się spinasz jak pajac, więc bez odbioru już.