O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 73
  • Polecenia 11

Komentarze

0

Valverde stawia na zawodników z rezerw co pokazał w Atletic ;)

0

Świetna decyzja, nie zapominajcie jak nam sie nie wygodnie grało z Bilbao ;) mysle ze zatrudnienie Valverde wpłynie na powrót do gry wysokim pressingiem i wróci stara dobra Barcelona.

1

Szczerze powiem nie widziałem ani planu na ten mecz z naszej strony , ale nie przgraliśmy go przez umiejetności piłkarskie tylko przez nastawienie mentalne, jak można wygrać mecz z niewygodnym przeciwnikiem nie stosując pressingu ( już nawet Messi sie wracal na swoją połowe żeby nacisnąć rywali, ale gdzie wtedy byl Ivan i Andre). MNS nam każdego meczu nie załatwią. Barca pozbawiona tego co ją cechowało w środku pola przestaje być konkurencyjna.

5

Nie brakuje nam kreatywnych zawodników bo skoro Rafinha ciągnął Celte , Dennis - Villareal a Gomez Valencje to ci zawodnicy są w grze piłką świetni , problem lezy w taktyce że Ci gracze w ogole nie wiedzą jakie im role są przepisane i co mają grać

3

Może wychodzmy formacją 5-0-5 skoro "pomoc" to u nas synonim 40metrowej przepaści w okolicy srodkowego koła.. Enrique powinien coś z tym zrobić bo Barca gra coraz bardziej bez pomysłu na kreowanie gry w środku.

Zobacz wszystkie

5

Nie brakuje nam kreatywnych zawodników bo skoro Rafinha ciągnął Celte , Dennis - Villareal a Gomez Valencje to ci zawodnicy są w grze piłką świetni , problem lezy w taktyce że Ci gracze w ogole nie wiedzą jakie im role są przepisane i co mają grać

3

Może wychodzmy formacją 5-0-5 skoro "pomoc" to u nas synonim 40metrowej przepaści w okolicy srodkowego koła.. Enrique powinien coś z tym zrobić bo Barca gra coraz bardziej bez pomysłu na kreowanie gry w środku.

2

Miejmy nadzieje że Abi ma racje ;) jak na razie Samuel bardzo optymistycznie sie zapowiada

1

Szczerze powiem nie widziałem ani planu na ten mecz z naszej strony , ale nie przgraliśmy go przez umiejetności piłkarskie tylko przez nastawienie mentalne, jak można wygrać mecz z niewygodnym przeciwnikiem nie stosując pressingu ( już nawet Messi sie wracal na swoją połowe żeby nacisnąć rywali, ale gdzie wtedy byl Ivan i Andre). MNS nam każdego meczu nie załatwią. Barca pozbawiona tego co ją cechowało w środku pola przestaje być konkurencyjna.

0

Wczoraj klase pokazał Abidal i tak dalej boczni obroncy sie rozkrecają gdyby Dani grał lepiej w obronie i miał takie bajeczne uderzenie jak R.Carlos to byłby od niego lepszy bo w ofensywie wymiata taka taktyka na 2 skrzydlowych x] tak bym to nazwal

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?