0

Valverde stawia na zawodników z rezerw co pokazał w Atletic ;)

0

Świetna decyzja, nie zapominajcie jak nam sie nie wygodnie grało z Bilbao ;) mysle ze zatrudnienie Valverde wpłynie na powrót do gry wysokim pressingiem i wróci stara dobra Barcelona.

1

Szczerze powiem nie widziałem ani planu na ten mecz z naszej strony , ale nie przgraliśmy go przez umiejetności piłkarskie tylko przez nastawienie mentalne, jak można wygrać mecz z niewygodnym przeciwnikiem nie stosując pressingu ( już nawet Messi sie wracal na swoją połowe żeby nacisnąć rywali, ale gdzie wtedy byl Ivan i Andre). MNS nam każdego meczu nie załatwią. Barca pozbawiona tego co ją cechowało w środku pola przestaje być konkurencyjna.

5

Nie brakuje nam kreatywnych zawodników bo skoro Rafinha ciągnął Celte , Dennis - Villareal a Gomez Valencje to ci zawodnicy są w grze piłką świetni , problem lezy w taktyce że Ci gracze w ogole nie wiedzą jakie im role są przepisane i co mają grać

3

Może wychodzmy formacją 5-0-5 skoro "pomoc" to u nas synonim 40metrowej przepaści w okolicy srodkowego koła.. Enrique powinien coś z tym zrobić bo Barca gra coraz bardziej bez pomysłu na kreowanie gry w środku.

0

Klassen - jedyny zawodnik Ajaxu który mógłby coś wnieść do naszej gry

0

Mam nadzieje że trafimy na Napoli, a tam Piotruś Zieliński w 2meczu zachwyci świat :D

0

Widać że Andreas pod względem charakterologicznym nadaje sie na kapitana, pokazał nawet takim drobnym gestem 8lat temu przychodząc do Pepa że dba o dobro Klubu podnosząc morale własnego trenera ! Widać że jest wrażliwy i wyważony -możliwe że to go cechuje i tłumaczy jego wirtuozerię na boisku. Tego nam właśnie potrzeba równowagi i wyważenia na środku boiska.

0

Przecież Enrique od zawsze stosuje rotacje jeśli ma ku temu możliwość. Co w tym dziwnego ze zostawił Rafinhe skoro zagrał 90minut w sobote?

2

Miejmy nadzieje że Abi ma racje ;) jak na razie Samuel bardzo optymistycznie sie zapowiada

0

Keita potrafił wejść na boisko i strzelić bramke , moze nie był wirtuozem ale chyba nawet Busi nie potrafił sie ustawić jak on , do tego przydałoby sie teraz troche jego wzrostu. Ale chyba najwazniejsze że taki zawodnik buduje mentalność w szatni , nigdy sie nie wychylal , zero skandali , przyjmnował swoją role ze zrozumieniem. Dla mnie na prawde wzor piłkarza Barcelony !

0

Chłopak ma talent. Ale jakoś nie widze go w obecnym ustawieniu Barcy. Bo gdzie miałby grać ? chyba że w obronie bo tylko tam brakuje zawodnikow ;p

0

On do nich nigdy nie przejdzie ;]

1. Jest wychowankiem

2. Chce grać dla Barcy tylko nie może powiedzieć tego bo zawdzięcza Arsenalowi bardzo dużo do tego jest kapitanem.

3. Rodzina przyjaciele

0

Jutro będzie piękny dzień :D

0

Jak już ktoś mówił. Jeśli ma serce w barwach Blaugrana to by został i walczył o marzenia. Powodzenia w Anglii to raczej lepsza liga dla niego.

0

Konkurencja jest bardzo dobra dla zawodników ukształtowanych . Ale Thiago będzie miał niestety dużo mniej minut.

0

Oby Fabs przyszedł.

0

Ludzie ! To pewnie plotka ale Catalońskie radio podalo ze to tylko 15dni pauzy bedzie ! I Messi nadwyrężył wewnętrzne boczne wiązadło prawej kostk

0

Jak zobaczyłem ten nagłówek to pierwsza myśli jak Eto'o porwał całę CN 98 tys widzów przy swoim słynnym "Madrid cabron saluda campeon" do tej pory czetso to oglądam :)

0

Powiem tak : Gra bo zapierdziela na tym boisku... moja wypowiedz w tej sytuacji jest banalna gdyż to ejst jasne a widze że wielu z Cule tego niewidzi i niepotrafie tego zrozumieć . Prawdą ejst że jestesmy przyzwyczajeni do geniuszów techniki i demonów szybkości ale bez Keity bysmy sobie tak nie pohasali .

0

Może być i 10 ... ale żaden nie pasuje tak do Barcy, a nawet jeśli jakiś by mógł pasować to mimo wszystko wolał bym nie eksperymentować .

0

Monster :D mysle ze mogłby jzu zadebiutować ! :D bo jestem ciekawy jego przyjęcia i ogolnie tego co pokaże na boisku

0

I dodam Henry nigdy niepłakał że niegra bo miał honor i walczył. Że nie sprawdzil sie do końca to neistety to nie Arsenal tu pod niego niegrali . I wcale nie umneijszam jego umiejętnosciom. Bo był świtny . Idol

0

Ibra jest lekko ebz honoru lubi mówić takie rzeczy kiedyś powiedział że woli grać dla Bosni a nei Szwecji a miał na kącie jzu dużo meczy .

Drewno może nie ale do BArcelony niestety to on niepasował stylem .

A co do Pepa to ejstem pewien że jak go zwolnią kiedyś to wsyztko mu wypomni nasza rzesza fanów ... no ale on poprostu woli zawodników wychowanych pod ten styl. Wolny i nie wybiegany napastnik nieprzejdzie. Sami widzicie co gra ostatnio Bojan zero ruchu zero Bojana. Pozdrawiam

0

Przepraszam kogo obrzuciłem teraz błotem ? MOze to było troche ostre no ale Dani to nie Maicon w defensywie

A z innym kolegą sie zgodze co do Ramosa że to świetny grajek chociaż to zależy od filozifii gry przedewszytkim :)

Real gra bez stylu kompletnie to i Ramos sie neiwybija

Inter gra dobrze Maicon gra dobrze to samo z Danim który do Barcelony pasuje idealnie

0

Alves to wg. 2 najlepszy prawy obrońca na świecie. Nie zgodze sie że jest bardziej uniwersalny niż Maicon który gra na prawej jak i z koniecznosc na lewej stronie obrony a po za tym jest świetny technicznie szybki wytrzymały itp to samo co Dani . Ale to Maicon gra w rep Brazylii a łasciwie grał u Dungi poniewaz jest duzo lepszy w destrukcji a Brazylia niegrała na Mundialu jak zazwyczaj ... więc tu ejst przewaga Maicona bo oni jak by niepoatrzeć na nieprawdopodobnie wysoko wysuniętego Daniego są wkońcu OBROŃCAMI z zadaniami co prawda ofensywnymi .Ale to nei znaczy że Maicon lepiej by sie sprawdzil w Barcelonie niz Alves w co osobiscie sam niewierze .

Więc Dzieci Neo Realu i innego ścierwa jak chcecie najeżdżać to prosze bardzo

0

Ja go szanuje bardzo to żelazne płuca Barcy ! Bez niego byśmy mieli sporo problemów a co najwazniejsze on jest ze stali nigdy niema kontuzji !

0

Powiem wam szkoda jak cholera ... Ale przynajmniej Pedro ebdzie dużo grac ! Mam nadzieje ze Keirisson sie przebudzi w nastepnym sezonie u Nas ! A tak po za tym jak zobaczylem tyle kibiców Realu to wszedlem an ich strone zobaczyć co onis zukają u Nas :P ( że itak taka cienka ) to tam radość jakby ans 6-2 w Gran Derbi pokonali :D ze Ibra odeszedl mamy podobno neidorozwiniętych ludzi w kadrze i że " Ibra wyjechał bo am dziecko z Pique " ... poprosto lepsze kawały niż na Baszu

0

Ale bedziemy tego żałowac ;/ sami zobaczycie to był by jego sezon

0

Panowie teraz wzdychamy and Ronaldinho :) Wielu z Nas chciało by ten czas cofnąć ! Ale korzystajmy z tego co mamy teraz Wielka Drużyna !!! ZA 10 lat bedziemy to wspominać jak Gaucho !!! Viva Barca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?