0

Trzeba dąc Icemanowi nagrode Nobla za to... tylko raz miałem takie ciary na plecach ... gdy Iniesta strzelił Chelsea ( cud nad Tamizą !)... Brawo R10 na zawsze

0

To będzie największa głupota jaką widziałem... a jak IBra zostanie sami zobaczycie :]

0

A ja pamiętam Johnsona w Chelsea ... co dziwne nic tam nie grał więc mourinho nie każdego zawodnika potrafi tak nakręcić .

0

No jak już takie zamieszanie się zrobilo to niech przyjdzie :)

0

To już jest nudne :D On bedzie miał bajeczny sezon !

0

No to teraz nie źle palnął :D Guardiola jest zwolennikiem krótkoterminowych kontraktów

0

Ej chłopaki kłocicie sie jak jacyś podrzędni Madristas ... a my powinnismy byc raczej zjednoczeni a o małą gafe autora sie kłocić.

0

No brzuszek to ma :D Ale dla mnie to i tak on był Królem Katalonii za czasów Riijcarda !

0

Z Bojanem jest taki problem że we wszystkich sekcjach juniorskich strzelił podobno ponad 600 bramek !!! A na Camp Nou jakoś nie błyszcyz techniką szybkością jak Messi i Pedro a oni tez nieweszli duzo wczesniej do skladu niz Bojan

0

Zobaczyć Ronaldinho na CN ... wrócą stare uczucia :) Ciekawe czy jakby go Pep zostawił czy może by nie wrócił do formy.

0

Villa 33 bramki ?! W tym strzeli co najmniej 40 :)

0

villa :D Pamietasz bojana z pierwszego emczu ;> ? "czysta poezja " wolalbym Pedro

0

Kluivert !:D Mam do neigo taki sentyment ze niemoge go z nicyzm porównać . Może dlatego że wołają tak namnie od 10lat... :) Oby keidyś został naszym trenerem !

0

Carlosss

A ja niemoge wybaczyć tego Roselowi jak potraktował Cruyyfa

0

Troche Pep sobie teraz zaprzeczył . No ale ma racje to wkońcu jest mecz o coś !

0

Wydaje mi sie ze Dima ma troche słabą psychike ...

Na Ukrainie wymiatał (podobno bo nieoglądałem ) a w Barcelonei sam mówi jak zdumiewało go to co robili młodzi i bardzoo mozliwe ze go to deprymowało.

0

Pique to zawsze potrafił w żartach prawde powiedzieć ! :D

0

Z valdesa bedziemy mieli wtedy pozytek kiedy przyjdzie mu powazny konkurent wychowanek ktory bedzie mial szanse gry , wtedy to valdes bedzie mial presje i moze zacznie grac

0

moj ulubiony piłkarz , powiem szczerze takiej techniki jak on to niemial sam maradona czy pele tylko poprostu chlopak mial zabardzo wybuchowy charakter a gdyby sie skupil na graniu to moglby byc legendą , no w sumie nią jest ( najwiecje goli w reprezentacjii Holandii a ostatni mecz zagral w wieku 28 lat !!!) moze keidys wroci jako trener

0

Jakby R80 odszedl do Realu to bym go znienawidził takich rzeczy sie nierobi niech sobie grac w Italii

0

Boze ten z Espanyolu ledwo go dotkął a on sie specjalnie przewraca potym jak piłki niepotrafi zlapac jezu jaki wstyd ;/

0

A niech odchodzi dla mnie Silva czy Capel bardziej sie tej druzynie przydadza

0

Wg. mnie Eto'o jest najlepszym snajperem na świecie przypomina mi takiego idealnego cracka z fantastycznym instynktem strzeleckim i swietnie potrafi przystawić noge

0

fffj

Marquez jest piłkarzem a nie kims do rozpracowywania taktyk ale dobra dlaciebie to pownie on i by mógł kible myc

0

A ja Dos Santosa zato nielubie on zawdziecza Barcelonie wszytko caly swoj talent by pewnie gdzies gral w Meksyku w slepym zaulku a on tak chamsko odszedl zrzucajac wine na kibicow bo zle sie zachowali na koniec tamtego sezonu ale co w tym dziwnego to co gral dos santos wielkie niebylo w tamtym sezonie wiec niemieli poco wiwatowac jak Old Trafford gdy ronaldo jest przy pilce moze talent ma ale stracil moj szacunek tym posunieciem

Sciah zgadzam sie z toba w 100% ale jest jeden problem zawodnicy z Hiszpanii wyjezdzaja do Anglii juz wielu tak zrobilo np.Fabregas bo w hiszpanii jest prawo ze kontrakt mozna podpisac w wieku 16lat albo 17lat niewiem i tracimy tyklu graczy ale co roku wychodzi odnas ze szkolki wielu graczy swietnych dodajmy

0

aligator

xD juz ci mowilem fffj jest moim mistrzem xD on mnie poprostu rozbija mowiac to co oczywiste xD tez bym tak chcial umieć

0

Moze i maja po 7 punktow ale FCB jest zdecydowanym faworytem i powinna wygrać bo przeciez tu chodzi o mistrza nic pozatym niewazne jak oby uczciwie :)

0

fffj Juz po meczu nietrzeba sie koncentrowac daj im sie wyspac w sobote Espanyol

0

Niewiem dlaczego ale nigdy sie nieprzekonam do Guddyego przypomina mi on troche Rasiaka ale niemam pojecia czego moze przez jego wzrost i w porownaniu do swietnie wyskzolonych zawodnikow Barcy wychodzi troche drewniano

0

aligator

Spuzniles sie on jest moim sensei xD niewidzialem tak trafnych komentarzy jescze nigdy

Ty mi powiedz temat a ja ci powiem co on powie to cos w stylu Franc Rijkaard w tamtym sezonie po kazdym meczu "to byl dobry mecz szkoda ze PRZEGRALISMY"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?