Kluivert610
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Chełm
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trzeba dąc Icemanowi nagrode Nobla za to... tylko raz miałem takie ciary na plecach ... gdy Iniesta strzelił Chelsea ( cud nad Tamizą !)... Brawo R10 na zawsze
0
To będzie największa głupota jaką widziałem... a jak IBra zostanie sami zobaczycie :]
0
A ja pamiętam Johnsona w Chelsea ... co dziwne nic tam nie grał więc mourinho nie każdego zawodnika potrafi tak nakręcić .
0
No jak już takie zamieszanie się zrobilo to niech przyjdzie :)
0
To już jest nudne :D On bedzie miał bajeczny sezon !
0
No to teraz nie źle palnął :D Guardiola jest zwolennikiem krótkoterminowych kontraktów
0
Ej chłopaki kłocicie sie jak jacyś podrzędni Madristas ... a my powinnismy byc raczej zjednoczeni a o małą gafe autora sie kłocić.
0
No brzuszek to ma :D Ale dla mnie to i tak on był Królem Katalonii za czasów Riijcarda !
0
Z Bojanem jest taki problem że we wszystkich sekcjach juniorskich strzelił podobno ponad 600 bramek !!! A na Camp Nou jakoś nie błyszcyz techniką szybkością jak Messi i Pedro a oni tez nieweszli duzo wczesniej do skladu niz Bojan
0
Zobaczyć Ronaldinho na CN ... wrócą stare uczucia :) Ciekawe czy jakby go Pep zostawił czy może by nie wrócił do formy.
0
Villa 33 bramki ?! W tym strzeli co najmniej 40 :)
0
villa :D Pamietasz bojana z pierwszego emczu ;> ? "czysta poezja " wolalbym Pedro
0
Kluivert !:D Mam do neigo taki sentyment ze niemoge go z nicyzm porównać . Może dlatego że wołają tak namnie od 10lat... :) Oby keidyś został naszym trenerem !
0
Carlosss
A ja niemoge wybaczyć tego Roselowi jak potraktował Cruyyfa
0
Troche Pep sobie teraz zaprzeczył . No ale ma racje to wkońcu jest mecz o coś !
0
Wydaje mi sie ze Dima ma troche słabą psychike ...
Na Ukrainie wymiatał (podobno bo nieoglądałem ) a w Barcelonei sam mówi jak zdumiewało go to co robili młodzi i bardzoo mozliwe ze go to deprymowało.
0
Pique to zawsze potrafił w żartach prawde powiedzieć ! :D
0
Z valdesa bedziemy mieli wtedy pozytek kiedy przyjdzie mu powazny konkurent wychowanek ktory bedzie mial szanse gry , wtedy to valdes bedzie mial presje i moze zacznie grac
0
moj ulubiony piłkarz , powiem szczerze takiej techniki jak on to niemial sam maradona czy pele tylko poprostu chlopak mial zabardzo wybuchowy charakter a gdyby sie skupil na graniu to moglby byc legendą , no w sumie nią jest ( najwiecje goli w reprezentacjii Holandii a ostatni mecz zagral w wieku 28 lat !!!) moze keidys wroci jako trener
0
Jakby R80 odszedl do Realu to bym go znienawidził takich rzeczy sie nierobi niech sobie grac w Italii
0
Boze ten z Espanyolu ledwo go dotkął a on sie specjalnie przewraca potym jak piłki niepotrafi zlapac jezu jaki wstyd ;/
0
A niech odchodzi dla mnie Silva czy Capel bardziej sie tej druzynie przydadza
0
Wg. mnie Eto'o jest najlepszym snajperem na świecie przypomina mi takiego idealnego cracka z fantastycznym instynktem strzeleckim i swietnie potrafi przystawić noge
0
fffj
Marquez jest piłkarzem a nie kims do rozpracowywania taktyk ale dobra dlaciebie to pownie on i by mógł kible myc
0
A ja Dos Santosa zato nielubie on zawdziecza Barcelonie wszytko caly swoj talent by pewnie gdzies gral w Meksyku w slepym zaulku a on tak chamsko odszedl zrzucajac wine na kibicow bo zle sie zachowali na koniec tamtego sezonu ale co w tym dziwnego to co gral dos santos wielkie niebylo w tamtym sezonie wiec niemieli poco wiwatowac jak Old Trafford gdy ronaldo jest przy pilce moze talent ma ale stracil moj szacunek tym posunieciem
Sciah zgadzam sie z toba w 100% ale jest jeden problem zawodnicy z Hiszpanii wyjezdzaja do Anglii juz wielu tak zrobilo np.Fabregas bo w hiszpanii jest prawo ze kontrakt mozna podpisac w wieku 16lat albo 17lat niewiem i tracimy tyklu graczy ale co roku wychodzi odnas ze szkolki wielu graczy swietnych dodajmy
0
aligator
xD juz ci mowilem fffj jest moim mistrzem xD on mnie poprostu rozbija mowiac to co oczywiste xD tez bym tak chcial umieć
0
Moze i maja po 7 punktow ale FCB jest zdecydowanym faworytem i powinna wygrać bo przeciez tu chodzi o mistrza nic pozatym niewazne jak oby uczciwie :)
0
fffj Juz po meczu nietrzeba sie koncentrowac daj im sie wyspac w sobote Espanyol
0
Niewiem dlaczego ale nigdy sie nieprzekonam do Guddyego przypomina mi on troche Rasiaka ale niemam pojecia czego moze przez jego wzrost i w porownaniu do swietnie wyskzolonych zawodnikow Barcy wychodzi troche drewniano
0
aligator
Spuzniles sie on jest moim sensei xD niewidzialem tak trafnych komentarzy jescze nigdy
Ty mi powiedz temat a ja ci powiem co on powie to cos w stylu Franc Rijkaard w tamtym sezonie po kazdym meczu "to byl dobry mecz szkoda ze PRZEGRALISMY"