Kluivert610
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Chełm
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
fffj no ja dalej uwaam za fachowca Van Der Sara ale z Didą to stracilem doniego szacunek za te wsyztkie symulacje race kibice jak go spzredali na allegro to sie poplakalem ;] ze smiechu oczywiscie
0
fffj Dałeś dobre noty ale Abidal 6 a nawet 7 na wyrost grał jeden z najlepszych meczy w swojej krótkiej przygodzie w Barcelonie a Bojanowi to dal bym 5 jeszcze nic niepokazał i zmarnował swietna sytuacje ktora powinien wykorzystac
0
Sciah i Joseppe Van Der Sar jest w dobrej formie to ze kontuzje go nie omijają to inna sprawa ale gdyby był slaby w Mu by nie bronił wiec uwazam ze tu mam racje
0
Maciach ale sie usmialem czytając to :D Ale masz racje a pomysl co by bylo za pare lat po przebudowie camp nou bysmy jego twarzy nieznalezli nigdy
Ale ja bym jednak polenizowal bo w mojej opinii Cech jest swietnym fachowcem mimo ze czechy na ME odpadly po jego katastrofalnej interwencji
Najlepszym Bramkarzem wydaje mi sie jest 1Buffon 2Casillas 3Cech 4VanDer Sar 5 Kto wie moze Boruc
0
fffj
Carlos gra w pierwszym skladzie w fenerbache stambul ;]
A uderzenie mu tak szybko raczej niezejdzie conajwyzej szybkosc i dynamika niemowiac o wytrzymalosci
0
Zalezy o ktorych bramkarzy ci chodzi tych po 30 czy casillasa i buffona
Casillas 27
Buffon 30
Cech 26
Van Der Sar 38(w swietnej formie)
Kahn 39(Zakonczyl seson temu kariere ale byl na najwyzszym poziomie
Lehman 39(2 lata temu w najwyzszej formie)
0
Wczoraj klase pokazał Abidal i tak dalej boczni obroncy sie rozkrecają gdyby Dani grał lepiej w obronie i miał takie bajeczne uderzenie jak R.Carlos to byłby od niego lepszy bo w ofensywie wymiata taka taktyka na 2 skrzydlowych x] tak bym to nazwal
0
Włączę się do rozmowy o bramkarzach
sciach- wiekszych glupot niz tu pisza nieslyszalem ;] o tych bramkarzach oczywiscie i zgadzam sie z toba
ffffj- casillas ma 28 lat a buffon 29 ;] sa starzy ?? cech ma bodajze 26 i chelsea nigdy go niesprzeda taksamo casillasa real tym bardziej
a tak pozatym bramkarze osiagaja sztytowa forme w wieku 30 -35 lat (przyklady;Kahn, Van Der Sar, Lehman)
dziekuje za ta wyczerpujaca wypowiedz ;]
0
Ale ten Maradona to sie z nimik nieliczy ale troche ma racji ... był wspaiały na boisku a poza nim był jak by to powiedziec ... ćpunem pijakiem i nieszanował swojego zdrowia pod tym wzgledem Kun I Lionel juz go dawno przerosli
0
Stadion śląski jest godny
0
Szkoda ze pamietam go jedynie z fify xD no mzoe mam jakies przeswity ale nic pozatym
0
tupac a silva bedize mial jakies premie? xD
0
Rayan Giggs
masz racje ale teraz jest inny zespol z innym trenerem