0

fffj no ja dalej uwaam za fachowca Van Der Sara ale z Didą to stracilem doniego szacunek za te wsyztkie symulacje race kibice jak go spzredali na allegro to sie poplakalem ;] ze smiechu oczywiscie

0

fffj Dałeś dobre noty ale Abidal 6 a nawet 7 na wyrost grał jeden z najlepszych meczy w swojej krótkiej przygodzie w Barcelonie a Bojanowi to dal bym 5 jeszcze nic niepokazał i zmarnował swietna sytuacje ktora powinien wykorzystac

0

Sciah i Joseppe Van Der Sar jest w dobrej formie to ze kontuzje go nie omijają to inna sprawa ale gdyby był slaby w Mu by nie bronił wiec uwazam ze tu mam racje

0

Maciach ale sie usmialem czytając to :D Ale masz racje a pomysl co by bylo za pare lat po przebudowie camp nou bysmy jego twarzy nieznalezli nigdy

Ale ja bym jednak polenizowal bo w mojej opinii Cech jest swietnym fachowcem mimo ze czechy na ME odpadly po jego katastrofalnej interwencji

Najlepszym Bramkarzem wydaje mi sie jest 1Buffon 2Casillas 3Cech 4VanDer Sar 5 Kto wie moze Boruc

0

fffj

Carlos gra w pierwszym skladzie w fenerbache stambul ;]

A uderzenie mu tak szybko raczej niezejdzie conajwyzej szybkosc i dynamika niemowiac o wytrzymalosci

0

Zalezy o ktorych bramkarzy ci chodzi tych po 30 czy casillasa i buffona

Casillas 27

Buffon 30

Cech 26

Van Der Sar 38(w swietnej formie)

Kahn 39(Zakonczyl seson temu kariere ale byl na najwyzszym poziomie

Lehman 39(2 lata temu w najwyzszej formie)

0

Wczoraj klase pokazał Abidal i tak dalej boczni obroncy sie rozkrecają gdyby Dani grał lepiej w obronie i miał takie bajeczne uderzenie jak R.Carlos to byłby od niego lepszy bo w ofensywie wymiata taka taktyka na 2 skrzydlowych x] tak bym to nazwal

0

Włączę się do rozmowy o bramkarzach

sciach- wiekszych glupot niz tu pisza nieslyszalem ;] o tych bramkarzach oczywiscie i zgadzam sie z toba

ffffj- casillas ma 28 lat a buffon 29 ;] sa starzy ?? cech ma bodajze 26 i chelsea nigdy go niesprzeda taksamo casillasa real tym bardziej

a tak pozatym bramkarze osiagaja sztytowa forme w wieku 30 -35 lat (przyklady;Kahn, Van Der Sar, Lehman)

dziekuje za ta wyczerpujaca wypowiedz ;]

0

Ale ten Maradona to sie z nimik nieliczy ale troche ma racji ... był wspaiały na boisku a poza nim był jak by to powiedziec ... ćpunem pijakiem i nieszanował swojego zdrowia pod tym wzgledem Kun I Lionel juz go dawno przerosli

0

Stadion śląski jest godny

0

Szkoda ze pamietam go jedynie z fify xD no mzoe mam jakies przeswity ale nic pozatym

0

tupac a silva bedize mial jakies premie? xD

0

Rayan Giggs

masz racje ale teraz jest inny zespol z innym trenerem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?