1

@kubix05 2010r. ktos?:D

2

@axegrinder Polac mu! Ja jak zaczynalem ogladac pilke, to byl mega zachwyt jak jakis polak w ogole gral w jakiejs dobrej druzynie z zachodu, nie oczekujac od niego zadnych wynikow, aby tylko wystepowal. Na przyklad pamietam jak kiedys odpalalo sie co tydzien lige szkocka, zeby popatrzec jak Zurawski ladowal bramy i bylo sie mega dumnym z niego.

1

Haha miał być mistrz, a skończymy na czwartym miejscu xd

4

I was soo happy! Cristiano Ronaldo accepted my invitation to come to my house! He arrived in his Bugatti Chiron but something tragic happened! I asked him whether he wanted Black Tea or Green Tea but he said Penal Tea which I didnt have unfortunately. He left early.





5

taka tam sobie strzelanina gangow we Francji -

0

Oglądam właśnie Nat Geo i teraz podczas jedej przerwy reklamowej pokazali aż 8 reklam browarów!! Wcale nie namawiają do picia xd

1

@lucas/catalan bubble/big ass - jada stevens v rose monroe

1

@MatizxD praktycznie większość na tej liscie to nowe kawałki z kilku ostatnich lat, gdzie internet i YT to rzecz powszechna i przez każdego używana na codzień. Brakuję mi tutaj masy legendarnych kawałków z lat 90 i początku XXI wieku. Wiadoko teraz co innego się sprzedaje i mlodzi nabijają wyświetlenia. Ja tutaj większości w ogóle nie kojarze, może dlatego właśnie że jeśli chodzi o muzykę, to zatrzymałem się w tamtych czasach.

4

Co masz do tego? TATO! Powiedz co ma do tego!

1

@BartqRKO 11 tylko

0

@BarcaInfo Posiadam ksiazke i polecam.

1

Alaba w Realu od nowego sezonu.

1

Odnosnie patrona, to mam warunek od modow, ze za kazde nawet najmniejsze zlamanie regulaminu dostaje perma, wiec po co mialbym kase im przelewac i pomagac?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Alanooo Moj chrzesniak za dwa lata bedzie mial komunie. Mysle ze dam tak 1-2k do reki albo kupie jakas draga zabawke w zaleznosci czym bedzie sie wtedy interesowal.

0

@TheBigShow 1.0 LPG dla SUVa wtf?

2

@tomek8756 1 Czerwiec - nadchodzi 4 fala.

6

Ohooo xd tak to prosby czy pomysly uzytkownikow maja gdzies, a teraz "Dej no 2zl".

0

@TheHeisenberg
1. Kluivert
2. Iniesta
3. Puyol
4. Ronaldinho
5. Etoo
6. Thiago
7. Xavi
8. Leo
9. Pedro
10. Yaya

0

@skubi99 Napewno! Mimo wszystko do tej walki nie dojdzie, bo dzieciak obsra zbroje. Dobiera przeciwnikow pod siebie i tylko w boksie. Niby cos tam umie, ale chyba juz mu odwalilo od tego fejmu wyzywajac na pojedynek takich mistrzow jak DC itd... Cormier by nim takiego slama zrobil o oktagon, ze by mu sie narzady poprzemieszczaly xD

0

Daniel Cormier zgodzilby sie na walke z Jake Paul pod warunkiem ze odbedzie sie w formule mma. lol




0

@escarabajo ta i do tego jeszcze odpowiadaja jakby laske robili ze to robia w ogole

0

@tomek8756


10:27 zobacz xDD

0

@Albus54 1200 euro u dentysty

1

@Rastafarnianin siedzi w norze, tylko czulki wystaja.

2

@TheHeisenberg Ahhh Pijani maja swoj wyjatkowy klimacik! Kocham! :D

1

@TheHeisenberg Pewnie...

Kosi trawnik

0

@lucas/catalan jedyne co mi do glowy przychodzi to rose monroe ale ta ma za maly tylek i nogi

0

@lucas/catalan nie mam pojecia, za slaby jestem w te klocki...

7

@DonMatteo901 Hipokryta i rasista. Nie trawie typa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?