Kluivert_P
Dołączył/a: lipiec 2017
11 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kubix05 2010r. ktos?:D
2
@axegrinder Polac mu! Ja jak zaczynalem ogladac pilke, to byl mega zachwyt jak jakis polak w ogole gral w jakiejs dobrej druzynie z zachodu, nie oczekujac od niego zadnych wynikow, aby tylko wystepowal. Na przyklad pamietam jak kiedys odpalalo sie co tydzien lige szkocka, zeby popatrzec jak Zurawski ladowal bramy i bylo sie mega dumnym z niego.
1
Haha miał być mistrz, a skończymy na czwartym miejscu xd
4
I was soo happy! Cristiano Ronaldo accepted my invitation to come to my house! He arrived in his Bugatti Chiron but something tragic happened! I asked him whether he wanted Black Tea or Green Tea but he said Penal Tea which I didnt have unfortunately. He left early.
5
taka tam sobie strzelanina gangow we Francji -
0
Oglądam właśnie Nat Geo i teraz podczas jedej przerwy reklamowej pokazali aż 8 reklam browarów!! Wcale nie namawiają do picia xd
1
@lucas/catalan bubble/big ass - jada stevens v rose monroe
1
@MatizxD praktycznie większość na tej liscie to nowe kawałki z kilku ostatnich lat, gdzie internet i YT to rzecz powszechna i przez każdego używana na codzień. Brakuję mi tutaj masy legendarnych kawałków z lat 90 i początku XXI wieku. Wiadoko teraz co innego się sprzedaje i mlodzi nabijają wyświetlenia. Ja tutaj większości w ogóle nie kojarze, może dlatego właśnie że jeśli chodzi o muzykę, to zatrzymałem się w tamtych czasach.
4
Co masz do tego? TATO! Powiedz co ma do tego!
1
@BartqRKO 11 tylko
0
@BarcaInfo Posiadam ksiazke i polecam.
1
Alaba w Realu od nowego sezonu.
1
Odnosnie patrona, to mam warunek od modow, ze za kazde nawet najmniejsze zlamanie regulaminu dostaje perma, wiec po co mialbym kase im przelewac i pomagac?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Alanooo Moj chrzesniak za dwa lata bedzie mial komunie. Mysle ze dam tak 1-2k do reki albo kupie jakas draga zabawke w zaleznosci czym bedzie sie wtedy interesowal.
0
@TheBigShow 1.0 LPG dla SUVa wtf?
2
@tomek8756 1 Czerwiec - nadchodzi 4 fala.
6
Ohooo xd tak to prosby czy pomysly uzytkownikow maja gdzies, a teraz "Dej no 2zl".
0
@TheHeisenberg
1. Kluivert
2. Iniesta
3. Puyol
4. Ronaldinho
5. Etoo
6. Thiago
7. Xavi
8. Leo
9. Pedro
10. Yaya
0
@skubi99 Napewno! Mimo wszystko do tej walki nie dojdzie, bo dzieciak obsra zbroje. Dobiera przeciwnikow pod siebie i tylko w boksie. Niby cos tam umie, ale chyba juz mu odwalilo od tego fejmu wyzywajac na pojedynek takich mistrzow jak DC itd... Cormier by nim takiego slama zrobil o oktagon, ze by mu sie narzady poprzemieszczaly xD
0
Daniel Cormier zgodzilby sie na walke z Jake Paul pod warunkiem ze odbedzie sie w formule mma. lol
0
@escarabajo ta i do tego jeszcze odpowiadaja jakby laske robili ze to robia w ogole
0
@tomek8756
10:27 zobacz xDD
0
@Albus54 1200 euro u dentysty
1
@Rastafarnianin siedzi w norze, tylko czulki wystaja.
2
@TheHeisenberg Ahhh Pijani maja swoj wyjatkowy klimacik! Kocham! :D
1
@TheHeisenberg Pewnie...
Kosi trawnik
0
@lucas/catalan jedyne co mi do glowy przychodzi to rose monroe ale ta ma za maly tylek i nogi
0
@lucas/catalan nie mam pojecia, za slaby jestem w te klocki...
7
@DonMatteo901 Hipokryta i rasista. Nie trawie typa.