Kluivert_P
Dołączył/a: lipiec 2017
11 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Barca1922 tak, hehe, co tam?
0
@Barca1922 zoba moj nick :p
0
@titooB domowa plus szklana rame, nie bede nosil tej koszulki
9
Panowie, jakby co, to byłem pierwszy, który ustawil avka Lewego. Tak tylko dzwonie.
0
@Ironman ja mam tego avka od kilku tygodni, mamoo bylem pierwszy
4
@Kurkmen U mnie na szkoleniu siedzimy w 5 osob w jednym pomieszczeniu. 2 tygodnie temu jeden chlopak przyniosl Covida i siedzial z nami jakies 2 godziny zanim zrobil sobie test, ktory dal pozytywny wynik. Smarkal i kichal ze sto razy.
Po kilku dniach 4 kolegow jest na L4 z pozytywnym testem, a u mnie same negatywne. Kazdy z nich jest po 3 dawkach szczepionki, a ja po zadnej.
0
@Solmyr 3-4 browary odpowiadaja kalorycznie domowemu obiadowi takze nie dziwota
0
"That’s the way people that don’t understand football analyse football, is with stats" - Jose Mourinho
2
@gumaz jakies plusy z tego beda, chociaz procent otylego spoleczenstwa sie zmniejszy :d
3
@MesQueUnClub96 30 minutowy bieg plus zimny prysznic
1
@Hubsao Leo by rozgrywal, bylby caly czas pod gra, moglby lekko przystopowac rozwoj takich zawodnikow jak Pedri czy Gavi. (nie musialby)
Lewy jako egzekutor imo bardziej by sie przydal. Z takimi skrzydlami i Pedrim za plecami powinno to wypalic.
56
Alemany podobno potrafi grać w bierki rozgotowanym makaronem.
3
@agrad0 Ok, dzwonie to Alemanego zaraz i odwolujemy operacje.
0
@kuz nie zapomnij tagowac alexa po kazdym strzelonym golu Roberta dla Barcy
0
@Gall Wiadomo, ze nie wszyscy. Mimo wszystko mozna zauwazyc pewna grupe osob, ktorzy co by sie nie dzialo do wszystkiego sa negatywnie nastawieni.
0
@DonAndresFCB Stary czy te marudy kiedys byly z czegos zadowolone?
0
@AlexDark00 Tu nie chodzi o to czy sie kogos lubi, czy nie. To sa dwie rozne sytuacje, przynajmniej w moich oczach. Jak tego nie chcesz rozumiec, to trudno.
0
@draxidox W Niemczech jest 25,15 i 8 centow za flaszki w zaleznosci od rodzaju. Czasem jak dluzej pozbierasz i pojdziesz do sklepu z dwoma siatami pustych butelek, to robisz za to male zakupy :d
0
@AlexDark00 Nie zwalnia. Mimo wszystko takie zachowania sa bardzo powszechne wsrod pilkarzy, ktorzy chca odejsc ze swojego klubu i ja tego nie hejtuje. Notoryczne spoznienie sie na treningi w srodku sezonu to inny temat. Ja wiem, ze Ty nie trawisz Roberta i czekasz na najmniejsze okazje zeby wbic mu szpilke.
0
@AlexDark00 Nie porownuj oby sytuacji, gdzie jeden spoznia sie kilkukrotnie na treningi w srodku sezonu, a drugi jest na progu zeby opuscic klub i chce w ten sposob tez pokazac swoja niechec.
1
@Azi No stary bez przesady, cudotworca to on nie jest, ale i tak solidnego bata ukrecil z tego gowna.
0
@Firestone Alemany to powienien jeszcze swoj kontrakt przedluzyc do 2040
1
@ranger3120 Wiesz co bedzie najlepsze? Jak sam pojezdzisz po sklepach z materacami, popros jakiegos sprzedawce z odpowiednia wiedza, przekaz mu jakie masz wymagania, a on Cie odpowiednio nakieruje.
Na kazdym materacu, ktory bedziesz bral pod uwage, sciagnij buty i poloz sie wygodnie conajmniej z 5min i zmieniaj tez pozycje w ktorych zazwyczaj spisz. To najlepszy sposob, zeby dobrac odpowiedni materac pod siebie, w necie sie takich rzeczy nie kupuje!
Ja zanim kupilem swoje spedzilem w sklepie jakies 2-3 godziny i robilem tak jak Tobie wyzej napisalem.
0
@ranger3120 od siebie moge polecic materace niemieckiej firmy BeSports. Posiadam dwa takie od jakis 2lat i jestem bardzo zadowolony. Dwustronne, bardzo trwale, nie wyrobily sie do teraz zadne doly itd.
Placilem za jeden jakos okolo 400 euro. Nie wiem czy ta firma sprzedaje w Polsce, musialbys poszukac.
0
@ranger3120 Malo informacji. Materac w miare tani, wiec wiele bym od niego nie wymagal.
Tak, jak kolega wyzej napisal - na materacu sie nie oszczedza. Teoretycznie spedzamy 1/3 naszego zycia spiac, wiec komfort powinien byc najwyzszej jakosci, tak samo wazne jak wygodne buty.
2
@ranger3120 to slabo sie informowales przed zakupem, skoro nawet nie wiesz, czy masz dwustonny materac. Pokaz link do niego.
0
@MesQueUnClub_87 To po pierwsze, a po drugie warto zainwestowac w porzadny, regulowany stelaz pod materace.
0
@ranger3120 To ze sam wybierales nie znaczy ze musi byc dobry. Kupowales lozko i materace oddzielnie?
3
@Adamski69 1.real
2.real
3.real
1
@Arkon Moze nie rozczarowanie, ale nie podobalo mi sie jak w Las Palmas walilo szczynami na ulicach :d