1

@Sau_Ron Drugia opcja wydaje sie najbardziej racjonalna. Niektore tresci powinny byc zabezpieczone przed dostepnem do nich nieletnich jak pornografia itd. Powinien powstac imo jakis konkretny system weryfikcji wieku.

Trzecia opcja byla by idealnym rozwiazaniem dla wladz panstwowych wszystkich krajow, ktore moglby by prowadzic tam swoja propagadne i blokowac wszystkie niewygodne informacje, cos na wzor dzisiejszej telewizji.

124

Miło znaleźć w kieszeni kurtki 100 zł...

A to dopiero mój pierwszy dzień pracy w szatni.

1

@DaPidejpi Louisiana, New Mexico, West Virginia

1

@DaPidejpi TOP - New York, Massachusetts, Washington

0

@LS Dzisiaj u mnie jest i chlejemy. Niezyl alkoholik sie z niego zrobil.

2

Makelele mega sympatyczny, usmiechniety i skromny facet!

4

Janek Blachowicz wlasnie wrzucil post na IG sprzed komendy i pisze, ze ukrali mu samochod w ktorym byl caly sprzet do treningu gorskiego na ktory wlasnie sie wybieral i mial sie przygotowywac do kolejnej walki... Witamy w warszawie :)

7

Ale Dembouz ma odejście na pierwszych metrach jebaniutki... kogo byście do niego porównali?

0

@BulaKG widze nie w temacie

2

Coś slabo, Cadiz jeszcze bez karnego. Juz 11 minuta.

5

2

@Tom0VeB Napewno :D Ja dzisiaj zrobilem specer 10km i spalilem przy tym 650 kcal.

0

@talizmo Bokserów typu Ali czy Mayweather Jr. Tez można imo podpiąć pod te listę.

2

@Ojciec5tkidzieci Putler to multimilioner licząc w dolarach amerykańskich, jeśli nie miliarder. Gość prowadzi największą mafię na świecie od tylu lat. Napewno nakradł na potęgę.

0

@OsamaDembele dzięki za informację. Wyparuje do atmosfery, czy zniknie całkowicie?

0

@Rust_Cohle pomysł dobry, ale tu chodzi właśnie o to, żeby rozkoszować się smakiem tego cieplego, chrupiacego chlebka, a tak to by to zostało zaburzone. :D

30

Żadne pizze, kebsy, sushi itp. nie przebiją świeżego, jeszcze ciepłego pieczywa posmarowanego samym masłem.

2

@AmigoBlancos jaka rysa panie? Xavi miał jedynie za zadanie, żeby zagrać w lidze mistrzów w następnym sezonie i jak narazie wypełnia cel perfekcyjnie.

1

Atleti zasluzylo na te jedna brameczke, a w dogrywce niech sie dzieje co chce

0

@zadafcb Obiecalem sobie, ze kiedys polece do Nazare! Musze to zobaczyc! Najwyzsze fale sa w tak zwanym sezonie na fale na przelomie listopada i grudnia, wiec w tym okresie najlepiej tam jechac. A to co powoduje takie ogromne fale, to ogromny kanion pod woda przy brzegu.

0

@Arkadio90 grzeszycie panowie! Jaki lod i jaka cola do whiksey? piur tylko piur

0

@Sau_Ron FC Baja Mynsien

0

@sergio5 Mogl wyslac dzieciakowi nowego iphona i koszulke z autografem, to mialby temat z glowy...

0

Już wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Lewandowski jest zdecydowany na przeprowadzkę do Barcelony i odbył telekonferencję z przedstawicielami tego klubu. Pini Zahavi nie marnował czasu, warunki kontraktu zostały ustalone.

- tvp sport

0

Iniesta to byl Maestro przez gigantyczne M! Nikt nie mial takiego kleju w nodze, jedynie Leo podchodzil pod ten poziom! :D





0

@skubi99 mimo tych statystyk walka była bardzo wyrównana. Gamer trafial wiecej, ale były to ciosy nie robiące wrażenia i żadnego damage. Guram trafiał o wiele mocniej i czyściej. Do tego po tych sprowadzeniach Mati nic nie potrafił zrobić w parterze, widać było ze Gruzin był dużo mocniejszy fizycznie i wstawał za chwilę bez problemów znowu do stójki.
Moim zdaniem Gamrot też powinien to wygrać, ale jak widac staty nie zawsze sa na pierwszym miejscu w oczach wszystkich sędziów, zdarzaja sie takie walki wyjątki.

0

LUK DE GOAT!!!!!!!!

0

ale debil xdddddd

0

@skubi99 To jak np wytlumaczysz decyzje sedziow w walce Gamrot vs Guram?
-56 do 37 w sig.strikes
-5 do 0 w obaleniach plus 3:30 min kontroli
-w kazdej rundzie Gamer trafial wiecej

0

@skubi99 dla jednego jednak miało, bo jeden z sędziów dał 1 dla Yana.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?