0

@Recha_0684 no juz jade 1000km po make do Polski xd

0

@talizmo chodzi mi o ilosc bramek w jednym sezonie w LM

2

Jak dobrze pojdzie to Lewy jest na najlepszej drodze do pobicia rekordu Ronaldo w LM! Lecisz Robercik!

2

Komentarz usunięty

0

@Woland10 Dobra, to Real gra z Benfika, a Live odpada w nastepnej rundzie. Ide bo buka, do pozniej, elo.

4

@kaamil1910 tacy gracze jak Pedri sa wazniejsi dla dobrego funkcjonowania calej druzyny. Lubie i doceniam Gaviego ale Pedri>Gavi all day jak do tej pory

0

@Recha_0684 akurat olej i make ciezko dostac od tygodnia albo troche dluzej, sam jezdzilem po wszystkich supermarketach w okolicy i nie bylo tych produktow na polkach

4

Debile sami zabrali czas swojej druzynie xd

3

Auba, co tam sie z Toba dzieje? skad te zwatpienie?

0

ale sie zabawil haha jebaniutki

3

Xavi przebieraj sie w przerwie i wchodz na boisko xd

2

@Kgorecki2500 niestety duża część młodego pokolenia mysli w ten sposób... spotykalem sie z setkami podobnych komentarzy w sieci. Co wpłynęło na takie myślenie?

1

@bolinho89 Moja miala bardzo ciezki porod i przez to syn mial wzmozone napiecie miesniowe. Problem zostal szybko zdiagnozowany i od razu byly regularne wizyty u fizjoterapeuty. Juz jest wszystko ok, po paru miesiacach wszystko sie unormowalo.

7

@LionelM95 w poniedzialek bede mial sraczke i ide po zwolnienie na jeden dzien

0

@hank_moody tankowalem wczoraj po 2.19, tydzien temu jakos 2.21
1.9 to dalej drogo bedzie, najlepiej jakby spadlo do 1.7+

0

@Medium w DE ceny sie dalej trzymaja...

1

@MichalZZZ Umtiti

1

@BenBarca Wszystkie bilety mozesz kupic online.
Cena biletu na mecz zalezy od sektora.
Metro.

2

@Hubsao Konczy w tym roku dopiero 22 lata. Na jego miejscu bym poszedl do City za taka tygodniowke - 500k tygodniowo! Zawsze moze tam pograc 3-4 sezony i z worem kasy na plecach kontynuowac swoja kariere gdzie tylko sobie zazyczy, oczywiscie utrzymujac odpowiednio wysoki poziom do tego czasu.

1

@RomanHoffer Zmiana rytmu snu co tydzien bardzo zle wplywa na organizm czlowieka i po jakims czasie to wychodzi. U mnie bylo to samo, pracowalem 3,5 roku na trzy zmiany, az musialem to skonczyc, bo te nocki mnie tak dobijaly ze nie potrafilem juz normalnie funkcjonowac.

0

Powstał nowy wariant korony - deltakron. Połączenie delty i omikronu, ma byc podobno bardzo groźny, ostrzega WHO.

https://www.medonet.pl/koronawirus/to-musisz-wiedziec,deltakron-nowym-wariantem-covid-19--who--pandemia-daleka-od-zakonczenia,artykul,91942473.html

0

@przemo1402 brawo

0

Co to za piłkarz?

Grał z Maldinim, figo i Davidem Luizem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

0

@szoch6 a gdzie ja niby o tym wspomnialem?

1

@tbas Xd nie mam zamiaru tym wpisem bronic jakis partii, tylko chodzi o to ze placzecie caly czas jak widze po la bombie, a taka sytacja jest tez w wielu innych krajach

0

za granica ceny paliw tez sie trzymaja, takze to nie jest tak ze tylko polski rzad wykorzystuje te sytuacje, kradna wszedzie

0

@derlysy1979 w tej cenie szukaj cos na i3 albo ryzenie 3, do 2 kola znajdziesz cos dobrego

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?