Kluivert_P
Dołączył/a: lipiec 2017
11 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Recha_0684 no juz jade 1000km po make do Polski xd
0
@talizmo chodzi mi o ilosc bramek w jednym sezonie w LM
2
Jak dobrze pojdzie to Lewy jest na najlepszej drodze do pobicia rekordu Ronaldo w LM! Lecisz Robercik!
2
Komentarz usunięty
0
@Woland10 Dobra, to Real gra z Benfika, a Live odpada w nastepnej rundzie. Ide bo buka, do pozniej, elo.
4
@kaamil1910 tacy gracze jak Pedri sa wazniejsi dla dobrego funkcjonowania calej druzyny. Lubie i doceniam Gaviego ale Pedri>Gavi all day jak do tej pory
0
@Recha_0684 akurat olej i make ciezko dostac od tygodnia albo troche dluzej, sam jezdzilem po wszystkich supermarketach w okolicy i nie bylo tych produktow na polkach
4
Debile sami zabrali czas swojej druzynie xd
3
Auba, co tam sie z Toba dzieje? skad te zwatpienie?
0
ale sie zabawil haha jebaniutki
3
Xavi przebieraj sie w przerwie i wchodz na boisko xd
2
@Kgorecki2500 niestety duża część młodego pokolenia mysli w ten sposób... spotykalem sie z setkami podobnych komentarzy w sieci. Co wpłynęło na takie myślenie?
1
@bolinho89 Moja miala bardzo ciezki porod i przez to syn mial wzmozone napiecie miesniowe. Problem zostal szybko zdiagnozowany i od razu byly regularne wizyty u fizjoterapeuty. Juz jest wszystko ok, po paru miesiacach wszystko sie unormowalo.
7
@LionelM95 w poniedzialek bede mial sraczke i ide po zwolnienie na jeden dzien
0
@hank_moody tankowalem wczoraj po 2.19, tydzien temu jakos 2.21
1.9 to dalej drogo bedzie, najlepiej jakby spadlo do 1.7+
0
@Medium w DE ceny sie dalej trzymaja...
1
@MichalZZZ Umtiti
1
@BenBarca Wszystkie bilety mozesz kupic online.
Cena biletu na mecz zalezy od sektora.
Metro.
2
@Hubsao Konczy w tym roku dopiero 22 lata. Na jego miejscu bym poszedl do City za taka tygodniowke - 500k tygodniowo! Zawsze moze tam pograc 3-4 sezony i z worem kasy na plecach kontynuowac swoja kariere gdzie tylko sobie zazyczy, oczywiscie utrzymujac odpowiednio wysoki poziom do tego czasu.
1
@RomanHoffer Zmiana rytmu snu co tydzien bardzo zle wplywa na organizm czlowieka i po jakims czasie to wychodzi. U mnie bylo to samo, pracowalem 3,5 roku na trzy zmiany, az musialem to skonczyc, bo te nocki mnie tak dobijaly ze nie potrafilem juz normalnie funkcjonowac.
0
Powstał nowy wariant korony - deltakron. Połączenie delty i omikronu, ma byc podobno bardzo groźny, ostrzega WHO.
https://www.medonet.pl/koronawirus/to-musisz-wiedziec,deltakron-nowym-wariantem-covid-19--who--pandemia-daleka-od-zakonczenia,artykul,91942473.html
0
@przemo1402 brawo
0
Co to za piłkarz?
Grał z Maldinim, figo i Davidem Luizem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Macie podobne odczucia?
https://zapodaj.net/4d5783b8f76e2.jpg.html
0
@szoch6 a gdzie ja niby o tym wspomnialem?
1
@tbas Xd nie mam zamiaru tym wpisem bronic jakis partii, tylko chodzi o to ze placzecie caly czas jak widze po la bombie, a taka sytacja jest tez w wielu innych krajach
0
za granica ceny paliw tez sie trzymaja, takze to nie jest tak ze tylko polski rzad wykorzystuje te sytuacje, kradna wszedzie
0
@derlysy1979 w tej cenie szukaj cos na i3 albo ryzenie 3, do 2 kola znajdziesz cos dobrego
0
@AmigoBlancos 2-6