Kluivert_P
Dołączył/a: lipiec 2017
11 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@eydeem wez sobie jedną tortille, natnij jeden pasek do połowy, zeby później łatwo bylo złożyć. Kładziesz na calej tortilli cztery składniki. U mnie jest to zazwyczaj polowka awokado pokrojona w paski, w drugim rogu ser mozzarella, trzecim ogórek, czwartym czerwona cebula. Pieprz, sol płatki chilli do tego. Składasz wszystko ostrożnie trzema ruchami. Mas zajebista kanapke pełna warzyw.
0
Ukraina po Francji jest największym producentem pszenicy w Europie. Nie dziwota że ceny żywności znowu polecą w górę.
96
Ceny paliwa tak wzrosły, że taniej jest kupować koks i zapierdalać z buta.
0
Ból musiał byc niesamowity, ze w ogole udalo mu sie wstać po takim ciosie
11
@Medium Nie zapomne jak kiedys babcia mi opowiadala, jak czerwona holota przechodzila przez polskie ziemie, to chowali mlode dziewczynki po piwnicach i szafach, zeby nie zostaly zgwalcone przez kacapow.
5
@MichalZZZ - tak
- tak
- tak, potrafi tez zagrac klepke
- lewa
- oprocz kontuzji, nie ma
3
@Sysia11 piekny kawalek
62
I to jest piekne, ze Xavi tez angazuje sie w prace dyrektora sportowego.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
A tu cyk Bartomeu kupuje Chelsea
9
Były mistrz UFC wagi ciężkiej Cain Valasquez został aresztowany za zabójstwo 43 letniego gościa który molestował jego córkę. Cain ostrzelał samochód w którym siedział ten typ.
7
Ukraińscy cywile dający jedzenie i herbate młodemu rosyjskiemu żołnierzowi. Zadzwonili do jego mamy na video rozmowie, zobaczcie jego rekcje...
https://www.instagram.com/tv/CanAlKMAoEF/?utm_medium=copy_link
0
Juz usunięte xd
Edit. Źródło onet
1
@Gavinho pomogą, oczy nie beda takie suche i nie bedzie bolała glowa + plus lepszy sen. Polecam tez kupic krople.
0
@msmsms Pedri jak tak dalej bedzie sie rozwijal, to bedzie kiedys poziom Xaviego i Iniesty w prime IMO
8
Komentarz usunięty przez użytkownika
20
pieknie, lecimy dalej
https://x.com/synxchaosu/status/1498391942756978689
0
@BartqRKO no normalnie, wybudowal sobie taki tunel na druga strone ziemi. Tam sobie wyplynie lodza podwodna na oceanie spokojnym na swoja prywatna wyspe i nikt go nie znajdzie xd
1
@Momals11 trafisz do takiej formy z ukraincami, bedziesz troche ogarniety to zostaniesz majsterem i bedziesz sobie nimi dyrygowal jak krol xd
0
@AlexDark00 Moj bog ?xd ha tfu na rudzielca
1
@Ghotti Prosze zeby tam byl JKM xd
32
Teraz to one napewno wyjdą protestować xd
https://x.com/synxchaosu/status/1498246389192704001
0
@Leon_fcb to i tak by nic nie dało,nie dałoby nic
1
@puyol_presidend5 kto wybrzydza ten nie rucha
2
@Medium ulalal maj frend
2
@sledzik nie ma co gdybać, Leo juz nie ma i dobrze, kiedyś i tak musialo to nastąpić. Nawet nie chciałbym ewentualnie jego powrotu. Niech Xavi stworzy z tych mlodych DRUŻYNĘ na lata.
1
@brains Xavi: "Potrzymajcie mi piwo"
1
Dobra koniec meczu, dawajta tera newsy z Ukrainy
14
4-2 z Atletico
4-1 z Valencia
4-2 z Napoli
4-0 z Bilbao
0
@Cwaniak4 Pucza