2

@eydeem wez sobie jedną tortille, natnij jeden pasek do połowy, zeby później łatwo bylo złożyć. Kładziesz na calej tortilli cztery składniki. U mnie jest to zazwyczaj polowka awokado pokrojona w paski, w drugim rogu ser mozzarella, trzecim ogórek, czwartym czerwona cebula. Pieprz, sol płatki chilli do tego. Składasz wszystko ostrożnie trzema ruchami. Mas zajebista kanapke pełna warzyw.

0

Ukraina po Francji jest największym producentem pszenicy w Europie. Nie dziwota że ceny żywności znowu polecą w górę.

96

Ceny paliwa tak wzrosły, że taniej jest kupować koks i zapierdalać z buta.

0

Ból musiał byc niesamowity, ze w ogole udalo mu sie wstać po takim ciosie


11

@Medium Nie zapomne jak kiedys babcia mi opowiadala, jak czerwona holota przechodzila przez polskie ziemie, to chowali mlode dziewczynki po piwnicach i szafach, zeby nie zostaly zgwalcone przez kacapow.

5

@MichalZZZ - tak
- tak
- tak, potrafi tez zagrac klepke
- lewa
- oprocz kontuzji, nie ma

3

@Sysia11 piekny kawalek

62

I to jest piekne, ze Xavi tez angazuje sie w prace dyrektora sportowego.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

A tu cyk Bartomeu kupuje Chelsea

9

Były mistrz UFC wagi ciężkiej Cain Valasquez został aresztowany za zabójstwo 43 letniego gościa który molestował jego córkę. Cain ostrzelał samochód w którym siedział ten typ.

7

Ukraińscy cywile dający jedzenie i herbate młodemu rosyjskiemu żołnierzowi. Zadzwonili do jego mamy na video rozmowie, zobaczcie jego rekcje...

https://www.instagram.com/tv/CanAlKMAoEF/?utm_medium=copy_link

0

Juz usunięte xd


Edit. Źródło onet

1

@Gavinho pomogą, oczy nie beda takie suche i nie bedzie bolała glowa + plus lepszy sen. Polecam tez kupic krople.

0

@msmsms Pedri jak tak dalej bedzie sie rozwijal, to bedzie kiedys poziom Xaviego i Iniesty w prime IMO

8

Komentarz usunięty przez użytkownika

20

0

@BartqRKO no normalnie, wybudowal sobie taki tunel na druga strone ziemi. Tam sobie wyplynie lodza podwodna na oceanie spokojnym na swoja prywatna wyspe i nikt go nie znajdzie xd

1

@Momals11 trafisz do takiej formy z ukraincami, bedziesz troche ogarniety to zostaniesz majsterem i bedziesz sobie nimi dyrygowal jak krol xd

0

@AlexDark00 Moj bog ?xd ha tfu na rudzielca

1

@Ghotti Prosze zeby tam byl JKM xd

32

Teraz to one napewno wyjdą protestować xd

https://x.com/synxchaosu/status/1498246389192704001

0

@Leon_fcb to i tak by nic nie dało,nie dałoby nic

1

@puyol_presidend5 kto wybrzydza ten nie rucha

2

@Medium ulalal maj frend

2

@sledzik nie ma co gdybać, Leo juz nie ma i dobrze, kiedyś i tak musialo to nastąpić. Nawet nie chciałbym ewentualnie jego powrotu. Niech Xavi stworzy z tych mlodych DRUŻYNĘ na lata.

1

@brains Xavi: "Potrzymajcie mi piwo"

1

Dobra koniec meczu, dawajta tera newsy z Ukrainy

14

4-2 z Atletico
4-1 z Valencia
4-2 z Napoli
4-0 z Bilbao

0

@Cwaniak4 Pucza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?