O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 304
  • Polecenia 0

Komentarze

0

MÁRIO FERNANDES - to najlepszy wybór na pozycję prawego obrońcy !
Młody 24 lata, ale jednak już ograny w europie(od sezonu 12/13 regularnie podstawowy RB w CSKA), szybki, dynamiczny, dobry technicznie...moim zdaniem najlepszy wybór dla Barcy....

0

Po co linki do meczu - proponuje zainstalować Ipla i tam można oglądać bez problemów ...

0

a ja jak i rok temu powiem jedno - mamy za krótką ławkę !! Busquets już dawno powinien usiąść wygodnie na fotelu pod daszkiem obok innych rezerwowych a nie biegać i w każdym meczu przyprawiać kibiców o stany przedzawałowe.

0

The first win against Gijon came when we were in a difficult situation. There was also the win against Wisla and the finals, of course. I also have great memories of Abu Dhabi. - oryginalny tekst - jak widać pamięta Wisłę :)

0

Kto tam widział tego karnego ??!!

Zobacz wszystkie

0

wujo444 - nie jade po VV tylko mam na jego temat swoje zdanie od dawna i jakoś nie wydaje mi się żebym je zmienił w najbliższym czasie.

Ale pisanie ze Reina sobie z presją nie radzi albo że Gomes czy Doni są na niższym poziomie niż VV to juz mnie powala - co do oceny Doniego i Gomesa to poprostu twoje zdanie ale jeśli Reina jest "gorsza wersja Valdesa" - to powiedz mi jedno - czemu on jest 2 bramkarzem reprezentacji ?? i czemu nie popełnia tylu błędów co VV ??

0

I znowu połowa nie ma pojęcia o temacie ale pisze bzdury tylko po to żeby pisac :

1. Young sam powiedział że klub wyrazi zgodę na jego odejście jeśli pojawi się dobra oferta. Wydaje mi się że 30mln za najlepszego asystenta w lidze angielskiej to nie jes duza kasa zwazywszy na to w jakim klubie gra.

2. Skąd Wy bierzecie takie kwoty jak 45mln za Franka - zarząd FCBM powiedział wyraźnie że kwoty poniżej 80mln Euro ich nie interesują a kwota za która francuz odejdzie bez dyskusji to 104 mln.

3. ronaldo900 - pisz po polsku - a jak Ci się coś w Barcelonie nie podoba to spadaj na rm.pl tam już masz jak to określiłeś skład marzeń dzieciaku.

0

a ja jak i rok temu powiem jedno - mamy za krótką ławkę !! Busquets już dawno powinien usiąść wygodnie na fotelu pod daszkiem obok innych rezerwowych a nie biegać i w każdym meczu przyprawiać kibiców o stany przedzawałowe.

0

qwerty10 - chcesz coś jeszcze porównywac ?? - no masz racje - obwiniaj cały kraj z II wojne a Austryjacy Cie przeprosili za Hitlera ?? człowieku obudź się i nie porównuj tragedi całego świata do tytułów na półce w Madrycie czy Katalonii bo to conajmniej jest śmieszne. . .

0

Uważam ze Zlatan to bardzo dobry pomysł - jest dużo bardziej kreatywny od Eto i nie zniknie nam na PNA na poczatku roku ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?