MÁRIO FERNANDES - to najlepszy wybór na pozycję prawego obrońcy !
Młody 24 lata, ale jednak już ograny w europie(od sezonu 12/13 regularnie podstawowy RB w CSKA), szybki, dynamiczny, dobry technicznie...moim zdaniem najlepszy wybór dla Barcy....
a ja jak i rok temu powiem jedno - mamy za krótką ławkę !! Busquets już dawno powinien usiąść wygodnie na fotelu pod daszkiem obok innych rezerwowych a nie biegać i w każdym meczu przyprawiać kibiców o stany przedzawałowe.
The first win against Gijon came when we were in a difficult situation. There was also the win against Wisla and the finals, of course. I also have great memories of Abu Dhabi. - oryginalny tekst - jak widać pamięta Wisłę :)
wujo444 - nie jade po VV tylko mam na jego temat swoje zdanie od dawna i jakoś nie wydaje mi się żebym je zmienił w najbliższym czasie.
Ale pisanie ze Reina sobie z presją nie radzi albo że Gomes czy Doni są na niższym poziomie niż VV to juz mnie powala - co do oceny Doniego i Gomesa to poprostu twoje zdanie ale jeśli Reina jest "gorsza wersja Valdesa" - to powiedz mi jedno - czemu on jest 2 bramkarzem reprezentacji ?? i czemu nie popełnia tylu błędów co VV ??
I znowu połowa nie ma pojęcia o temacie ale pisze bzdury tylko po to żeby pisac :
1. Young sam powiedział że klub wyrazi zgodę na jego odejście jeśli pojawi się dobra oferta. Wydaje mi się że 30mln za najlepszego asystenta w lidze angielskiej to nie jes duza kasa zwazywszy na to w jakim klubie gra.
2. Skąd Wy bierzecie takie kwoty jak 45mln za Franka - zarząd FCBM powiedział wyraźnie że kwoty poniżej 80mln Euro ich nie interesują a kwota za która francuz odejdzie bez dyskusji to 104 mln.
3. ronaldo900 - pisz po polsku - a jak Ci się coś w Barcelonie nie podoba to spadaj na rm.pl tam już masz jak to określiłeś skład marzeń dzieciaku.
a ja jak i rok temu powiem jedno - mamy za krótką ławkę !! Busquets już dawno powinien usiąść wygodnie na fotelu pod daszkiem obok innych rezerwowych a nie biegać i w każdym meczu przyprawiać kibiców o stany przedzawałowe.
qwerty10 - chcesz coś jeszcze porównywac ?? - no masz racje - obwiniaj cały kraj z II wojne a Austryjacy Cie przeprosili za Hitlera ?? człowieku obudź się i nie porównuj tragedi całego świata do tytułów na półce w Madrycie czy Katalonii bo to conajmniej jest śmieszne. . .
Komentarze
0
MÁRIO FERNANDES - to najlepszy wybór na pozycję prawego obrońcy !
Młody 24 lata, ale jednak już ograny w europie(od sezonu 12/13 regularnie podstawowy RB w CSKA), szybki, dynamiczny, dobry technicznie...moim zdaniem najlepszy wybór dla Barcy....
0
Po co linki do meczu - proponuje zainstalować Ipla i tam można oglądać bez problemów ...
0
a ja jak i rok temu powiem jedno - mamy za krótką ławkę !! Busquets już dawno powinien usiąść wygodnie na fotelu pod daszkiem obok innych rezerwowych a nie biegać i w każdym meczu przyprawiać kibiców o stany przedzawałowe.
0
The first win against Gijon came when we were in a difficult situation. There was also the win against Wisla and the finals, of course. I also have great memories of Abu Dhabi. - oryginalny tekst - jak widać pamięta Wisłę :)
0
Kto tam widział tego karnego ??!!
0
wujo444 - nie jade po VV tylko mam na jego temat swoje zdanie od dawna i jakoś nie wydaje mi się żebym je zmienił w najbliższym czasie.
Ale pisanie ze Reina sobie z presją nie radzi albo że Gomes czy Doni są na niższym poziomie niż VV to juz mnie powala - co do oceny Doniego i Gomesa to poprostu twoje zdanie ale jeśli Reina jest "gorsza wersja Valdesa" - to powiedz mi jedno - czemu on jest 2 bramkarzem reprezentacji ?? i czemu nie popełnia tylu błędów co VV ??
0
I znowu połowa nie ma pojęcia o temacie ale pisze bzdury tylko po to żeby pisac :
1. Young sam powiedział że klub wyrazi zgodę na jego odejście jeśli pojawi się dobra oferta. Wydaje mi się że 30mln za najlepszego asystenta w lidze angielskiej to nie jes duza kasa zwazywszy na to w jakim klubie gra.
2. Skąd Wy bierzecie takie kwoty jak 45mln za Franka - zarząd FCBM powiedział wyraźnie że kwoty poniżej 80mln Euro ich nie interesują a kwota za która francuz odejdzie bez dyskusji to 104 mln.
3. ronaldo900 - pisz po polsku - a jak Ci się coś w Barcelonie nie podoba to spadaj na rm.pl tam już masz jak to określiłeś skład marzeń dzieciaku.
0
a ja jak i rok temu powiem jedno - mamy za krótką ławkę !! Busquets już dawno powinien usiąść wygodnie na fotelu pod daszkiem obok innych rezerwowych a nie biegać i w każdym meczu przyprawiać kibiców o stany przedzawałowe.
0
qwerty10 - chcesz coś jeszcze porównywac ?? - no masz racje - obwiniaj cały kraj z II wojne a Austryjacy Cie przeprosili za Hitlera ?? człowieku obudź się i nie porównuj tragedi całego świata do tytułów na półce w Madrycie czy Katalonii bo to conajmniej jest śmieszne. . .
0
Uważam ze Zlatan to bardzo dobry pomysł - jest dużo bardziej kreatywny od Eto i nie zniknie nam na PNA na poczatku roku ...