0

MÁRIO FERNANDES - to najlepszy wybór na pozycję prawego obrońcy !
Młody 24 lata, ale jednak już ograny w europie(od sezonu 12/13 regularnie podstawowy RB w CSKA), szybki, dynamiczny, dobry technicznie...moim zdaniem najlepszy wybór dla Barcy....

0

Po co linki do meczu - proponuje zainstalować Ipla i tam można oglądać bez problemów ...

0

a ja jak i rok temu powiem jedno - mamy za krótką ławkę !! Busquets już dawno powinien usiąść wygodnie na fotelu pod daszkiem obok innych rezerwowych a nie biegać i w każdym meczu przyprawiać kibiców o stany przedzawałowe.

0

The first win against Gijon came when we were in a difficult situation. There was also the win against Wisla and the finals, of course. I also have great memories of Abu Dhabi. - oryginalny tekst - jak widać pamięta Wisłę :)

0

Kto tam widział tego karnego ??!!

0

cules100pro - proponuję Ci zamknąć się w sobie i już więcej nie otwierać na świat !!

0

Serdeczne gratulacje dla dzieci które nie umieją uszanować innych !!

0

Jak następnego meczu Barcy nie będzie na PUBLIC SPORT to wtedy się może niektórzy nauczą szanować czyjś regulamin !!

PODAJECIE LINK DO TRANSMISJI - PODAJCIE NAZWĘ KANAŁU TŁUKI !!

0

Jak następnego meczu Barcy nie będzie na PUBLIC SPORT to wtedy się może niektórzy nauczą szanować czyjś regulamin !!

PODAJECIE LINK DO TRANSMISJI - PODAJCIE NAZWĘ KANAŁU TŁUKI !!

0

Nie wiem co Wy chcecie od Sergio - chłopak rozgrywa - asystę nawet w tym meczu zaliczył - ma tylko jeden brak !! KTOŚ MU NIE POWIEDZIAŁ W KTÓRA STRONĘ ATAKUJEMY !! :)

0

Najlepsze PUYOL i IBRA !! Gdyby nie oni wynik mógł by być inny !!

0

Jak to opisał trafnie jeden z redaktorów EuroSportu - Po tym meczu lepiej żeby Pelegrini nie przynosił do klubu nowych zdjęć rodziny - będzie miał mniej do wynoszenia ;)

Jeśli chodzi o pierwszą połowę to nie oszukujmy się co do jednego Real był lepszy w pierwszej połowie - gdyby nie to że CR i Marcelo nie umieją strzelać :) to do przerwy by było 2 0 :) Jednak druga połowa w wykonaniu Barcelony było o niebo lepsza i mogła spokojnie strzelić 3 bramki jednak Messi się nie popisał a Abidal dobrze że został w młodości obrońcą bo strzelać setek to on jednak nie umie :)

0

Ja rozumiem że Barcelona jest mocna ale wychodzenie w 10 przeciwko Bilbao to już chyba lekkie przegięcie jeśli chodzi o pewność siebie.

A teraz już tak całkiem serio. Mecz zapowiada nam się ciężki - trzeba zdobyć 3 pkt i to lepiej jak najmniejszym nakładem sił. Przez BlauGraną strasznie ciężki okres a wygrana tutaj może nam dodać skrzydeł.

0

No i zostajemy samodzielnym liderem a ja utwierdzam się w przekonaniu ze ten sezon w Madrycie będzie ogromnym wstydem - czekam na ich przeciwnika w 1/8 LM jeśli to jakaś angielska firma będzie to klątwa zostanie podtrzymana a w trakcie finały pan Perez ze swojego krzesełka w loży honorowej estadio Santiago Bernabeu podziwiać będzie mógł dwa wielkie kluby ale na pewno nie Real ...

Dziękujemy Sevill !! :) Pora czekać na to co w Madrycie się teraz stanie :)

My robimy swoje 8 meczy komplet punktów :)

0

Kolejny dowód na to że Guardiola jest rzemieślnikiem a nie wirtuozem ławki trenerskiej ale to jest jego ogromny plus :) Ciężką pracą da się osiągnąć wszystko !! A z takimi zawodnikami jacy są obecnie w Barcelonie praca dla niego to przyjemność ...

0

pamel - zmień leki albo lekarza bo widać że ten Ci nie pomaga i głoa nadal źle funkcjonuje ... Eto pokazał ile dla niego znacza barwy klubowe domagając się "premi" za odejście w cywylizowany sposób - nie chce przedłużyć kontraktu to jego sprawa w Italii niech sobie biega za piłką i tam udowodni ile jest wart jak nie będzie miał za plecami Messiego, Henrego, Iniesty, Xavuego i całej reszty piłkarzy którzy mu wypracowywali bramki w tym sezonie. Eto zrobił Twoim zdaniem więcej niż Xavi, Iniesta czy chociażby Puyol ?? To jednak tylko ostatni sezon chłopcze oglądałeś widze - a i w ostatnim sezonie głównie na statystykach bazujesz - popatrz na to ile bramek sam sobie E2 wypracował i ile razy noge musiał tylko "dostawić" bo mu koledzy bramki na tacy podawali - co jak co ale jego yczyn moim zdaniem bez Xaviego , Henrego czy Iniesty nie był by możliwy nigdy i tyle - teraz jak będzie musiał kreować gre w Ataku Interu pokaże dopiero jaki z niego "najlepszy napastnik na świecie".

yogoorcik - trafiłeś w sedno :)

0

ThomasFCB - Eto przykro mi to mówić ale nigdy nie był , nie jest i nie będzie najlepszym napastnikiem na swiecie - fakt dla Klubu zrobił bardzo dużo i chwała mu za to ale jego podejście do całej sytuacji jest taki a nie inne i na jego warunki nie można się zgodzic ... cytując Amerykanów - NIE NEGOCJUJEMY z TERRORYSTAMI ... a Eto właśnie tak sie zachowuj jak mały Terrorysta i obrażona księżniczka w jednym.

Nie wiem jak Wy liczycie ile płacimy za Zlatana ale ogólnie to jest jakieś chore - klub zapłaci 47mln gotówką i tyle - nie da się policzyć ile wart jest Samu na rok przed końcem kontraktu ani ile zaoszczędzimy na pensji Hleba.

0

patrykbarca - daj mi namiary na ten Puchar Konfederacji co w nim Ribery grał (jak na mjój gust to od jego debiutu w reprezentacji w roku 2006 mieliśmy tylko jeden puchar konfederacji a francji na nim nie było) ?? Co do Ibry to w każdym zespole musi być jeden zawodnik niepokorny i z charakterem :) Eto zamieniamy na Ibre różnica jedna Szwed jest mniej pazerny na kase niż Kameruńczyk.

0

youstus - popatrz na zdjęcie :) jemu jest łyso :)

A gadanie bzdur że Laporta jest winny całemu złu na świecie to zwykła zawiść - obecnego sternika bronią fakty - 2x LM , tryplet , Messi, Henry, Alves, czasy Ryjka i obecny trener Pep "WIELKI" Guardiola :)

0

czarna wołga - Rossela to jeszcze ktoś będzie musiał wybrac - to nie jest kandydat ala Perez - pewniak nad pewniaki ...

Co do Cesca to 46mln Euro nie jest kwota zbyt wygórowaną jak na zawodnika jego klasy ... on jeszcze na Camp Nou zagra tego jestem prawie pewien - jeśli Lapotra go nie sciągnie teraz to będzie on stanowił głowną kartę przetargową w przyszłorocznych wyborach.

0

Jeśli chodzi o Bruno to jeśli przyjdzie to prawdopodobnie bedzie tworzył parę środkowych z Pique a Puyol zostanie przesunięty na lewą strone - tak jak to miało miejsce w Rzymie.

Matej sporo środkowych mamy ?? Bo ja widze tylko 3 na poziomie - Pique, Marquez, Puyol a 3 środkowych obrońców to ciutkę za mało(Milito nie liczę bo on jeszcze musi wrócić do formy a to potrwa) - ogólnie nalezy się zbroić i już :)

0

Kkaazadi - radzę nie wierzyc we wszystko co wypisuje El Mundo czy inne bulwarówki bo większośc tych tekstów to stek bzdur i głupot z palca redaktora wyssanych.

0

Jeśli chodzi o zmiane u steru Nietoperzy to pewne jest jedno- zespół opuści góra 1 zawodnik z trójki Mata,Silva,Villa - osobiście uważam że moze to być właśnie Villa bo za niego Valencia dostanie największe fundusze - natomiast o wyprzedaży w klubie można zapomnieć - Soriano zapewne uprze sie przy wyciąganiu klubu z kryzysu poprzez sukcesy sportowe a do tego będzie potrzebował dobrego zespołu - juz straciłł Albiola - do tego nie może dopuścić do wyprzedaży linii ofensywnej - Mata jest tam postrzegany jako przyszłość - Silva jako motor napędowy a Villa to ich największ gwiazda. W takiej sytuacji ciężko powiedzieć co się będzie działo na tym polu - moim zdaniem rozpoczenie się ofensywa po Negredo a tutaj Real może mieć szansę na wykupienie Silvy - zaś barcelona oddając na rok Kerrisona i Caseresa daje w zamian za Ville oprócz pieniędzy to jeszcze dwóch graczy którzy mogą okazać się sporym wzmocnieniem.

0

Reaven.VeB - Cesc na DM ?? - piłeś coś czy paliłeś ?? ja rozumiem że w lidze angielskiej gra się silną piłkę ale Fabregas jest typowym rozgrywającym i nie nadaje się do zadań jakie spełnia Yaya czy Keita - moim zdaniem Xavi i Cesc grajacy obok siebie to para dwóch najlepszych rozgrywających i dopasowanych do stylu Barcelony. Iniesta ze swoją szybkoscią i błyskiem to idealny pomocnik podwieszony pod napastników. tylko że sprowadzenia Cesca równa się zmiana systemu gry :) a to raczej w grę nie wchodzi :)

0

El Mundo Deportivo :) i wszystko jasne - niech oni sobie piszą co chcą w wymyślaniu bzdur są najlepsi :)

Co do Feilipe to wydaje mi się że to dobry ruch - Depor potrzebuje kasy a przyparci do muru powinni się zdecydować na jego transfer do Barcelony.

0

RMCF fans x9x31 - przypomnij sobie jaki spokojny i opanowany jest Perez - jedną furtkę już ma i nazywa się Pellegrini - jak cos nie wyjdzie to nikt go nie pożałuje - a moim zdaniem Floro nie nauczył się niczego i najlepiej świadczy o tym fakt ze drużynę buduje on a nie trener - no ale cóż za rok o tej porze mozemy wrócić do tej dyskusji bo na chwilę obecną to zwykłe gdybanie i wróżenie z gwiazd.

0

afroman - nie dosyć że "żadko" to jeszcze baz sensu:

1. Eto sam się oczernia i kombinuje - moim zdaniem chce się "zemścić" za fakt że Pep nie widział go w składzie rok temu.

2. Ribery nie przeszedł jeszcze do Realu i zapewne nie przejdzie, Benzema w Barcelonie to wymysł prasy i zapędy kibiców - z tego co pamiętam to pomysł z jego sprowadzeniem upadł z chwilą kiedy trenerem został Guardiola.

3. Skoro nie dzieją się rzeczy konkretne to na stronie pisze się o tym co się dzieje - masz z tym problem nie wchodz i nie czytaj - tyle odnośnie Ciebie i twoich wypocin.

A jeśli chodzi o Ville to pragnę przypomnieć że "Sport" juz pisał o tym że David pragnie grać tylko w Realu :) a teraz taka zmiana :) Jeśli chodzi o ten transfer to uważam go za jak najbardziej realny - a jak wyciągniemy Ville to pora zająć się lewą stroną obrony i środkiem pola zarówno jakimś DM jak i zmiennikiem dla Iniesty i Xaviego.

Co do powtórzenia wyczynu z tego sezonu to szanse moim zdaniem mamy bardzo duże kupując 3-4 graczy którzy będą uzupełnieniem tegorocznego składu - real po swojej rewolucji moim zdaniem nie wygra w nadchodzącym sezonie nic - nie znam magika oprócz Hiddinka który by tą hałastre pozbierał do kupy.

0

Ten jego agent doprowadza mnie do szału - koles jest beznadziejnie beznadziejny i tyle - rozumiem dbać o dobro klienta ale robienie z niego idioty to juz przesada ...

0

Mam nadzieję że Eto przedłuży umowę - i że Villa pojawi się w stolicy Kataloni wtedy nasza siła ofensywna wzrośnie niesamowicie - wiem że niektórzy z was zaraz zaczną podnosić głosy że ani jeden ani drugi na ławce nie zgodzi sie siedziec ale ja uważam ze oni obaj mogą w tym zespole funkcjonować i tyle ...

0

1563 odcinek serialu SAmuel Eto i jego przyszlość ... Angielska prasa naprawde jest najlepsza w wymyślaniu bzdur - oficjalne komunikaty - wypowiedzi zainteresowanych osób cokolwiek byle nie bulwarówki :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?