0

1 mecz z Atletico to moim zdaniem najładniejsza bramka strzelona w tym sezonie . . . to co zrobili nasi zawodniczy przy akcji na 6 : 1 to był majstersztyk - na powtórkę tego wyniku nie ma co liczyć ale w słabej obronie zespołu z Madrytu upatrywał bym naszej szansy na zwycięstwo.

0

Znaczy możecie liczyć na udany mecz Cupet`a tylko że raczej to Leo Franco w bramce stanie :)

0

Grisza_1984 - po co kogos sprzedawać pytasz - a po co nam w zespole taki Hleb ?? Niewypał transferowy jakich mało.

"Kto ma kase ten ma zawodników" taaaaa i masz przykład Chelsea jak to jest masz kase i zawodników !! Pomyśli chwilkę zanim coś napiszesz ... Z ekonomicznego punktu widzenia zawodnikow ktorzy nie sprawdzaja sie nalezy sprzedawac po i po co placic im pensje, a zawsze na takim transferze mozna cos zarobic.

0

fcmisiek - Henry gra w tym sezonie dobrze ?? Czy moze raczej przeplata przyzwoite wystepy z bardzo słabymi ??

0

Bardzo dobre wiadomości dochodzą do nas ze sztabu szkoleniowego ... Iniesta prawie gotowy i Gabi powoli wraca do siebei ...

0

A ja mam pytanie z innej beczki: Ile Barcelone Hleb kosztował ?? Bo myślie tak teraz ile mln są w stanie wyrzucic w błoto i nawet słowa nie powiedzieć.

0

Wallu$ teraz to już pojechałeś po bandzie z tą wypowiedzią - jeśli Ribery przycmi geniusz Massiego, Eto czy Xaviego lub Iniesty to bedzie cud. Aczkolwiek moim zdaniem stanie się on zawodnikiem tak istotnym jak Alves. I wreszcie bedziemy mogli powiedzieć że dysponujemy 2 rownie silnymi skrzydłami. A co do roli Henrego to nadchodzi czas kiedy bedzie musiał się on pogodzić z rolą zmiennika Samu i tyle.

0

Ribery moim zdaniem bedzie najlepszym wzmocnieniem dla Barcy, wszyscy piszą o Silvie - pokażcie mi go w tym sezonie. Franck to bardzo dobry zawodnik, ale przede wszystkim ogromny walczak i to jest jego ogromny plus - dużo biega ciężko pracuje. Silva to mozę i był wirtuoz ataku ale tylko to ... uważam ze jeden Messi z wirtuozów nam wystarczy - potrzeba teraz ciężko pracujących zawodników.

0

uważam ze 50mln to bedzie cena wyjściowa do negocjacji - nie twierdze ze na tym zostanie - nalezy pamietac ze kupili go za 24mln a i w Bayernie rozwinąl sie on niesamowicie i stanowi bardzo wazny element zespołu z Monachium.

0

V.e.B - pokaż mi te cechy wspólne Franka i Gaucho ?? Bo mi się raczej wydaje że to dwaj zupelnie inni gracze . . . ale widać może się myle ...

0

źródło: Mundo Deportivo - to wiele wyjaśnia - jak bedzie oficjalny komunikat ktorejś ze stron to pogadamy - nie wydaje mi się zeby Bayern zaczynal negocjacje od mniej niż 50mln Euro.

0

Ja tylko zacytuję wczorajszy tekst z gazeta.pl - "Jeśli Barcelona jest w kryzysie, to 90% kryzysu to bramkarz".

VV - wczorajszą bramkę zawalił całkowicie, jeśli do wolnego podchodzi taki pilkarz jak Juninho to nalezy szczegolnie pilnowac bramki a gre na przedpolu zostawic obroncom.

Ogólnie I połowa po raz kolejny bardzo słaba, druga juz lepsza.

0

mushroom - sopcast kanał 11028 - czekam na czteropak i to zaproszenie ... :)

0

czarny20 - wygramy środek pola - gdyby to było takie proste zadanie. Mecz z Espanyolem to jednak nie jest zbyt dobry przykład, Lyon nie zagra tak jak nasi sąsiedzi za miedzy, to nie bedzie chaotyczne polowanie na nogi tylko dobry żywy mecz.

valkyr, mateć - oglądaliści mecze Lyonu w tym sezonie ?? wydaje mi się ze nie, a Pep napewno - jeśli rzucimy się na nich tak jak na Atletico to możemy dostać jedną szybką kontre i bedziemy gonić wynik, wiele można o francuzach mówic ale kontrować to oni potrafią perfekcyjnie. Makoun, Toulalan - moim zdaniem od tych dwóch graczy zależeć dziśbedzie postawa Lyonu, dużym wyzwaniem dla naszych obrońców bedzie też duet Ederson i Delgado - nasza obrona będzie musiała zdecydowanie odciąć od podań Bezneme bo moze i go nie lubie osobiscie ale talent chłopak ma duzy i moze nam troche krwi napsuć.

Kadra OL:

Lloris, Vercoutre - Gassama, Mensah, Cris, Boumsong, Grosso -Källström, Juninho, Makoun, Toulalan, Pjanic - Mounier, Delgado, Ederson, Benzema, Piquionne, Keita.

0

Moim zdaniem z wielkiej trójki w ataku pierwszym ktory wypadnie bedzie Henry, mimo wyzszej formy nadal nie spełnia pokładanych w nim nadziei, nie wiem czy to dokońca efekt zmiany pozycji czy może jednak doskonały przykład na to że nie każdy bedziesz w innym klubie błyszczal tak jak w poprzednim. Benzema we Fracji był królem strzelców bo cała drużyna gra pod niego, zresztą między bogiem a prawdą nie widze jakiejś obrony solidnej w lidze francuskiej - co znacznie ułatwia jednak mu zadanie.

robokochambarce - nie był bym taki pewien czy Lyon zagra schowany i bedzie chciał kontrować, bo jeśli nie grać otwartego futbolu na własnym stadionie to co na CampNou beda chcieli odrabiac ewentualne straty ?? Moim zdaniem Francuzi raczej na poczatku meczu beda chcieli cos ustrzelic i dopiero wtedy schowają się za podwójna garda czekając na jakąś dodatkową kontre. Obawiam się bardzo poczatku tego meczu, jeśli Lyon nas zaatakuje to może się to źle skończyć.

Dla mnie ogromną zagadką jest to w jakim skladzie wystąpi dziś nasza linia obrony i pomocy - co do ataku to magiczne trio nie pozostawia złudzeń - mam nadzieje że Gudi dostanie swoją szanse gry w pomocy w parze z Xavim.

0

Czemu wszyscy tak chcą Benzeme, powiem wam że moim zdaniem w LaLiga to on raczej nie bedzie już takim wspaniałym graczem jak we Francji, a co do jego transferu do Barcelony to gdzie by niby grał ?? zamiast Eto ?? nigdy Samu jest piłkarzem "kompletnym" , Benzema moim zdaniem nie i powiem wam że w mojej opinii wyląduje on we Włoszech albo na wyspach.

mazzi - a może zejdziesz z VV - po meczu z Realem albo kazdym innym w którym ratował nas przed utratą bramek nikt jakoś po nim nie robił wycieczek tylko piał z zachwytu nad jego interwencjami, teraz jak w 2 meczach nam nie szlo to wracają takie komentarze jak ten Twój.

Mecz z OL napewno nie bedzie spacerkiem, to jest 1/8 LM i tam juz nie ma łatwych spotkań, moim zdaniembedzie to bardzo dobry test dla piłkarzy Blaugrany - po 2 słabszych występach podnieść się i wygrać w bardzo ważnym meczu.

0

2 : 2 !! !! !! !! !! !! !! !! Eto !! !! !! !! !! sam zrobił to czego nie umiał zrobic cały zespół !! !! !! !! CRACK !! !! !! !!

0

Ricardo wyczynia cuda w bramce Betisu ...

0

Bojan pojawia się na boisku za Sergio ... 10 minut do końca ...

0

VV - broni sam na sam ... nie poznaje tego zespołu ...

0

CHAOS - to najlepiej opisuje naszą grę w dniu dzisiejszym ... nie widać pomysłu na gre wcale ...

0

Gra pary naszych środkowych obrońców woła dziś o pomstę do nieba ...

0

Podwójna zmiana w ataku ... Hleb - Henry Keita - Messi ... no to wracamy do duzej sily ataku ...

0

http://www.fcbarca.com/index2.php?goto=kom&news=24769

dla tych co jesze nie wiedza co to jest MES.

0

Panowie pokazcie mi zespol ktory ostatnimi czasy nie fundowal nam zmasowanej obrony ... wydaje mi sie ze nie musi byc 5 0 ... ale Numancia drugi raz punktów w potyczce z nami nie zdobedzie.

0

"Co do meczu to będzie 3-0 " kalosz aż tak nie wierzysz w BARCE :D

hehe JOKE :D

Wygramy ten mecz, tak mi się przynajmniej wydaje, ale napewno nie będzie to łatw zwycięstwo, 0:1 może 0:2.

0

Pique 2 zółta i dowidzenia , za takie coś wystarczy komentarz mojego 13 letniego brata "ale ten Pique to lama" :D

0

wróciliśmy z dalekiej podróży ...

0

"Villarreal gra dobrze w defensywie, ale nie potrafi zagrozić bramce Valdesa." kto dzis relacje tekstową prowadzi i jaki mecz ogląda ?? bo ja widziałem conajmniej 3 groźne akcje Villarralu ...

0

"potrzebuje nowych wyzwań" misugi a jakie widzisz większe wyzwanie niż Liga Mistrzów ??

ja bym nie był taki pewien czy podpisze ten nowy kontrakt, na ten sezon został w Katalonii żeby cos udowodnić sobie i kibicom ale przedewszystkim zarządowi i trenerowi, jeśli wygramy LaLiga a on zostanie królem strzelców to obawiam się że z uśmiechem na ustach może on chcieć odejść i pożegnać się słowami " rok temu nie chcieliście mnie , teraz ja nie chcę was, i kto na tym więcej traci" ... uważam że w takiej sytuacji po Samu ustawi się bardzo dluuuga kolejka zespołów z najwyższej europejskiej półki a wtedy naprawde zarząda on astronomicznej pensji za sezon. Jednak pożyjemy zobaczymy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?